lek. dent. Katarzyna Gołkiewiczlek. dent. Katarzyna Gołkiewicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Nazywam się Katarzyna Gołkiewicz i jestem właścicielem oraz głównym lekarzem w naszym gabinecie.

Ukończyłam studia w Instytucie Stomatologii Akademii ...

Ukończyłam studia w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Posiadam specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej oraz dyplom specjalisty II stopnia w zakresie protetyki stomatologicznej.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie ortodoncji, periodontologii, implantologii oraz laseroterapii prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów. Koncentruję się na poszerzaniu mojej wiedzy w zakresie nowoczesnej endodoncji (leczenie kanałowe) oraz ortodoncji.

Poza pracą lubię dobrą muzykę, ciekawą książkę, jazdę na nartach i pływanie.

Zapraszam serdecznie. Proszę o kontakt telefoniczny

Z usług gabinetu Pani Doktor Gołkiewicz korzystam od kilku lat. Trafiłem tu z polecenia i gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm usług. Świetne wyposażenie w rękach prawdziwych fachowców daje gwarancję satysfakcji. W moim przypadku zastosowane technologie i materiały sprawdziły się w 100% Moje ostatnie doświadczenie: zabieg podniesienia zatoki oraz wszczepienie implantów w pełnym znieczuleniu. Gorąco polecam; nie tylko osobom wrażliwym na ból i widok narzędzi:) Chwila przyjemnego „snu” i po wszystkim:) Poza fachowością i usługami na najwyższym poziomie technologicznym spotykam się tutaj z życzliwością i bardzo personalnym podejściem. Słowem: jest się tutaj człowiekiem, który ma swoje imię, problemy, a nie „przypadkiem” czy chorym zębem, który boli. Polecam!!!

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Jest osobą profesjonalną, konkretną, zainteresowaną losem pacjenta. Kulturalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Umie rozmawiać z pacjentem i to dzięki Jej słowom, moja córka ma do P. Doktor duże zaufanie i bardzo Ją lubi. Na dodatek rzadko się zdarza, że obcy człowiek okazuje tyle serca. To jest prawdziwa wartość, tym bardziej podziw i szacunek. Dlatego oddanie i duże serce P. Doktor, w to co robi, stawiam na pierwszym miejscu jako SUPER LEKARZ. Moim zdaniem dobro pacjenta jest ...

Na dodatek rzadko się zdarza, że obcy człowiek okazuje tyle serca. To jest prawdziwa wartość, tym bardziej podziw i szacunek. Dlatego oddanie i duże serce P. Doktor, w to co robi, stawiam na pierwszym miejscu jako SUPER LEKARZ. Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla Niej najważniejsze. Jeśli macie Państwo problemy związane ze specjalizacją P. Doktor, to tylko do Niej na wizytę, szczerze polecam. Dodam, że opieka w gabinecie - bardzo mili ludzie, pozdrawiam zespół. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ - Mama Weroniki.

Do gabinetu Dr Gołkiewicz przychodzę od ponad dziesięciu lat. Mam pełne zaufanie do pracowników gabinetu, którzy zawsze z pełnym profesjonalizmem i w miłej atmosferze wykonują zabiegi. Polecam.

Podczas pierwszej wizyty przeżyłam szok spowodowany czystością i estetyką gabinetu, jego wyposażeniem oraz serdecznym stosunkiem wszystkich pracowników. Wyłamane 2 zęby trzonowe, które wg opinii innego stomatologa powinny być usunięte, tu zostały zrekonstruowane,ba, wyrzeźbione pewnymi rękoma pani dr Gołkiewicz i służą mi już 15 lat.Od tamtej pory z każdym problemem stomatologicznym udaję się na Wertera 44 i z pełnym zaufaniem powierzam swoje zdrowie p. dr Gołkiewicz, a nie jestem ani cierpliwa, ani wytrzymała na ból.Pacjentami p. doktor stały się też moje dzieci, które przyjeżdżają do niej z Warszawy. Jeżeli wartość lekarza ...

Wyłamane 2 zęby trzonowe, które wg opinii innego stomatologa powinny być usunięte, tu zostały zrekonstruowane,ba, wyrzeźbione pewnymi rękoma pani dr Gołkiewicz i służą mi już 15 lat.Od tamtej pory z każdym problemem stomatologicznym udaję się na Wertera 44 i z pełnym zaufaniem powierzam swoje zdrowie p. dr Gołkiewicz, a nie jestem ani cierpliwa, ani wytrzymała na ból.Pacjentami p. doktor stały się też moje dzieci, które przyjeżdżają do niej z Warszawy. Jeżeli wartość lekarza mierzyć systematycznym pogłębianiem umiejętności i skutecznością leczenia i dbałością o pacjenta,to pani doktor Gołkiewicz prezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu,jaki ja, zadowolona i niemłoda, a więc doświadczona w różnych gabinetach, pacjentka mogę stwierdzić. Poza tym to dobry i życzliwy człowiek.

U Pani Doktor Gołkiewicz leczymy się całą rodziną od kilkunastu lat. Z tego co mi wiadomo Pani Doktor stale podwyższa swe kompetencje od wielu, wielu lat, o czym zarówno mogą świadczyć certyfikaty i dyplomy wypełniające ściany w gabinecie, kompetencje jak i jakość świadczonych usług. Polecam w 100%, oby więcej takich specjalistów na rynku!

Polecam w 100%, oby więcej takich specjalistów na rynku!

Chodziłam wcześniej do innego lekarza, jednak okazało się, że źle wykonał swoją pracę, przez co musiałam chodzić i poprawiać efekty tego u doktor Gołkiewicz. Serdecznie polecam!

W końcu trafiłam na dentystę jakiego szukałam. Pani Doktor, kompetentna i bardzo miła poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję nie spoglądając na zegarek. Uratowała mi zęby, które w oczach innych lekarzy były do usunięcia. Ceny adekwatne do usług i wysokich kompetencji. Szczerze polecam.

Jak najbardziej polecam. Naprawdę profesjonalna obsługa i wizyta, która nie przypomina stereotypowej wizyty u lekarza, która jest straszna.

Jak najbardziej polecam.