dr n. med. Krzysztof Ficek

Ortopeda

Ilona

09.12.2015

bardzo dobry lekarz kompetentny z dużą wiedzą bardzo miły i wesoły co wpływa na badanie.Dziękuję Panie Profesorze.

bardzo dobry lekarz kompetentny z dużą
wiedzą bardzo miły i wesoły co wpływa na badanie.Dziękuję Panie Profesorze.

Tomek

09.08.2014

Moja opinia wyraża się w jednym zdaniu : Tak powinno wyglądać leczenie w każdej przychodni. Brak mi słów uznania dla Pana dr K.Ficka - jest kompetentny , inteligentny , spokojny , wyważony , przystępny , miły , uważny - po prostu fajny gość . A - i rzecz dość niebywała - nie zauważyłem żeby był nastawiony wyłącznie na kasę - wręcz przeciwnie . Mam wrażenie ,że w porównaniu do innych( a w klku miejscach mnie kasowano ) cennik w Galenie jest bardzo przystępny. Na koniec chcę podziękować doktorowi za leczenie i ludzkie podejście !!!!
Tomek ,Zawiercie.

Anonim

17.03.2014

Nie polecam! Słyszałem o Nim bardzo dużo, jak to ratuje sportowców po kontuzjach, przejechałem ponad 500km żeby usłyszeć trafną diagnoze. Byłem po wypadku drogowym, Doktor przyszedł do gabinetu kilka razy z niego wyszedł, wyniki tylko przewertował szybko, po czym powiedział że rehabilitacja... A o uszkodzeniach które wyszły na rtg, rezonansie nawet nie wspomniał.. No cóż, widocznie nie byłem "sportowcem" żeby pokłonił się na de mną w sposób profesjonalny, a co bedzie słuchał i badał "szarego" człowieka.. Nie polecam!

Michał

01.07.2013

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej rekonstrukcji kolana, świetny lekarz!. Wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia i jeżeli zaistnieje taka potrzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia. Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

Anonim

15.04.2013

Sprawy związane z problemami kolan - tylko dr Ficek bo takie miałam problemy.

Sprawy związane z problemami kolan - tylko dr Ficek bo takie miałam problemy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bieruń"?

NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6

Wrocławska 46
Strzelin
GALEN

Bieruń
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
Katowice
None
Lubelska 17/16
Sosnowiec
NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6
Szpital św. Józefa