lek. dent. Kinga Olek-Becla

12.10.2012

polecam wizyty u tego stomatologa poniewaz mi wyleczyła w miare zęby i dosyc dobrze tez wyrywa ja nieczułam bólu wogóle i ładnie mi sie goiło,chodze tez z trzyletnim synkiem który wogóle sie nieboi tam chodzic bo panie sa naprawde miłe i maja podejscie nawet do takich malych dzieciaczków

16.02.2012

Serdecznie polecam Panią Doktor. Leczy się u niej cała moja rodzina. Ma genialne podejście do dzieci, dzięki Niej syn nie boi się wizyty u stomatologa. Profesjonalizm i przystępne ceny!

10.02.2012

Polecam gorąco tą Panią Doktor. Korzystamy z jej usług juz od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wzbudza zaufanie i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta

19.12.2011

witam nie polecam tej pani nikomu,owszem wyrwala zeba za 100zl ale pozostawila 3 fragmenty w srodku doszlo do ostrego zapalenia dziasel jej poprawki kosztowaly mnie 4tygodnie bulu bo pracuje zagranica i 980zl poprawki nie polecam jej nikomu absolutnie

20.07.2010

SZYBKO I BEZBOLEŚNIE! WRESZCIE MAMY DOBREGO DENTYSTE W ROGOŹNIE. JUZ NIE TRZEBA NIGDZIE JEŹDZIĆ!!! BARDZO PRZYJEMNY GABINECIK I PANI DOKTOR:) GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM - BYŁEM MIŁO ZASKOCZONY

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rogoźno"?

Twój Stomatolog
Północna 15