lekarz Jolanta Nawrotek

1,8
2,2

Krysia

29.04.2014

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii nt. dr. Nawrotek. Natrafiłam na nią, gdy dziecko moje zostało przyjmowane do szpitala dziecięcego na oddział endokrynologiczno - diabetologiczny w Kielcach. O ile personel pielęgniarski jest na tym oddziale w porządku, o tyle pani Nawrotek pozostawia sobie wiele do życzenia. Wcześniej ktoś napisał, że jest to jędza, a ja dodam: i zadufany w sobie babsztyl. O problemy z dzieckiem oskarża rodziców, nie wyjaśnia wyników badań, tylko wypisuje kolejne zlecenia. Dopiero jak zapytałam o wyjaśnienie, o co w tym wszystkim chodzi w przypadku mojego dziecka, to z wielką łaską udzieliła odpowiedzi. Gdy rodzic zadaje dużo pytań i oczekuje na ich wyjaśnienie, to otwiera rodzicom drzwi od gabinetu i tym samym daje znak, żeby się wynosili i nie zadawali więcej pytań. Pani Natworek, to straszna służbistka i osoba niekompetentna. Jej postawa i zachowanie wywołuje u małych dzieci strach i płacz. Lekarz z prawdziwego powołania powinien być uprzejmy, troskliwy i wyrozumiały. Na oddziale w szpitalu widzieliśmy ją tylko na porannej ekspresowej wizycie. Pod jej kierowniczym gabinetem trzeba było odczekać swoje i przyjść dopiero na godz. 12.30. Nie miała wcześniej czasu dla rodziców. Nie polecam tego lekarza. Uważam, że powinno się jej odebrać prawo do wykonywania zawodu. Moje dziecko nie chce już do niej chodzić. Boi się jej, jest wystraszone. To tyran, a nie przyjazny dziecku i rodzicom lekarz.

27.03.2014

Rzeczywiście cierpi na częste zmiany nastroju. Myślę, że wykorzystuje to,że endokrynologów dziecięcych jest bardzo mało, tak jak i oddziałów endokrynologicznych dla dzieci. My też chodzimy płaczemy, słuchamy wymówek i zarzutów o złym opiekowaniu się dziećmi.A przecież idziemy do lekarza po pomoc!!

My też chodzimy płaczemy, słuchamy

kora

24.01.2014

beznadziejny lekarz nie ma podejścia do dzieci, zwodzi ludzi, człowiek czeka znosi tony badań, które do niczego nie prowadzą, bo dr nie potrafi postawić diagnozy. Ludzie przestrzegam jeśli chodzi o dziecko to szkoda czasu, lepiej trochę drogi dołożyć i pojechać gdzieś dalej np Kraków. ja tu leczyłam dziecko 2 lata nie potrafiła pani diagnozy postawić tylko ciągle powtarzała badania. Prywatnie miła, państwowo zupełnie odwrotnie do tego zero informacji o wynikach, leczeniu. Naburmuszona jak by jej cały świat zawinił. zdecydowanie odradzam.

07.11.2013

W dzisiejszych czasach trudno o tak dobrego lekarza jak dr Nawrotek. "Lekarz z sercem" tak można krótko powiedzieć o pani dr. Wiem co mówie ponieważ byłem jej pacjentem. Dzięki niej udało mi sie urosnąć. Można powiedzieć że jest to nasz wspólny sukces gdyż stosowałem sie do jej zaleceń. Nie rozumiem tylko tych którzy piszą źle na jej temat. Może Ci rodzice są przewrażliwieni na punkcie swoich dzieci, albo sami nie wiedzą czego chcą. Fakt czasami dr miewała dni że była zdenerwowana, ale tylko dlatego że musiała odbierać w swoim gabinecie co chwile dziesiątki telefonów od zmartwionych rodziców, i ciągle ją wzywano na oddział. Sami rozumiecie człowiek też potrzebuje chwili spokoju.

14.06.2013

tragedia najgorszy lekarz,traktuje ludzi z pogardą ,właśnie szukam innego lekarza,niestety prywatnie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Kielce"?

Ewa Piątkowska

Prywatny Gabinet Lekarski Ewa Piątkowska