dr n. med. Józef Przytuła

Psychiatra

2,6

Lekarz mówi tak nie wyraźnie, że nie ma możliwości go zrozumieć, a jak się po raz enty zwraca mu uwagę, że nie rozumiem co mówi, to się strasznie złości, mówi bardzo podniesionym głosem i jak do idioty. Interesuje go jedynie to, żeby wypełnić karteczkę do NFZtu,przybić pieczątkę na tym, że wizyta się odbyła, pacjent jest nieistotny, a jego problemy to już w ogóle abstrakcja. Domyśliłam się, że przepisał leki , bo dostałam do ręki receptę- ale ja nie wiem ani na co, ani jak brać, ani na co ma pomóc, bo nie zrozumiałam nawet słowa co mówi, ot poprostu. W ciągu 30 minut obsłużył 6 pacjentów. Jeśli komuś zależy żeby dostać receptę czy kwitek - polecam. Jeśli ktoś szuka pomocy - omijać szerokim łukiem

polecam doktora sumienny wytłumaczy wszystko wypisze receptę i solidny lekarz znający potrzebe pacjeta.

Osobiście bardzo polecam Dr Przytułe . Spokojnie wszystko wytłumaczył porozmawiał nie stwarzał problemów ... wystawił skierowanie do psychologa ... spokojnie i uprzejmie odpowiedział na każde pytanie . Byłem u niego w poradni przy ulicy Damrota i jestem zadowolony z wizyty . A te dwie negatywne opinie po niżej to pewnie Pan Dr Jacek Porczyński wystawił bo się boi konkurencji , a do niego już nikt Prawie nie chodzi

Do pana doktora poszłam do skierowanie do psychologa. Potraktował mnie bardzo olewająco i tak jak Pani wyżej rownież zapytał o leki chodż nie po to przyszłam, jak mozna przepisać lek jak nie wie się jaki jest problem. Lekarz moim zdaniem nie kompetentny albo się wypalił w swoim zawodzie. To,że nie mówi wyraźnie to też duży minus

Lekarz moim zdaniem nie kompetentny albo się wypalił w swoim zawodzie.
To,że nie mówi wyraźnie to też duży minus

Wizyta u dr Przytuły bardzo mnie rozczarowała. Przede wszystkim dr bardzo niewyraźnie mówi, bardziej mruczy do siebie, niż rozmawia z pacjentem, co utrudnia komunikację. Nie czułam, żeby potraktował mnie poważnie. Wizyta trwała może 8 min, z czego przez 2 dr szukał na "ściądze" schorzenia, które może mi przypisać. Zapytał, czy chcę jakieś leki, dał skierowanie. Nie był jakoś wybitnie niemiły, to jest na plus, chociaż jak mówiłam, to się zaśmiał, czego nie uważam za stosowne w takich okolicznościach.