lekarz Jolanta Maślana

3,7
3,6
3,4

18.09.2011

Lekarz ktorego nie polecam!Pomimo tego ze nie jest pewna diagnozy stosuje "agresywne" (jak to sama pani doktor stwierdzila,leczenie).Nie byla pewna schorzenia mojego synka i doszla do wniosku ze jak nie wiadomo co to jest to pewnie to choroba Lesniowskiego.Dzieki wlasnej zawzietosci i determinacju udalo mi sie dostac do Centrum Zdrowia Dziecka,gzie trafilam na wspanialego Pana Profesora dzieki ktoremu moj synek jest dzis zdrowy.
Pani dr Maslana powinna jeszcze dlugo sie uczyc zanim kogos zacznie leczyc albo przynajmniej powinna potrafic przyznac sie do tego ze nie wie jaka mmoze byc choroba i sama pokierowac dziecko na konsultacje.
Gdybym jej posluchala,niewiadomo jak skonczyloby sie to dla mojego dziecka, bo juz miala w planie dozylna aplikacje lekow na odziale szpitalnym.Nawet na wizycie prywatnej trudno bylo z nia dojsc do porozumienia a jak usilowalam dowiedziec sie czegos wiecej o "chorobie" mojego dziecka sama zabardzo nie potrafila mi czegokolwiek szczegolowo wyjasnic.
JEZELI WAZNE JEST DLA WAS ZDROWIE WASZYCH DZIECI TO PRZESTRZEGAM PRZED TA OSOBA.JESLI DZIECKO JESZCZE W MIARE JEST ZDROWE TO PANI DOKTOR NAPEWNO JE DOPROWADZI DO TAKIEGO STANU ZE NIE BEDZIE CZEGO Z NIEGO ZBIERAC.RADZE ODRAZU POSZUKAC INNEGO LEKARZA.
Trafne diagnozy Pani dr to jedynie przypadek.

26.06.2011

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek

29.12.2010

czy ktoś może napisać gdzie konkretnie przyjmuje Pani doktor chodzi mi o wizytę prywatną

15.11.2010

Polecam wszystkim. Pani doktor naprawde poswieca wiele czasu i uwagi swoim pacjentom.Jest wykwalifikowana i udziela wszelkich potzrebnych informacji. Naprawde polecam

18.08.2010

Mam 15 lat. Jestem stałą pacjentką Pani Doktor Jolanty Maślanej.Leczę się u niej już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona z jej usług.Wcześniej bywałam u innych lekarzy,ale dopiero ona naprawdę mi pomogła. Według mnie jest ona najbardziej kompetentnym i najbardziej serdecznym lekarzem jakiego znam.Dziękuję Pani Doktor Agata M.:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii