dr Kamila Szyller

Neurolog

Opinii8

Luna

22.01.2016

Chodzę do Pani doktor od 10 lat. Nigdy mnie nie zawiodła,za to bardzo pomogła.W skali od 1 do 5 dałabym 10.

02.01.2013

Uważam , że jest to lekarz konkretny , zajmujący się pacjentami którzy są naprawdę chorzy , tłumaczy na czym polega choroba , jaka jest terapia , oraz jej skuteczność.

19.02.2012

bardzo dobry lekarz oddana pacjentowi polecam.

bardzo dobry lekarz oddana pacjentowi polecam.

bialska bialska

13.02.2012

Nigdy nie pomyślałabym ,że będę musiała skorzystać z prrady neurologa. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Pani doktor a wybrałam ją przypadkowo naprawde do każdego z pacjętów podchodzi bardzo fachowo. Mogłabym pisac i pisac same superlatywy powiem tak po zastosowanych lekach czuję sie doskonale.Dostałam też szczególowe instrukcje na temat mojej choroby i jak z nią walczyc na co mam być przygotowana. napewno nie zmienię tego lekarza i mam nadzieję ze ona też sie nie zmieni.

18.10.2011

kompetentny lekarz wspanialy diagnosta jest odpowiedzialnym lekarzem znajacym sie na swej profesji prowadzi mnie od siedmiu lat i dzieki jej staraniom i oddaniu oraz wielkiemu sercu ja dzis zyje i w miare mojej choroby czuje sie dobrze. polecam wszystkim znajomym . oby wiecej takich lekqarzy,ktorzy naprawiaja to co inni zepsuli tak jak to bylo w moim przypadku.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Częstochowa"?

Anna Minkner

Neurolog dziecięcy