lek. dent.

52,748417,0036782 399 796
stomatolog.rogozno@op.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
5 opinii

polecam wizyty u tego stomatologa poniewaz mi wyleczyła w miare zęby i dosyc dobrze tez wyrywa ja nieczułam bólu wogóle i ładnie mi sie goiło,chodze tez z trzyletnim synkiem który wogóle sie nieboi tam chodzic bo panie sa naprawde miłe i maja podejscie nawet do takich malych dzieciaczków

Serdecznie polecam Panią Doktor. Leczy się u niej cała moja rodzina. Ma genialne podejście do dzieci, dzięki Niej syn nie boi się wizyty u stomatologa. Profesjonalizm i przystępne ceny!

Polecam gorąco tą Panią Doktor. Korzystamy z jej usług juz od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wzbudza zaufanie i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta

witam nie polecam tej pani nikomu,owszem wyrwala zeba za 100zl ale pozostawila 3 fragmenty w srodku doszlo do ostrego zapalenia dziasel jej poprawki kosztowaly mnie 4tygodnie bulu bo pracuje zagranica i 980zl poprawki nie polecam jej nikomu absolutnie

SZYBKO I BEZBOLEŚNIE! WRESZCIE MAMY DOBREGO DENTYSTE W ROGOŹNIE. JUZ NIE TRZEBA NIGDZIE JEŹDZIĆ!!! BARDZO PRZYJEMNY GABINECIK I PANI DOKTOR:) GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM - BYŁEM MIŁO ZASKOCZONY

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny