dr n. med. Konstanty Kuźma

Ortopeda

piotr

12.03.2016

Pisze krotko moja opinia to nie dr to profesor mialem robione biodro rewelacja.dziekkuje z caleg serca.

Jolanta Panasewicz

24.09.2013

Chciałabym serdecznie podziękować Panu dr Kuźma i Panu dr Gałązka za przeprowadzoną operację haluksa. Polecono mi aby poddać się temu zabiegowi w Szpitalu w Bielsku Podlaskim i nie zawiodłam się. Polecam wszystkim. Dziękuję.

Polecam wszystkim.
Dziękuję.

jozef

09.09.2013

Polecam wszystkim Dr Konstanty Kuźma bardzo dobry lekarz, zrobione mam dwa biodra, czuje się bardzo dobrze za co serdecznie dziękuje jak i również całemu personelowi. z poważaniem J. Tworek Sosnowiec

Polecam wszystkim Dr Konstanty Kuźma
z poważaniem
J. Tworek Sosnowiec

Anonim

12.06.2013

Bardzo dobry lekarz jednak trudno się do niego dostać. Po jego interwencji czuję się dobrze mimo, ze wcześniej mocno dokuczało mi biodro. Gorąco polecam.

Anonim

14.11.2012

Jeszcze nigdy tak się nie zawiodłam na żadnym lekarzu jak na doktorze Kuźmie. Wydawało mi się, że jako ordynator okaże się on osoba kompetentną i potraktuje mnie jako pacjenta serio. Pomyliłam się. Na oddziale ortopedii w szpitalu w Bielsku Podlaskim panuje CHAOS a doktor Kuźma ma tam niewiele do powiedzenia. Poza tym pan doktor przez ponad dwa lata mamił mnie że operacja się odbędzie, nie informując mnie o żadnych potrzebnych badaniach i o tym kto będzie mnie operował. A za każda prywatną wizytę inkasował pieniądze nie przepisując mi nawet żadnych leków przeciwbólowych, chociaż noga bolała mnie tak, że właściwie nie mogłam już chodzić. Przestrzegam przed szpitalem w Bielsku Podlaskim i współczuję jego pacjentom!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bielsk Podlaski"?

Bielsk Podlaski
Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
Białystok
Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
Waszyngtona Jerzego 22 A/44
ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
ulica Zachodnia 22/1
Białystok
Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39