dr n. med.Katarzyna Jamroszczyk

Szczecin
53,44589114,55494191 422 10 20

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
17 opinii

• 5

trochę to trwało zanim się zdecydowałam na pierwszą wizytę. Obawiałam się wysokich cen i nieprzyjemnych doznań-jak to u dentysty. Muszę tu napisać, że wizyta nie miała nic wspólnego z tradycyjnym przebiegiem. Była to głównie miła, spokojna rozmowa a przy okazji badanie. Ceny normalne, a jako studentka dostałam nawet rabat, który doktor sama mi zaproponowała. Obalam mity, że u ortodontyboli i jest drogo.

• 5

Ceny przystępne. Dobra w tym co robi. Z podejsciem do pacjentów. Wszystko OK.

• 5

Wszystko dobrze! Konkretna i dokładna. Przy tym miła i kulturalna. Profesjonalistka. Polecam Panią Doktor.

• 5

Właściwie leczę się u niej ortodontycznie, ale z powodu jej dokładnośi i wyczucia estetyki polecam wszystkim pacjentom.

• 5

Rzetelna i skrupulatna. Bardzo dokładna i widać, że doświadczona. Jestem zadowolona z jej leczenia.

• 5

Kompetentna i doświadczona osoba. Bardzo konkretna i widać, że wie co robi. Przy tym kulturalna i spokojna. Pozytyw.

• 5

Wszystko sie zgadza, ze jest mila, zna sie na rzeczy itp, ale opinie, ze jest niedroga i ceny przystepne to jak dla mnie troszke szok..... wizyta 100 zl, po zalozeni aparatu 120, w razie poprawe 170, koszt aparatu stalego na obie oba luki 4000. To nie jest tanio....

• 5

OD 2 MIESIĘCY MAM APARAT ORTODONTYCZNY.OTOCZENIE JEST ZSZOKOWANE OLBRZYMIĄ POPRAWĄ MOJEGO ZGRYZU W TAK KRÓTKIM CZASIE. SPOTYKAM SIĘ Z CZĘSTYM PYTANIEM KIM JEST MÓJ ORTODONTA I GDZIE PRZYJMUJE. WSZYSTKICH ODSYŁAM DO PANI DR KATARZYNY JAMROSZCZYK. ADRES JEJ GABINETU: UL. NIEMCEWICZA 24A, SZCZECIN. UWAŻAM,ŻE TO BARDZO DOBRY ORTODONTA. ZWRACA UWAGĘ NA KAŻDY SZCZEGÓŁ, RÓWNIEŻ NA UBYTKI I HIGIENĘ ZĘBÓW. JEST PRZECIWNA USUWANIU ZĘBÓW. W TEN SPOSÓB URATOWAŁEM 2 ZĘBY, KTÓRE INNY ORTODONTA CHCIAŁ MI WYRWAĆ PRZED ZAŁOŻENIEM APARATU! DODATKOWY PLUS: MA RABAT DLA STUDENTÓW:)

• 5

Pani Doktor spełniła moje oczekiwania. polecam ją innym pacjentom, bo wzbudza zaufanie, kompleksowo traktuje problem zębowy patrząc na wszystko- zwłaszcza na rysy twarzy. Tłumaczy wszystko dokładnie. ponadto jest miła i uprzejma.

• 5

Jej spokój udziela się dzieciom. Moje maluchy nareszcie chętnie chodzą do dentysty, a to wieeelki wyczyn. Polecam!

• 5

Byłam dziś na wizycie u dr Jamroszczyk. Uzyskałam pełną informację o tym co można zrobić z moim krzywym zgryzem. Dała mi 2 opcje leczenia do własnego wyboru: tańszą i droższą. Jeszcze nie wiem co wybiorę, ale babka zabłysneła wiedzą. Jednocześnie było bardzo sympatycznie. Zdecyduję się na leczenie w jej gabinecie!

• 5

Wspaniała specjalistka. Zajmuje się stomatologią i ortodoncją. Niesamowite wyczucie estetyki, dokładność i cierpliwość. Ma na uwadze zdanie pacjenta, kulturalna i na poziomie. Polecam.

• 5

Bardzo dobry jak nie najlepszy specjalista ortodonta. Szacunek dla Pani doktor za profesjonalizm i uratowanie mojego fatalnego zgryzu! Kapitalne leczenie, niskie ceny. Zadowolony pacjent.

• 5

Odwiedziłam kilku szczecińskich ortodontów zanim podjełam decyzje u kogo bedę się leczyć. Uwazam, ze Pani Doktor jest najbardziej godnym polecenia specjalistą. Wytłumaczyła mi szczegółowo na czym polega moj problem zębowy i jakim sposobem najszybciej bedzie wyprostować moje kły. Tego oczekiwałam - dobrze jest trafić na tak kompetentną osobe. Przyznaje jednak, że oczekiwanie na pierwszą wizyte trwało około 4 tygodnie- jednak warto było.

• 5

Bardzo dobra specjalistka. Kompetentna osoba, duża wiedza i wysoki standard usług. Zdecydowanie warto poczekać na pierwszą wizytę- rezultat leczenia przerósł moje oczekiwania.

• 5

POLECAM W 100%. Najlepszy ortodonta jakiego znam. Ogromna wiedza, zaangazowanie i wlasciwe podejscie do pacjenta. Profesjonalna osoba. Przy tym wszystkim mila i kulturalna. Uwzglednia oczekiwania pacjenta, a nie tylko wlasny punkt widzenia.

• 5

Polecam tą ortodontkę. Kompetentna, zaangażowana i bardzo miła osoba. Lepiej nie trzeba!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat