dr n. med. Katarzyna Kuczkowska-Jeske

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

3,9

02.04.2013

Może dla dzieci jest miła ale dla dorosłych zdecydowanie nie. Nic nie tłumaczy i właściwie będąc z tym samym kilka razy za każdym razem słyszę coś innego. Jeszcze mówi, że ma pacjentów w poczekalni. Szczyt wszystkiego. Nie polecam.

20.11.2012

Miła i uprzejma. Faktycznie potrafi słuchać, jednak zapisała mi leki, których inni lekarze nie polecają.Po co zapisywać antybiotyk, który pomaga na jedno schorzenie, a powoduje inne problemy, skoro na rynku jest mnóstwo różnych medykamentów!Poza tym w przychodni panuje fatalna organizacja, nie dość, że się płaci za wizytę to jeszcze się na nią czeka 2 godziny!

24.09.2012

Byłam z synkiem na prywatnej wizycie i bardzo długo słuchała zanim powiedziała co robic i jakich leków uzywac ( zapisała nawet na innej kartce ) - miła i uśmięchnięta, synek też czuł się dobrze podczas badania gardła i noska.

17.09.2012

Szkoda czasu na wizytę. Pani w poczekalni niekompetentna. Brak dobrej organizacji. Lekarka opryskliwa i nieuprzejma na prywatnej wizycie. W niczym mi nie pomogła. Brak odpowiedzi na pytania pacjenta. Nie wydaje paragonów.

12.04.2012

Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałam w swoim życiu do czynienia.

Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałam w swoim życiu do czynienia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Leszno"?

Laryngolog - Foniatra
Leszno, ul. Belgijska 21