Kinga Hadław-Durska

2.6/5
Średnia:
3.15
8 opinii

Skusiłem się na wizyte po przerwie (chodziłem do innego okulisty) i kolejny raz się zawiodłem... Nadal sztuka dla sztuki (raczej kasy - już 120 zł za wizyte), przyjmuje pacjentów do późna i w moim wypadku: źle dobrane szkła, zero tłumaczenia co się zmieniło (ma historie mojej choroby, bo dłuższy czas do niej chodziłem) - nadal podejście płacimy i do widzenia, bo czeka kolejny...-nie na tym chyba ma to polegać, zwłaszcza płacąc za wizyte...(nie mówię, że Pani dr nie ma kompetencji - tylko w pogoni za kasa zatraciła podejście do człowieka, powołanie...) NIE POLECAM !!!

U pani dr Kingi leczyłem się długo - niestety ostatnimi czasy zachowuje się jakby minęła się z powołaniem - liczy się tylko sztuka i kolejny pacjent/100 zł w gabinecie... Przykre bo obecnie poszła na ilość a nie jakość. Obecnie nie polecam. Ja zmieniam okuliste... kiedyś inaczej to u niej wyglądało.

szanowna pani doktor zaleca aby pacjent sam sam sobie kupował na allegro soczewki po sugestii pacjenta ,że żle widzi (w końcu Pan trafi na właściwe)po badaniu trwającym 5 min ) ,,a jak nie to proszę przyjść to zobaczymy" słowa dr hadław-durskiej pomijam fakt żle przepisanych okularówkoszt 400zł na dole optykiem w gabineciejest mąż pani za przeproszeniem DR hadław durskiej pomijam koszty każda wizyta 100zł

Świetna specjalistka - PRECYZYJNA aż do bólu :) Człowiek konkret - bez filozofowania czy dorabiania jakiejś ideologii. Bardzo dobre umaszynowienie gabinetu na Pomorskiej. Zresztą kolejka o czymś świadczy. Mocno polecam !

Nie NIe NIE nie polecam nie pośięca odpowiednio dużo czasu. skupia się na samej siebie byle by zapłacić i NARA za drzwi i następny !!!

lepzej okulistki nie widziałem, pełen profesjonalizm i poświęcenie dla pacjenta.

Nie polecam nikomu, szkoda czasu i pieniędzy.Nie dość że umawia na godzinę i sie czeka 2 godz na swoja kolej to bada powierzchownie i nie poświęca uwagi pacjentom byle szybicej bo za drzwiami stoi "potencjalna kasa"

Wspaniały lekarz i sedeczny człowiek.Nareszcie natrafiłam na bardzo odpowiedzialnego lekarza.Pani doktor bardzo mi pomogła w moim schorzeniu.Jestem bardzo wdzięczna.Polecam wszystkim. Jadwiga

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny