lekarz

Kazimierz Kaim

Ginekolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Serbska 3a
Wrocław
51,134349217,02057820 71 372 60 40

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.9/5
Kompleksowość podejścia
4.6/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.8/5
Ilość poświęconego czasu
4.6/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
4.7/5
Średnia:
4.85
14 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Bardzo dobry lekarz, operator i ordynator ginekologii. A jaki ordynator, taki oddział. Byłam operowana przez Pana doktora i wszystkim koleżanką polecam Pana doktora i jego oddział.

5,0/5

Bardzo dobry, uprzejmy, miły i udzielający wyczerpująco informacji na temat zdrowia pacjenta lekarz. Nawet najgorszą chorobę potrafi przekazać pacjentce w sposób, który nie wystraszy a zmobilizuje do działania.

4,8/5

pewny siebie taka postawa daje pewnosc pacjentce wierzacy w swoje metody pracy jest super

5,0/5

Znam chyba z 90% lekarzy w tym mieście a pierwszy raz spotkałam OSOBĘ a nie lekarza, który nie chciał moich pieniędzy tylko mojego zdrowia !!! Polecam gorąco, bo pierwszy raz ktoś normalnie wyjaśnił mi ,co mi dolega i co nie muszę zrobić,co jest dobre dla mojego zdrowia ale i życia.Co jest jeszcze istotne -nie mówi "Pani przyjdzie zapłaci ,to powiem" dla Niego liczy się zdrowie pacjentki i chyba to JEST NAJWAŻNIEJSZE 1!!

4,5/5

Chodzę do tego lekarza już kilka lat.. i naprawdę jestem zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Nie mogę nic zarzucić, hm chyba to że mógłby być więcej wygadany ;)

5,0/5

SUPER LEKARZ! POLECAM.BARDZO OSOBIŚCIE PODCHODZI DO PACJENTA. NIE JESTEŚMY DLA NIEGO TYLKO KOLEJNYM NUMEREM W KARTOTECE. JESTEŚMY ROZPOZNAWALNE,A TO BARDZO WIELE ZNACZY DLA CHOREGO. POZA TYM PRACA TO JEGO PRAWDZIWE POWOŁANIE A NIE PRZYMUS.

2,3/5

Na początku wydawało się ze wszystko gra - świetny człowiek, dobry lekarz, dobry kontakt z pacjentem. Przeprowadził operacje wycięcia cysty na jajniku. Po 2 latach okazało się, że zszył mnie w środku (nie tylko na zewnątrz)nierozpuszczalnymi szwami. Zrobił to także koleżance z która leżałam na sali szpitalnej. Ona dowiedziała się o tym przy okazji cięcia cesarskiego, a ja dowiedzialam sie o tym z powodu ustawicznego bólu nogi. Czy taki lekarz ma sumienie? rozczarowana pacjentka

5,0/5

POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE PANA DOKTORA. BYŁA PACJENTKA

5,0/5

bardzo cenię tego lekarza.Jestem po operacji,którą wykonywał,jest wszystko dobrze.lekarz jest przesympatyczny,kompetentny,zna swój fach.

5,0/5

Specjalista z najwyższej półki. Wysoka kultura osobista, taktowny. Trafnie diagnozuje. Jest skuteczny w leczeniu. Wybitny chirur ginekolog.

5,0/5

ogólnie dr bardzo bardzo dobry polecam każdej kobiecie która ma problemy ze zdrowiem

5,0/5

Polecam, kompetentny,zyczliwy i budzacy zaufanie. Ponadto bardzo uprzejmy.

5,0/5

uprzejmy, miły, przyjemny,sympatyczny i bardzo dokładny. dokładnie tłumaczy trafia z diagnozami

5,0/5

Wspaniały Lekarz,Ordynator Ginekologii w szpit.MSW we Wrocławiu.Po raz pierwszy spotkałam się z tak dobrą i fachową opieką zarówno ze strony Pana Doktora ,jak i całego Personelu Ginekologii.Gorąco polecam wszystkim kobietom z problemami operacyjnymi ten Oddział.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat