Krzysztof Ficek

Bieruń
50,0899919,09291

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
25 opinii

Moja opinia wyraża się w jednym zdaniu : Tak powinno wyglądać leczenie w każdej przychodni. Brak mi słów uznania dla Pana dr K.Ficka - jest kompetentny , inteligentny , spokojny , wyważony , przystępny , miły , uważny - po prostu fajny gość . A - i rzecz dość niebywała - nie zauważyłem żeby był nastawiony wyłącznie na kasę - wręcz przeciwnie . Mam wrażenie ,że w porównaniu do innych( a w klku miejscach mnie kasowano ) cennik w Galenie jest bardzo przystępny. Na koniec chcę podziękować doktorowi za leczenie i ludzkie podejście !!!! Tomek ,Zawiercie.

Nie polecam! Słyszałem o Nim bardzo dużo, jak to ratuje sportowców po kontuzjach, przejechałem ponad 500km żeby usłyszeć trafną diagnoze. Byłem po wypadku drogowym, Doktor przyszedł do gabinetu kilka razy z niego wyszedł, wyniki tylko przewertował szybko, po czym powiedział że rehabilitacja... A o uszkodzeniach które wyszły na rtg, rezonansie nawet nie wspomniał.. No cóż, widocznie nie byłem "sportowcem" żeby pokłonił się na de mną w sposób profesjonalny, a co bedzie słuchał i badał "szarego" człowieka.. Nie polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej rekonstrukcji kolana, świetny lekarz!. Wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia i jeżeli zaistnieje taka potrzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia. Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

Sprawy związane z problemami kolan - tylko dr Ficek bo takie miałam problemy.

Operacje mojego syna były częściowo prywatne, a częściowo refundowane z NFZ. Wspaniały lekarz i Człowiek. Panie Doktorze - tak trzymać!

Dr.Krzysztof Ficek z bardzo dużym zainteresowaniem wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia , po zapoznaniu się z badaniami wytłumaczył co dokładnie się popsuło w czasie urazu w moich kilku stawach i w przeciwieństwie do innych lekarzy a byłem u kilku o wysokich tytułach poprosił o czas zastanowienie się nad moim przypadkiem od kilku miesięcy jestem prowadzony przez Dr.Ficka i mogę wystawić bardzo wysokie oceny za całokształt dla Pana doktora i całego zespołu kliniki Galen z Bierunia . Paweł z Sobótki

Świetny lekarz, polecam. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a co najważniejsze słucha go i jeżeli trzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia.

Jestem szczerze rozczarowana. Po przeczytaniu i wysłuchaniu tylu wspaniałych opini byłam nastawiona pozytywnie oraz mialam nadzieje, że ten lekarz będzie umiał pomóc mi zdiagnozowac problem. Po pierwszej i ostatniej wizycie jestem zdegustowana. Byc może dr Ficek posiada niesamowitą wiedzę i jak (inni przekonywali mnie)patrzy na człowieka całościowo, to jednak nic nowego się nie dowiedziałam i wciąż pozostałam w niewiedzy. Już nie wspominająć, że nie zrozumialam większości jego wypowiedzi, ponieważ stosował terminologię medyczną bez wyjaśniej dla laika (pomimo moich prosb). Nie wysłuchiwał tego co chciałam mu przekazać, nie zdązyłam opowiedzieć o wszystkcih dolegliwościach, gdyż niegrzecznie przerywał mi i dyktował swojej asystentce co ma pisać. Nastepnie wysłał mnie na badania, które wykonano w ekspresowym tempie, nie informując mnie o celu (dopiero po ich zakończeniu), oraz o fakcie, że za to musiałam dodatowo zapłacić! kwoty przedstwiono mi w momnecie po za konczeniu badań (poczatkowo myslałam ze sa w ramach wizyty..) Być może trafiłam na dzień kiedy dr ficek był zmeczony, jednak jego stosunek do mojej osoby był nie do przyjęcia. Był znużony, zniechęcony i lekceważacy, jego zachowanie wskazywało na to, aby jak najszybciej mnie obslużyć i wysłać do domu. Przez gabinety ciągle przechodzą osoby trzecie (personel), co jest kwestia oczywista i zrozumiała, ale po całej wizycie jest to męczące. Generalnie taktyka postepowania dr Ficka jest oczwista (i zrozumialam w dzisiejszych czasach), aby prowadzić wizyty w taki sposób, aby pacjeta naciągną na coraz to wieksze koszta, które nie zawsze są adekwatnego do danego przypadku. Niestety jest to już coś naturalnego i powszechnego... smutne. Notabene jeśli zotanie wam polecony dr Wiatr chocby przez dr Ficka, przemyślcie sprawe 10 razy czy aby naprawde warto..

Najlepszy lekarz który mnie leczył,łączy w sobie same zalety

Dr Ficek to lekarz z powołania i człowiek z sercem na dłoni. Wielkim szacunkiem darzy osoby starsze. Od kilku lat moja mama jest leczona przez dr Ficka i takiej uprzejmości i dobra jakie okazuje jej w czasie każdej wizyty naprawdę wielu lekarzy musiało by się od niego uczuć. Mimo swojego wieku (81 lat) moja mama nigdy nie usłyszała od doktora, "że to już starość i tego się nie da leczyć i musi boleć "wręcz przeciwnie stosuje wszystkie możliwe do wykorzystania metody, aby poprawić komfort jej życia. Za to jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczne i serdecznie mu za to dziękujemy.Życzę każdemu pacjentowi ,żeby mógł byś diagnozowany i leczony przez takiego człowieka i takiego specjalistę jak jest doktor Ficek. Bo doktor mimo swoich osiągnięć i tytułów jest przede wszystkim CZŁOWIEKIEM, a potem lekarzem. Wielki szacunek i uznanie dla doktora za to wszystko co dla nas zrobił. I.M

ŻYCZYŁBYM SOBIE WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

Wspaniały człowiek i lekarz, na którym można zawsze polegać. Umie wytłumaczyć skomplikowane terminy medyczne. Polecam wszytskim.

Wytłumaczył mi w czym problem, pokazał miejsce na specjalnych zdjęciach. Opowiedział mi o metodach leczenia, a także wybrał najmniej inwazyjną lecz nie najdroższą.

Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

...świetny specjalista i wspaniały człowiek-pozdrawiam Magdalena z Rudy Śląskiej

Lekarz godny polecenia.długa rozmowa i najwazniejsze efektywna , bylem u wielu lekarzy ale ten mi wkonću powiedział dlaczego mam niestabilnosc w kolanie i co z tym robic dale

super lekarz, podejscie super , bylem pilkarzem 4ligi i nawet do mnie mial super podejscie jak do zawodowego pilkarza. kazdy traktowany jest w sposob profesjonalny i mily. wyleczyl moj staw, na druga wizyte ktora byla z mojej winy przyjal mnie po godz 23!!! bo mialem mecz za tydzien i nawet o tej godzinie byl w stanie mnie przyjac, poprostu czlowiek zloto

Naprawdę świetny lekarz oraz ludzki człowiek. W Galenie polecam też Jakuba Liberskiego również bardzo dobry lekarz i co najważniejsze dba o pacjentów.

Doskonały specjalista! Polecam go gorąco każdemu. Wiele razy przytrafiało mi się skręcenie stawu skokowego, inni lekarze mówili, żebym dał sobie do końca sezonu spokój z siatkówką, a on jednak w 3 tygodnie "postawił mnie na nogi" ! I od tamtej pory ( ponad 2 lata) nie miałem żadnych problemów ze strony st. skokowego.

przede wszystkim bardzo ludzki czlowiek no i bardzo dobry fachowiec szkoda ze tacy fachowcy uciekaja z panstwowych przychodni ja lecze sie juz od 11 lat i juz niestety nie mam funduszy ale polecam potrafi wlac wiare w czlowieka

Ja powiem krótko dr Krzysztof Ficek jest najlepszy wystarczy przyjechać do Galenu i zobaczyć dyplomy no i podziękowania od wielu znanych sportowców. Jednak ten lekarz na laurach nie spoczywa. To wspaniały człowiek oddany swojej pracy który cały czas się rozwija w przeciwieństwie do innych lekarzy. Ja sam zaliczyłem wielu lekarzy mało kto umiał powiedzieć co mi jest, a zaznaczam nie byli to źli lekarze. Dodam, że wszyscy sportowcy i trenerzy, a także świat sportu mówi jednoznacznie dr Krzysztof Ficek. Obecnie przechodzę rehabilitację po rekonstrukcji ACL co prawda wykonywał ją inny lekarz z Galenu jednak tutaj wielki pokłon w stronę pana dr Ficka ponieważ ciągle zagląda do Fizjofit-Galen(rehabilitacja) i interesuje się każdym pacjentem. Oczywiście respekt i szacunek dla rehabilitantów z Fizjofit-Galen to również doskonali fachowcy. Tomasz N.

Świetny lekarz, obecnie leczę u Pana doktora Ficka drugą kontuzję i jestem w pełni zadowolony. Podczas pierwszej kontuzji doprowadził moją nogę do stanu używalności w 2 tygodnie a gdy byłem w państwowej przychodni lekarz chciał mi wsadzić nogę do gipsu na 6 tygodni !!!

znakomity lekarz,takich jak Dr Ficek jest bardzo nie wielu,miły,upszejmy,sympatyczny,potrafi wytłumaczyć co każdemu dolega i jak to będzie leczone,polecam doktora tym którzy mają jakieś problemy z kolanami i z innymi stawami

Mam 16 lat i problemy z kręgosłupem. Gdyby nie Krzysztof Ficek nigdy nie odzyskałabym stan w jakim teraz się znajduję. Naprawdę jedyny dr jakiego znam który interesuje się pacjentem i pomaga w dojściu do celu.

Lekarz z powołania. Wysłucha pacjenta i do tego ma bardzo indywidualne podejście. Zawsze szuka najlepszego wyjścia z sytuacji, a nie najprostszego. Świetny specjalista od kolan, potrafi cuda zrobić z uszkodzonymi stawami

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny