lekarz Katarzyna Błachut-Cholewa

Psychiatra dziecięcy

2,1
1,9
1,9

Omijać szerokim łukiem. Bardzo nieprofesjonalna osoba, raz miła jak dobra ciocia, a innym razem humorzasta i opryskliwa. Notorycznie spóźniała się do pracy, nawet o 1,5 godziny. Tłumaczyła to dojazdami z Koszalina do Słupska ale przecież to się odpowiednio wcześniej. Miała bałagan w dokumentacji. Przy jednej z wizyt, gdzie potrzebowałem pomocy ze względu na stany lękowe, zamiast pomocy dostałem irytację i sarkazm oraz groźby bym zmienił lekarza. Powód? Ubzdurała sobie, że nie było mnie u niej przez… rok. Podczas gdy to jej nie było na dwóch umówionych wizytach (pielęgniarka je odwoływała i ustalała nowy termin za kilka tygodni). Przez jej absencje w dokumentacji był bałagan. Pacjent idzie do niej po pomoc, jest chory, a ona jeszcze bardziej go w tą chorobę wtłacza. Zero refleksji nad swoim spóźnialstwem, brakiem organizacji pracy i zerową empatią do ludzi potrzebujących pomocy. Ta kobieta nie powinna mieć kontaktu z pacjentami chorymi na lęki. Antywizytówka psychiatry.

Pani doktor z bardzo olewającym podejściem do pacjenta. Po 2 minutach rozmowy stawia diagnozę, której w ogóle nie tłumaczy. Nie polecam!

Lekarz dramat.... porażka roku. Najgorzej wydane pieniądze i to nie małe . Człowiek chce pomóc dziecku, a Pani doktor nawet nie potrafi rzetelnie określić problemu dziecka. Pomoc to z pewnością przydała by się pani doktor oraz dokształcenie w dziedzinie psychiatrii. Takich doczekaliśmy czasów ze na NFZ trzeba czeka na wizytę prawie 2 lata a prywatnie jak juz się dostanie człowiek to liczy na pełen profesjonalizm a tu dla pani doktor liczy sie najwidoczniej tylko kasa zeby ciągnąć z biednych rodziców kase. Odradzam wizytę u tej pani

Lekarz dramat.... porażka roku.
Najgorzej wydane pieniądze i to nie małe .
Odradzam wizytę u tej pani

Pani zdiagnozowała u mnie chorobę w 20 min na pierwszym spotkaniu dobra jest nie ma co ;) w dodatku nie chciała wysłuchać mnie do końca miło przemiło

Jeśli mowa o uprzejmości dałabym -10, gdyby tylko była taka opcja. Najgorszy lekarz psychiatra jakiego spotkałam... Totalny brak profesjonalizmu, na wizytę pani doktor przyjechała spóźniona, na dzień dobry kolokwialnie mówiąc potraktowała mnie z buta..a potem już było tylko gorzej... Potem czułam się jakby to miała być moja wina że syn ma autyzm, badanie samego dziecka polegało na dwukrotnym zawołanie synka, oczywiście bez reakcji, stwierdzenie-panstwa syn jest w grupie ryzyka... Tyle przykrych słow, nie polecam ludziom o słabej psychice. To nic łatwego przyswoić myśl o zaburzeniach dziecka, a lekarz PSYCHIATRA, który zamiast wesprzeć obarcza winą to głębokie zaskoczenie. Opuszczając gabinet na długo nie mogłam dotknąć buzi że zdziwienia.... Baaardzo, bardzo nie polecam.
Za tę "przyjemność" 200 zł

Najlepsza lekarz w Koszalinie jako jedyna zobaczyła problem dziecka które inni lekarze diagnozowali3 lata. Dziecko autystyczne. Dzięki Pani Dr Moja córka znacznie lepiej się rozwija i funkcjonuje w życiu codziennym. Dziękuję bardzo.

Kiedyś korzystałam z usług tej Pani i przyjmowała na ilość, a nie na jakość. A trudno zrobić rozpoznanie w 10 minut, a ta Pani to potrafiła.