dr n. med. Konrad Wasilewski

</strong>

<strong><br/>
Bezpośredni kontakt do lekarza: 602 481 224<br/>
</strong>

Zgadzam się z panią N. Doktor pozbawiony empatii, przynajmniej dla opiekunów. Na każde pytanie reaguje histerycznie, broni się nie będąc atakowanym. Kompletnie nie umie rozmawiać, nie potrafi słuchać. Więc nawet strach sprawdzać kompetencje... zniechęca na starcie.

Miałam "przyjemność" towarzyszyć mamie podczas pierwszej i zapewne ostatniej wizyty u dr Wasilewskiego. Wizyta, to wielkie słowo. Lekarz był arogancki,obcesowy i nieprzyjemny. Nie dał szans na opisanie dolegliwości, zalecił Apap na martwicę biodra i potężny ból, który nie pozwala na normalne funkcjonowanie , o poruszaniu się nie wspomnę. Wyszłyśmy z gabinetu z poczuciem poniżenia. Zero empatii , wręcz pretensje do nas , że obarczamy swoimi negatywnymi emocjami.Szczerze nie polecam!

Lekarz godny zaufania. Specjalista, który zna się na swojej pracy i umie pomóc ludziom potrzebującym pomocy.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Powiem tylko że po wieloodłamowym złamaniu miednicy lepiej nie mogłem trafić. Otrzymałem niezbędną pomoc, oraz profesjonalne wskazanie sposobu leczenia i dalszej rehabilitacji. Nie miałem pojęcia że tu na miejscu w Stargardzie mamy takiego fachowca :) Długi czas oczekiwania na miejscu w gabinecie ale spowodowane jest to w głównej mierze tym, że pan doktor do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a udzielenie jak najlepszej pomocy choremu stawia jako priorytet swojego działania. Naprawdę warto.

Świetny specjalista - z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Przy czym p. Doktor posiada duże poczucie humoru, co sprawia, ze wizyty są niestresujące. Jestem właśnie po "naprawie" łokcia i dzięki udanej operacji szybko wracam do pełnej sprawności. DZIĘKUJĘ Panie Doktorze. Ryszard

DZIĘKUJĘ Panie Doktorze.

Ryszard

Lekarz godny polecenia. Brakuje takich dobrych i uczciwych lekarz trafiona diagnoza i. Bardzo dobre leczenie po nieudolnym leczeniu innego" lekarza " Bardzo pomocny i wyrozumiały lekarz jest poprostu ludzki i uczciwy co dziś ciężko w obecnych czasach polecam polecam polecam polecam

polecam polecam polecam polecam

Moja pierwsza wizyta u Dr. Wasilewskiego zakończyła się wielkim stresem i płaczem. Na wizycie byłam z moją starszą mamą, która na ogromne problemy ortopedyczne. Wizyta polegała na przepisywaniu na kartę dokumentacji chorobowej mamy przez 30 minut. Gdy próbowałam złożyć wyjasnienia dotyczące innych chorób mamy, byłam uciszana i sprowadzana jak dziecko do pionu. Doktro nie chciał słuchać wyjaśnień, nawet pod sam koniec wizyty. Na obolałe miejsca u mamy kazał przykładać liście kapusty i tak do końca nie poznałam przyczyny występowania bólów u mamy. Wizyta przebiegała w formie monologu i kpin ze strony lekarza. Pan Wasilewki na koniec wizyty już o dziwo bez słowa wręczył mi paragon za opłatę za wizytę.

Szkoda pieniędzy i czasu¡!!!!!!!!!!!!!¡¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!L!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiedys, jako dziecko bylem u tego lekarza - kilkanascie lat temu. rodzice przyszli ze mna, bo mialem wade postawy - krzywy kregoslup i chcieli jakos temu zapobiec. wydawalo by sie, ze sprawa blaha i prosta, otoz nic bardziej mylnego. pan doktor NIE WIEDZIAŁ jak mi pomoc, nie mogl po prostu nic poradzic, oprocz "niech chodzi na basen". tyle - z calej wizyty. ani o cwiczeniach, ani o jakichkolwiek innych metodach. powiedzial ze kregoslup jest krzywy ale nie az tak bardzo i ze kazdy tak ma i ze ew. to moge chodzic na basen.
a zeby zamaskowac swoja niekompetencje, pan doktor bawil sie w psychologa - pamietam sytuacje z tej wizyty, gdzie trzymalem rece skrzyzowane na klatce piersiowej, a pan doktor z glupkowatym usmiechem zabawil sie w psychologa i mowil ze moja postawa to postawa 'zamknieta' i ze nie powinienem tak trzymac rak, a jak juz to zalozyc je za plecami i wypiac klatke aby miec 'postawe otwarta' do ludzi. mowil tak do 7letniego dziecka. to tyle jesli chodzi o porady u ORTOPEDY.

Jeśli ktoś szuka zabetonowanego lekarza to zły adres...jeśli nie umiesz przyjąć krytyki zaniedbania swojego zdrowia to nie idź do tego Gościa...jeśli twój poziom pojmowania dowcipu sytuacyjnego jest równy temp.cieklego azotu to słuchaj tv trwam... A teraz wprost: b.indywidualne podejście do pacjenta i przypadku choroby. Bez owijania w bawelne; krótko i na temat. Decyzja co do sposobu leczenia po pełnej konsultacji i analizie wyników. Operacja to ostateczność...wskazówki w zakresie rehabilitacji, etc. Leki nie te, których dystrybutorzy funduja lekarzowi egzotyczne wyjazdy tylko te faktycznie niezbędne i sprawdzone. Przebył 28 operacji po poważnym ...

A teraz wprost: b.indywidualne podejście do pacjenta i przypadku choroby. Bez owijania w bawelne; krótko i na temat. Decyzja co do sposobu leczenia po pełnej konsultacji i analizie wyników. Operacja to ostateczność...wskazówki w zakresie rehabilitacji, etc. Leki nie te, których dystrybutorzy funduja lekarzowi egzotyczne wyjazdy tylko te faktycznie niezbędne i sprawdzone. Przebył 28 operacji po poważnym wypadku komunikacyjnym. Po 20 latach od zdarzenia musze mieć zaopatrzony staw kolano (rozsypał się do reszty) i kręgosłup szyny po złamaniu 4 kręgów i bezwzględnej ciesni kanalu kręgowego...no cóż... ale powiem; spoko. Rznij doktor! POLECAM!