lekarz Katarzyna Sokołowska

Średnia ocen:5/5
Opinii2

Anonim

07.11.2012

CUDOWNY LEKARZ, DOSWIADCZONY . ZAUFANY MADRY! POLECAM WSZYSTKIM PANIOM PANIA DOKTOR!!!

Anonim

01.10.2011

Bardzo miła Pani Doktor. Wcześniej kilka razy odwiedzałam innego lekarza ginekologa, ale teraz zobaczyłam, że wizyta może być przyjemna. Podejście podczas badań bardzo troskliwe, dokładne i dociekliwe. Wyposażenie gabinetu w pełni profesjonalne wraz z klimatyzacją, więc nie ma obaw, że będzie wstyd rozebrać sie spoconą. ...

Podejście do pacjentek bardzo pozytywne i w miłej atmosferze. Po ilości pacjentek w poczekalni, można łatwo wywnioskować, że Pani Doktor, cieszy się dużym zaufaniem i zna się na rzeczy.

Polecam wszystkim, szczególnie będąc w ciąży. Można spać spokojnie w oczekiwaniu na dziecko.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Milicz"?

Gabinet Lekarski

Kościuszki 45a lok. 5