Usuwałam u Pana Doktora wszystkie ósemki. Mimo, że wydawały się być problemowe, zabiegi przebiegły bez komplikacji. Lekarz rzetelny, poświęcający zupełnie swój czas pacjentowi, potrafiący rozładować stres i napięcie związane z wykonywanym zabiegiem. Razem z asystującą mu Panią Agnieszką, tworzą kompetentny i fachowy duet. Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Cierpliwie tłumaczy co będzie w danej chwili robił. Zależy mu na faktycznym dobru pacjenta(czasem kosztem swojego prywatnego czasu)Lekarz z powołania. Polecam.

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ze mną przez chwilę . Opowiedziałem o swoim problemie i usłyszałem proszę się nie martwić wszystko będzie dobrze. Powiem krótko sam nie wiem kiedy usunął mi tego zęba. Nic nie czułem tylko usłyszałem z ust lekarza i po
wszystkim Była to 6 lub 7 już nie pamiętam było to jakiś czas temu i nie piszę tego pod wpływem emocji. TEN CZŁOWIEK MA DAR OD BOGA POLECAM

Niesamowity człowiek.Wspaniały lekarz.Bardzo kompetentny z olbrzymim doświadczeniem.Panie doktorze dziękujemy za zabieg który Pan przeprowadził. Tylko takiego lekarza jak Pan można polecić.

Dobry człowiek i dobry fachowiec. Cierpliwy, rzeczowy. Można mu zaufać. Poświęca dużo czas pacjentom. Szczerze polecam.

Dziś Pan Doktor usunął mi drugiego zęba i muszę przyznać, że zmianiłam zdanie o stomatologach przyjmujących w ramach NFZ. Niezwykle cierpliwy (a przy mnie trzeba mieć anielską cierpliwość:) ), konkretny, rzetelny, w stu procentach godny polecenia każdemu kto boi się dentysty tak jak ja :) Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam :)

Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam :)

Super lekarz!!! godny polecenia oby takich lekarzy było więcej w Częstochowie

Super lekarz!!! godny polecenia oby takich lekarzy było więcej w Częstochowie

Pan Krzysztof Denis jest doskonałym chirurgiem szczękowo-twarzowym, a przede wszystkim człowiek co w dzisiejszych czasach rzadko jest spotykane w tym fachu. Jest osobą konkretną i kompetentną. Ma niesamowitą cierpliwość do pacjentów, a przede wszystkim zależy mu na ich zdrowiu i dobru. Mogę szczerze powiedzieć, że warto "oddać się" w jego ręce w 110%. Jak dla mnie to lekarz taki jak z filmów tylko, że w realu:D

Bardzo miły i kompetentny lekarz fachowo usunął zęba, ktory byl częściowo zarośnięty. Chociaż byłam na nfz nie traktował mnie jak intruza,szybko i sprawnie usunąl. Polecam, żey takich lekarzy w częstochowie bylo więcej.

Jestem bardzo zadowolona, świetnie leczy zęby, plomba nic się nie różni od szkliwa, publicznie usuwałam 8 itd. również super podejście, anielska cierpliwość, pełen profesjonalizm, szczerze polecam Agnieszka