lekarzJolanta Nawrotek

Kielce
50,871850220,5984025609332706

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.2512345
13 opinii

• 1

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii nt. dr. Nawrotek. Natrafiłam na nią, gdy dziecko moje zostało przyjmowane do szpitala dziecięcego na oddział endokrynologiczno - diabetologiczny w Kielcach. O ile personel pielęgniarski jest na tym oddziale w porządku, o tyle pani Nawrotek pozostawia sobie wiele do życzenia. Wcześniej ktoś napisał, że jest to jędza, a ja dodam: i zadufany w sobie babsztyl. O problemy z dzieckiem oskarża rodziców, nie wyjaśnia wyników badań, tylko wypisuje kolejne zlecenia. Dopiero jak zapytałam o wyjaśnienie, o co w tym wszystkim chodzi w przypadku mojego dziecka, to z wielką łaską udzieliła odpowiedzi. Gdy rodzic zadaje dużo pytań i oczekuje na ich wyjaśnienie, to otwiera rodzicom drzwi od gabinetu i tym samym daje znak, żeby się wynosili i nie zadawali więcej pytań. Pani Natworek, to straszna służbistka i osoba niekompetentna. Jej postawa i zachowanie wywołuje u małych dzieci strach i płacz. Lekarz z prawdziwego powołania powinien być uprzejmy, troskliwy i wyrozumiały. Na oddziale w szpitalu widzieliśmy ją tylko na porannej ekspresowej wizycie. Pod jej kierowniczym gabinetem trzeba było odczekać swoje i przyjść dopiero na godz. 12.30. Nie miała wcześniej czasu dla rodziców. Nie polecam tego lekarza. Uważam, że powinno się jej odebrać prawo do wykonywania zawodu. Moje dziecko nie chce już do niej chodzić. Boi się jej, jest wystraszone. To tyran, a nie przyjazny dziecku i rodzicom lekarz.

• 1

Rzeczywiście cierpi na częste zmiany nastroju. Myślę, że wykorzystuje to,że endokrynologów dziecięcych jest bardzo mało, tak jak i oddziałów endokrynologicznych dla dzieci. My też chodzimy płaczemy, słuchamy wymówek i zarzutów o złym opiekowaniu się dziećmi.A przecież idziemy do lekarza po pomoc!!

• 2

beznadziejny lekarz nie ma podejścia do dzieci, zwodzi ludzi, człowiek czeka znosi tony badań, które do niczego nie prowadzą, bo dr nie potrafi postawić diagnozy. Ludzie przestrzegam jeśli chodzi o dziecko to szkoda czasu, lepiej trochę drogi dołożyć i pojechać gdzieś dalej np Kraków. ja tu leczyłam dziecko 2 lata nie potrafiła pani diagnozy postawić tylko ciągle powtarzała badania. Prywatnie miła, państwowo zupełnie odwrotnie do tego zero informacji o wynikach, leczeniu. Naburmuszona jak by jej cały świat zawinił. zdecydowanie odradzam.

• 5

W dzisiejszych czasach trudno o tak dobrego lekarza jak dr Nawrotek. "Lekarz z sercem" tak można krótko powiedzieć o pani dr. Wiem co mówie ponieważ byłem jej pacjentem. Dzięki niej udało mi sie urosnąć. Można powiedzieć że jest to nasz wspólny sukces gdyż stosowałem sie do jej zaleceń. Nie rozumiem tylko tych którzy piszą źle na jej temat. Może Ci rodzice są przewrażliwieni na punkcie swoich dzieci, albo sami nie wiedzą czego chcą. Fakt czasami dr miewała dni że była zdenerwowana, ale tylko dlatego że musiała odbierać w swoim gabinecie co chwile dziesiątki telefonów od zmartwionych rodziców, i ciągle ją wzywano na oddział. Sami rozumiecie człowiek też potrzebuje chwili spokoju.

• 1

tragedia najgorszy lekarz,traktuje ludzi z pogardą ,właśnie szukam innego lekarza,niestety prywatnie

• 1

Podejście tej kobiety do dzieci ma bardzo wiele do życzenia. Celowo nie pisze "pani doktor" bo ta "pani" nie zasługuje na to aby być lekarzem, tymbardziej nie powinna leczyć DZIECI!!! Specjalizacja z endokrynologii a leczy dzieci na cukrzycę o czym nie ma pojęcia! Z endokrynologii też zasięga konsultacji bo nie potrafi sama zdiagnozować choroby i podać samodzielnie leków bez porozumienia z innymi lekarzami. Jest typem osoby niedokształconej,zadufanej w sobie,przekonanej o swojej "ogromnej wiedzy". Nieprzyjemna, opryskliwa, skwaszona, kawal wrednej .....(powiedzmy- jedzy). Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek się spotkałam!!!

• 3
  • 2

to jak ta pani traktuje ludzi i z nimi prowadzi rozmowe oraz jak patraktowała nas budzi wiele zestrzezeń ,nie polecam

• 3
  • 1

Pani doktor ma złe podejście do pacjenta, nie wzbudza zaufania. I nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.

• 2

nawet nie patrzy na rodzica , który przychodzi z dzieckiem, a jeżeli już to po to by mu coś zarzucić. Na pytania odpowiada opryskliwie jakby cedziła słowa przez zaciśnięte zęby.

• 1

Nie polecam Pani Doktor , potraktowała mnie oraz moje dziecko ...tragedia ...

• 1

ja się lecze ale już nie będę bo ona wszystkiego się czepia a to nie prawda

• 5

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, a rzadko się to zdarza.

• 5

Pani doktor wie, co robi, ma dużą wiedzę, leczy moje dziecko już drugi rok i...są efekty.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat