lekarzJolanta Maślana

Gastrolog dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
7 opinii

• 2
  • 1

Lekarz ktorego nie polecam!Pomimo tego ze nie jest pewna diagnozy stosuje "agresywne" (jak to sama pani doktor stwierdzila,leczenie).Nie byla pewna schorzenia mojego synka i doszla do wniosku ze jak nie wiadomo co to jest to pewnie to choroba Lesniowskiego.Dzieki wlasnej zawzietosci i determinacju udalo mi sie dostac do Centrum Zdrowia Dziecka,gzie trafilam na wspanialego Pana Profesora dzieki ktoremu moj synek jest dzis zdrowy. Pani dr Maslana powinna jeszcze dlugo sie uczyc zanim kogos zacznie leczyc albo przynajmniej powinna potrafic przyznac sie do tego ze nie wie jaka mmoze byc choroba i sama pokierowac dziecko na konsultacje. Gdybym jej posluchala,niewiadomo jak skonczyloby sie to dla mojego dziecka, bo juz miala w planie dozylna aplikacje lekow na odziale szpitalnym.Nawet na wizycie prywatnej trudno bylo z nia dojsc do porozumienia a jak usilowalam dowiedziec sie czegos wiecej o "chorobie" mojego dziecka sama zabardzo nie potrafila mi czegokolwiek szczegolowo wyjasnic. JEZELI WAZNE JEST DLA WAS ZDROWIE WASZYCH DZIECI TO PRZESTRZEGAM PRZED TA OSOBA.JESLI DZIECKO JESZCZE W MIARE JEST ZDROWE TO PANI DOKTOR NAPEWNO JE DOPROWADZI DO TAKIEGO STANU ZE NIE BEDZIE CZEGO Z NIEGO ZBIERAC.RADZE ODRAZU POSZUKAC INNEGO LEKARZA. Trafne diagnozy Pani dr to jedynie przypadek.

• 5

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek

• 3

czy ktoś może napisać gdzie konkretnie przyjmuje Pani doktor chodzi mi o wizytę prywatną

• 5

Polecam wszystkim. Pani doktor naprawde poswieca wiele czasu i uwagi swoim pacjentom.Jest wykwalifikowana i udziela wszelkich potzrebnych informacji. Naprawde polecam

• 5

Mam 15 lat. Jestem stałą pacjentką Pani Doktor Jolanty Maślanej.Leczę się u niej już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona z jej usług.Wcześniej bywałam u innych lekarzy,ale dopiero ona naprawdę mi pomogła. Według mnie jest ona najbardziej kompetentnym i najbardziej serdecznym lekarzem jakiego znam.Dziękuję Pani Doktor Agata M.:)

• 1

Pani doktor to jedna z najgorszych dyletantek o jakiej słyszałam. Uważam ze w ogole nie powinna pracować w swoim zawodze. Raczej powinna się douczyc zanim zacznie przyjmować pacjentów. Przez nia brat mojega meża prawie zszedl z tego swiata. Poszedl do niej na wizyte z ostrym zapeleniem wyrostka, ktory już pękł i się rozlał. Pani doktor nawet go nie zbadala, był u niej przez około 5 minut i oczywiscie zostal odpowiednio za to policzony - zapłacił 100zł!!! Gorszego podejscia do pacenta juz chyba miec nie mozna. Nie polecam w żadnym wypadku. Jesli ktos chce sie wyleczyc prosze znalezc innego lekarza.

• 4

pani doktor raczej dobrze spełnia swoje zadania, dobrze radzi. ale brakowało mi konkretów, np. co DOKŁADNIE można jeść a co nie. podobało mi sie natomiast tłumaczenie choroby, objawów, metod leczenia.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat