lekarz Kazimierz Strzała

3,6
3,9
3,7

29.07.2013

Super lekarz. Godny polecenia. Fachowość, trafność diagnozy, uprzejmość i wiele innych zalet. Gdyby nie ten lekarz to nie wiem czy nie był bym już pod ziemią. Wiele mu zawdzięczam.

15.10.2012

Wizyta publiczna.Pan doktor spóźnił się 15 minut,ale później przyjmował pacjentów maszynowo.Wszechwiedzący nic od siebie nie powie,nie wzbudza sympatii,w międzyczasie wizyt załatwia jakieś swoje prywatne zlecenia(opis zdjęć RTG).Nie wiem jak zajmuje się pacjentami prywatnie,ale ja już do niego nie pójdę.

14.09.2012

Super lekarz , dzięki jego diagnozie żyje . Wizyty były prywatne i w ośrodku - niczym się nie różniły Człowiek jak my wszyscy - polecam

03.09.2012

Wizyta byla prywatna. Chcialam sie dowiedziec ile i jakiej wielkosci mam kamienie zolciowe. Lekarz w tonie cesarza rzymskiego zapytal po co chce to wiedziec. Odpowiedzialam, ze chcialbym po prostu wiedziec na co znowu chyba ze trzy razy zapytal po co? Co to za roznica czy mam 16 czy jeden kamien, wiec po co mi to wiedziec - nie ustepowal. Nie wchodzilam w dyskusje bo pytanie bylo zadanie prowokacjnie. Bardzo nie przyjemny lekarz. Zaplacilam za usluge a nie za dyskusje nad celem mojej wizyty.

09.10.2011

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana Strzały,polecam wszystkim,jest konkretny,miał dla mnie czas,wszystko wytłumaczył,wyjaśnił nurtujące wątpliwości,naprawdę mi pomógł.Za wizytę zapłaciłam niewiele.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Radiolog Oświęcim"?

Aleja Tysiaclecia 15/8
Brzeszcze
Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
ul. Szpitalna 11
Ustroń
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MULTIMED"
ul. Chemików 5
Kęty
NZOZ "VITA" Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 6
Brzeszcze
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trauma - Dent Renata Miczek - Partyka, Andrzej Partyka
ul. Słoneczna 8
Pszczyna
CENTRUM MEDYCZNE "PANACEUM" NZOZ SP. z o.o.
ul. Dobrawy 7A
Pszczyna