lekarz Krystian Kwaśniowski

2,1
2,1
1,9
1,8

Polecam znaleźć innego , do czegokolwiek. Polecam znaleźć innego , do czegokolwiek.Polecam znaleźć innego , do czegokolwiek. Polecam znaleźć innego , do czegokolwiek.

Nie polecam, chyba że po L4. Znikome zaangażowanie podczas wywiadu lekarskiego, wszystkie objawy, które pacjent przedstawi są komentowane na zasadzie: "to nic takiego". Ciągłe przepisywanie tych samych leków, nawet jeśli pacjent zaznacza, że go nie potrzebuje bo już posiada dany lek w domowej apteczce. Zdobycie skierowania do specjalisty graniczy z cudem i zależy od humoru.

Empatia to cech, która powinna charakteryzować lekarza- niestety pan doktor Kwaśniowski nie zna tego słowa. To osoba jest tak zadufana w sobie,że nie dostrzega drugiego człowieka-człowieka który przychodzi do niego nie dla przyjemności ale w potrzebie. Stare góralskie przysłowie mówi " Najgorzej jak się zrobi z dziada pan!"

Stare góralskie przysłowie mówi " Najgorzej jak się zrobi z dziada pan!"

do grobu by mnie doprowadził i nawet jak juz bylo blisko końca kazał nie zabierac mu cennego czasu huj z niego nie lekarz

Pomógł mnie jak i mojemu Ojcu wiele razy.

Pomógł mnie jak i mojemu Ojcu wiele razy.

To nie lekarz to konował wpedził mnie w poważna chorobę i tylko wizyta u innego lekarz uratowała mi życie niestety nie zdrowie.Nie polecaiłbym go nawet wrogowi,dla niego medycyna to 12 prac Asterixa(jak sam mawia),zresztą co to za człowiek który wstydzi się nazwiska Ojca.

W czasie wizyty odbierał mprywatne telefony dotyczące rezerwacji pokoi, których wynajem prowadzi. Nawet nie powiedział przepraszam. Był tak rozkojarzony, że powtornie musiałam udzielac mu informacji na temat stanu mojego zdrowia. Lepszej porady zdrowotnej udzieliła by mi moja sąsiadka.Jeżeli potrzebujecie zwolnienia to owszem polecam... w innym wypadku zdecydowanie nie!

Byłam na wizycie z dzieckiem. Doktor w niczym nam nie pomógł. Stwierdził ze nie będzie robił doświadczenia na moim dziecku i nie przepisał i nie doradził nam zadnego kremu, maści na swędzaca skóre.....Dziecko ma atopowe zapalenie skóry...

Dokonły kontakt. Wyczerpujący wywiad wykraczający poza sferę medyczną i obejmujący aktualny stan psycho-socjalny pacjeta.

pan doktor w sposób ordynarny wytłumsaczył mi,z e nie wypisze skierownaia na badania, które były niezbędne ponieważ nie bedize sobie obciazał ośrodka. Na drugi dzień, gdy znowy grzecznie prosiłem powiedzial ,,wypier". To ma być lekarz?!