dr n. med. Kinga Hadław-Durska

Od lat chodzę do Pani doktor, ale niestety jakość wizyt bardzo się zmieniła. Mało zaangażowania przy badaniu wady wzroku co spowodowało u mnie źle dobrane szkła. Do tego wizyta 150zł (tylko gotówka), gdzie fiskalizowane jedynie 120…. Przy chorobach wzroku warto się wybrać, ale jeśli tylko po dobranie okularów to zdecydowanie nie polecam.

Chodzę regularnie. Pani Doktor jest bardzo miła, ale też i konkretna, co mi się bardzo podoba. Przychodzę zbadać dno oka, wadę wzroku i sprawdzić, czy nie muszę mieć laserowanej siatkówki. Zawsze dostaję odpowiednie informacje i odpowiedzi na pytania. Ufam kompetencjom i zaleceniom Pani Doktor. Byłam już u paru innych okulistów i żadnemu nie zaufałam tak jak tej Pani Doktor. Zawsze chętnie wracam na wizytę, bo wiem, czego się spodziewać i że dostanę dobrą usługę. Zdecydowanie polecam

Chodzę regularnie. Pani Doktor jest bardzo miła, ale też i konkretna, co mi się bardzo podoba. Przychodzę zbadać dno oka, wadę wzroku i sprawdzić, czy nie muszę mieć laserowanej siatkówki. Zawsze dostaję odpowiednie informacje i odpowiedzi na pytania. Ufam kompetencjom i zaleceniom Pani Doktor. Byłam już u paru innych okulistów i żadnemu nie zaufałam tak jak tej Pani Doktor. Zawsze chętnie wracam na wizytę, bo wiem, czego się spodziewać i że dostanę dobrą usługę. Zdecydowanie polecam

Skusiłem się na wizyte po przerwie (chodziłem do innego okulisty) i kolejny raz się zawiodłem... Nadal sztuka dla sztuki (raczej kasy - już 120 zł za wizyte), przyjmuje pacjentów do późna i w moim wypadku: źle dobrane szkła, zero tłumaczenia co się zmieniło (ma historie mojej choroby, bo dłuższy czas do niej chodziłem) - nadal podejście płacimy i do widzenia, bo czeka kolejny...-nie na tym chyba ma to polegać, zwłaszcza płacąc za wizyte...(nie mówię, że Pani dr nie ma kompetencji - tylko w pogoni za kasa zatraciła podejście do człowieka, powołanie...) NIE POLECAM !!!

U pani dr Kingi leczyłem się długo - niestety ostatnimi czasy zachowuje się jakby minęła się z powołaniem - liczy się tylko sztuka i kolejny pacjent/100 zł w gabinecie... Przykre bo obecnie poszła na ilość a nie jakość. Obecnie nie polecam. Ja zmieniam okuliste... kiedyś inaczej to u niej wyglądało.

szanowna pani doktor zaleca aby pacjent sam sam sobie kupował na allegro soczewki po sugestii pacjenta ,że żle widzi (w końcu Pan trafi na właściwe)po badaniu trwającym 5 min ) ,,a jak nie to proszę przyjść to zobaczymy" słowa dr hadław-durskiej pomijam fakt żle przepisanych okularówkoszt 400zł na dole optykiem w gabineciejest mąż pani za przeproszeniem DR hadław durskiej pomijam koszty każda wizyta 100zł

Świetna specjalistka - PRECYZYJNA aż do bólu :) Człowiek konkret - bez filozofowania czy dorabiania jakiejś ideologii. Bardzo dobre umaszynowienie gabinetu na Pomorskiej. Zresztą kolejka o czymś świadczy. Mocno polecam !

Mocno polecam !

Nie NIe NIE nie polecam nie pośięca odpowiednio dużo czasu. skupia się na samej siebie byle by zapłacić i NARA za drzwi i następny !!!

lepzej okulistki nie widziałem, pełen profesjonalizm i poświęcenie dla pacjenta.

Nie polecam nikomu, szkoda czasu i pieniędzy.Nie dość że umawia na godzinę i sie czeka 2 godz na swoja kolej to bada powierzchownie i nie poświęca uwagi pacjentom byle szybicej bo za drzwiami stoi "potencjalna kasa"

Wspaniały lekarz i sedeczny człowiek.Nareszcie natrafiłam na bardzo odpowiedzialnego lekarza.Pani doktor bardzo mi pomogła w moim schorzeniu.Jestem bardzo wdzięczna.Polecam wszystkim. Jadwiga