Katarzyna Gizińska

53,137666418,01802050 52 345 50 80
p.taszek@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
21 opinii

Jestesmy po zabiegu jak narazie Pani Doktor robi na nas mile wrazenie i jestesmy dobrej mysli ze wyleczy Mojego Synke...

jak czytam te wszystkie komentarze to jestem w szoku.Ja chodziłam do niej z moim 4-letnim synem ,tylko antybiotyki,sterydy i wyciecie migdałów.Moim zdaniem dobry lekarz nie podaje antybiotyków tylko najpierw stara się leczyć dorażnie.Życzę szczęścia.

Najlepszy lekarz jakiego dotad spotkalam.kompetentna,uprzejma,zawsze postawi dobra diagnoze.Naprawde widac,ze zalezy jej na zdrwiu malego pacjenta.Moja corka u p.doktor miala usuwany trzeci migdal pare dni temu.Tak sie balam...w dniu zabiegu zero oczekiwania,wszystko poszlo tak szybko,caly zespol super zgrany,pomocny.Wieczorem po zabiegu p.doktor sama zadzwonila i pytala jak sie czuje moja corka.Myslalam ze takich lekarzy juz nie ma!Moja 3latnia corka juz po dwoch dniach od zabiegu ma lepszy apetyt,humor,a co najwazniejsze nie chrapie:)spi jak niemowlak.Jestem wdzieczna i polecam serdecznie p.doktor:)

Super lekarz. Godny polecenia. Ma świetne podejście do dzieci. Chodzę z moją córeczką do pani doktor już 3 lata i polecam. Córka miała wyciety 3 migdał. Po zabiegu dziecko przestało nam chorować - niepamiętam kiedy ostanio była chora:)Profesjonalista w 100%. Pokój jak najbardziej dopasowany do dzieci. Mam też drugą córeczkę, z którą równiez chodzę do pani doktor. Nawet z najmniejszym przeziębieniem jadę do niej bo wiem że pomoże mojemu dziecku. Moja córeczka ma 1,5 roku i ani razu nie zapłakała w gabinecie. Wręcz lgnie do pani doktor- usmiecha sie do niej. Starsza opowiada co robiła itd. fantastyczny lekarz.

OD 7 LAT LECZĘ MOJE DZIECKO U PANI DR. JAK PEDIATRA Z PRZYCHODNI PRZEPISUJE MOJEMU DZIECKU 3 CZY 4 ANTYBIOTYK - WTEDY POMAGA PANI DR. UFAM JEJ I DZIĘKUJĘ ZA SERCE OKAZYWANE CÓRCE.

Witam. Jako lekarz jest miła, doradzi i wyleczy. A jak idziesz prywatnie to jeszcze masz lepszą opiekę :-) Gorzej z tą uprzejmością po paru dniach od zabiegu... Nie miła, ma pretensje że dzwonie na jej komórke prywatną którą mi przecież sama dała i miała dzwonic z pytaniami przez tydz bo potem wyjeżdza.... Nie polecam!!!

P.Kasia jest bardzo dobrym lekarzem pełnym życzliwości.Polecam ją, ponieważ leczy moje dzieci.Jestem z niej bardzo zadowolona. Zawsze mi doradza, także telefonicznie.POLECAM KAŻDEMU!!! Renata Rosińska

Po ciągnących się od października chorobach (zapalenie płuc, zapalenie tchawicy) w końcu trafiliśmy do Pani doktor Gizińskiej. Po 10-ciu dniach brania lekarstw (odpukać) synek jest w końcu zdrowy!!! Ja jestem zadowolona i cieszę się, że trafiłam do Pani doktor.

Droga Pani Doktor, W związku z tym że połowa komentarzy została napisana przez panią lub kogoś uprzejmego to pani ocena ogólna wypada nienajgorzej. Poleciła mi Panią pewna osoba, i jest już pewne że to była ostatnia rada jaką wysłuchałem od tej osoby. Gdy juz wszedłem do pani gabinetu poczułem się jak w za dużej szafie zero przystosowania do potrzeb małych dzieci, już nie mówiąc o poczekalni gdzie gangrena na zabawkach i jeden przewijak w sali na oko 40 m kwadratowych, jeden wieszak, zniszczony gumolit z śladami braku higieny. Lecz powróćmy do gabinetu. Diagnoza postawiona została przez pania w czasie chyba krótszym niż 3 sekundy: Matka chisteryczka i depresja. Ojciec wielki tłusty i napewno brak ogłady i despota. Dziecko 5 miesięcy, fajne, chyba zdrowe, chude ale głośne i nadpobudliwe (bo gaworzyła i piszczała tak że rozmawiać się nie dało no cóż pani doktor to nie jest nadpobudliwość tylko brak telewizji i radia w domu, a dużo przytulania i rozmowy oraz zabaw z dzieckiem, dziecko chciało rozmawiać z tatusiem) diagnoza brak diagnozy tyle że to my jesteśmy do bani, bo jak nie omieszkała pani doktor powiedzieć mojej żonie oczywiście w zaufaniu (nie byłem obecny przy rozmowie bo dziecko stało się nadpobudliwe) że do południa siedzi sama potem przychodzi tatuś i robi chałas i włącza tv rtv kompa lapsa 3 komórki krzyczy jest tłusty i dziecko ma problem z spaniem bo myli dzień z nocą( dziecko od 5 miesięcy spi w swoim łóżeczku w swoim pokoju samo zasypiało spało 12 godzin. Od tyg tego już nie robi płacze po nocach, Ale tego pani doktor nie usłyszała lub nie chciała OJCIEC IDIOTA). Na koniec z uśmiechem na ustach stwierdziła, że spóżni się do kosmetyczki. Ojciec ucieszył sie, że tego nie słyszał bo by panią doktor obraził i zwymyślał. Na koniec p. doktor zajęła się nie tym co trzeba bo wagą Taty,który usłyszał, że mają dobrego specjaliste od odchudzania, bo zajada stres czekoladą (której notabene nie jada, woli mięso mięso mięso) i dziecko napewno po nim odziedziczy tę skłonność. Dziękuję pani doktor jest pani ....................................................................................................................................................... a każda kropeczka to inwektywa.

Nie chodzi o to by lekarz był milutki i słodziutki, tylko by pomógł naszemu dziecku. Zalecenie- antybiotyk, 5 dni po skończonej kuracji antybiotykowej (gdzie inne lekarze zalecaja min. 2 tyg okres przerwy) szczepienie, które tak właściwie nie pomogło, a mam wrażenie, że zaszkodziło. Typowe naciąganie na pieniądze, szczepionki, na kolejne wizyty. Byłam 2 razy i zdecydowanie o 2 razy za dużo, Jesli chcesz, by Twoje dziecko dostawało za każdym razem antybiotyk, szczepionki, mnustwo leków na odporność- które też nie pomagają- to właśnie znalazłaś/eś odpowiedniego lekarza. A i jak będą wycinać Twojemu dziecku migdałki- to tez jest zalecenie, żeby to się odbyło w prywatnym Centrum. Poza tym pediatra bardzo miła:)

Pani doktor jest bardzo mila, wyleczyla syna z zapalenia ucha oraz wykryla zapalenie oskrzeli, ktore tez wyleczyla. To zdecydowanie na plus. Natomiast nie spodobalo mi sie polecanie, zachecanie i namawianie do szczepien wszelkich od grypy poprzez pneumokoki do doustnych szczepionek, ktore to mojemu dziecku zalecila.

Pani Gizińska przepisuje leki niewłaściwe do wieku. Moje 1,5 roczne dziecko dostało Dexaven z powodu powiększonego trzeciego migdała. Lek szybko zadziałał i migdał się zmniejszył, ale jakiś czas potem dowiedziałam się w szpitalu dziecięcym, że powiększony trzeci mgdał nie jest wskazaniem do stosowania Dexavenu. Jest to lek, który stosuje się w ostrych stanach duszności (zagrożenie życia). Informację tę sprawdziłam u zwykłego pediatry w przychodni. Włąściwie to jak mówiłam, że moje dziecko było leczone Dexavenem to lekarze nie chcieli wierzyć i pytali czy czasem nie pomyliłam nazwy leku. Niestety nazwa leku się zgadza - mam jeszcze dwie ampułki w lodówce. Oprócz tego moje dziecko dostało też inny lek (nie pamiętam nazwy)na spirytusie. Nie polecam pani Gizińskiej jako lekarza dla takich maluszków jak moje dziecko.:-((((

Pani Kasia jest bardzo miła dla dzieci.

Sama leczyłam się u Pani Doktor pare lat temu gdy byłam małą dziewczynką. Chorować zaczęłam dopiero od tego roku, a w tej chwili mam lat 18 :D Dr Gizińska jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, (chyba) wykonywała u mnie wycięcie 3 migdałka albo na pewno podawała mi przed zabiegiem jakiś środek za pomocą gruszki, już nie pamiętam ale wiem, że się nie bałam :D Polecam Panią Dr , jest jednym z niewielu lekarzy, na których można polegać. Zawsze pod koniec wizyty dawała lizaczka :) nie wiem jak jest teraz ;) W tej chwili jestem chora, chodzę do moich lekarzy rodzinnych w przychodni ale choroba powraca, jestem chora już 3 raz w ciągu 5 miesięcy na to samo... Zastanawiałam się czy nie odwiedzić gabinetu P. Gizińskiej zapewne wyleczyłaby mnie na dobre ale chyba jestem już na to za duża, jednak sentyment pozostał :):)

Długo chodziłam z moim dzieckiem do dr Gizińskiej pierwsze wrażenia były dobre ale z czasem niestety zmieniłam zdanie ponieważ zawsze stawia te same diagnozy i przepisuje te same leki, krótko mówiąc wiem co powie i przepisze zanim do niej się zgłoszę więc szkoda kasy!!! A problem zdrowotny u dziecka jak był tak jest!!! Szukam właśnie innego lekarza.

Naprawdę polecam.Po miesiącach biegania po lekarzach nareszcie ktoś kto się zna na tym co robi!

Bardzo dobry kontakt lekarza z pacjentem, widać zaiteresowanie chorobą i pacjentem.

Leczę córkę u p.Gizińskiej conajmniej od 5-6 lat i nie zamieniłbym jej na żadnego innego lekarza.

co za głupoty gadasz, doktor giozińska nie pracuje na nfz tylko prywatnie,więc nie wciskaj kitów że jest nie miła albo inna na nfz, śmieszne hahaha. pani doktor jest miła,uprzejma,ma podejście do dzieciaczków,zna się na chorobach i potrafi szybko pomóc. polecam ją jest świetna w tym co robi.

W prywatnym gabinecie za kase to może i jest miła .Sytuacja się zmienia w publicznym ośrodku

Pełen profesjonalizm! Miła, życzliwa i troskliwa opieka. Jeśli macie kłopoty z ciągłym zapaleniem migdałków, krtani i oskrzeli u Waszych Pociech to naprawdę polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny