lekarz Katarzyna Namieśnik

3,7
3,4

pacjentka

26.11.2014

Polecam, pani naprawdę kompetentna i znająca się na rzeczy.Byłam na pierwszej wizycie.Szybko rozpoznała chorobę i doradziła leczenie.Polecam.

xanax

16.05.2014

Wielka chałupa a poczekalnia to korytarz około 7 m kw ! Na tej powierzchni czekało dziś 12 osób niektóre z dziećmi ! To zwykłe chamstwo i brak szacunka dla pacjentów czyli chlebodawców!!! Po prostu nie wszedłem

kasia

05.04.2014

Pani Doktor stwierdził juz na pierwszej wizycie ze mam trądzik rozowaty we wieku 24 lat...dostalam duzo antybiotykow i maści przez miesiac brałam pozniej odstawilam bo meczyly moj organizm i problem ustąpił 2lata spokoj a zorientowalam sie ze jestem uczulona na kosmetyki z ZIAJI ale po co robic najpierw badania jak kazdem przypisuje się tradzik :/ a rzadko dostaje się trądzik w wieku 23lat...:/

Kamila

02.04.2014

Najpierw leczyłam się u Pani doktor na trądzik, byłam zadowolona przepisała mi tanie, efektywne leki. Wszystko na plus. Po jakimś czasie trądzik wrócił, wybrałam się więc ponownie do Pani doktor, ta powiedziała, ze zbliżają się wakacje (był maj) więc nie przepisze mi leków, bo i tak będę się opalała i że mam stosować maść bez recepty i przyjść we wrześniu. Przy okazji owej wizyty poprosiłam Panią doktor o dodatkową pomoc gdyż zauważyłam nadmierne wypadanie włosów.
I to przelało czarę goryczy.
Pani doktor stwierdziła, że czego się spodziewam skoro farbuję się na blond, że każda blondynka będzie prędzej czy później łysa więc nie mam oczekiwać cudów, nieistotne że nadmieniłam że rozjaśniam włosy od wielu lat i nigdy włosy nie wypadały mi tak długotrwale i mocno. Pani Katarzyna zaleciła mi jeść mięso, dodawać ŻELATYNĘ do jogurtu i kupić jakiś suplement bez recepty. Gdy udałam się do innego lekarza okazało się, że mam schorzenie mogące prowadzić nawet do łysienia.

Anonim

21.02.2013

co chwilę przepisywała nowe leki dość kosztowne, baaardzo wygadana a rezultaty mizerne przy leczeniu trądzika trzeba poszukać podłoża i dopiero leczyć , a nawet nie pamiętam,żeby podeszła i obejrzała moja twarz z bliska

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Inowrocław"?

Ewa Heclewska

Dermatolog

Jagiellońska 70/18
Bydgoszcz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Farma-Med"
ulica Dworcowa 71
Inowrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Farma-Med"
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 24
Połczyńskiego 22