dr n. med.Krzysztof Ficek

Bieruń
50,0899919,09291

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
25 opinii

• 5

Moja opinia wyraża się w jednym zdaniu : Tak powinno wyglądać leczenie w każdej przychodni. Brak mi słów uznania dla Pana dr K.Ficka - jest kompetentny , inteligentny , spokojny , wyważony , przystępny , miły , uważny - po prostu fajny gość . A - i rzecz dość niebywała - nie zauważyłem żeby był nastawiony wyłącznie na kasę - wręcz przeciwnie . Mam wrażenie ,że w porównaniu do innych( a w klku miejscach mnie kasowano ) cennik w Galenie jest bardzo przystępny. Na koniec chcę podziękować doktorowi za leczenie i ludzkie podejście !!!! Tomek ,Zawiercie.

• 2
  • 1

Nie polecam! Słyszałem o Nim bardzo dużo, jak to ratuje sportowców po kontuzjach, przejechałem ponad 500km żeby usłyszeć trafną diagnoze. Byłem po wypadku drogowym, Doktor przyszedł do gabinetu kilka razy z niego wyszedł, wyniki tylko przewertował szybko, po czym powiedział że rehabilitacja... A o uszkodzeniach które wyszły na rtg, rezonansie nawet nie wspomniał.. No cóż, widocznie nie byłem "sportowcem" żeby pokłonił się na de mną w sposób profesjonalny, a co bedzie słuchał i badał "szarego" człowieka.. Nie polecam!

• 5

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej rekonstrukcji kolana, świetny lekarz!. Wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia i jeżeli zaistnieje taka potrzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia. Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

• 5

Sprawy związane z problemami kolan - tylko dr Ficek bo takie miałam problemy.

• 5

Operacje mojego syna były częściowo prywatne, a częściowo refundowane z NFZ. Wspaniały lekarz i Człowiek. Panie Doktorze - tak trzymać!

• 5

Dr.Krzysztof Ficek z bardzo dużym zainteresowaniem wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia , po zapoznaniu się z badaniami wytłumaczył co dokładnie się popsuło w czasie urazu w moich kilku stawach i w przeciwieństwie do innych lekarzy a byłem u kilku o wysokich tytułach poprosił o czas zastanowienie się nad moim przypadkiem od kilku miesięcy jestem prowadzony przez Dr.Ficka i mogę wystawić bardzo wysokie oceny za całokształt dla Pana doktora i całego zespołu kliniki Galen z Bierunia . Paweł z Sobótki

• 5

Świetny lekarz, polecam. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a co najważniejsze słucha go i jeżeli trzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia.

• 1

Jestem szczerze rozczarowana. Po przeczytaniu i wysłuchaniu tylu wspaniałych opini byłam nastawiona pozytywnie oraz mialam nadzieje, że ten lekarz będzie umiał pomóc mi zdiagnozowac problem. Po pierwszej i ostatniej wizycie jestem zdegustowana. Byc może dr Ficek posiada niesamowitą wiedzę i jak (inni przekonywali mnie)patrzy na człowieka całościowo, to jednak nic nowego się nie dowiedziałam i wciąż pozostałam w niewiedzy. Już nie wspominająć, że nie zrozumialam większości jego wypowiedzi, ponieważ stosował terminologię medyczną bez wyjaśniej dla laika (pomimo moich prosb). Nie wysłuchiwał tego co chciałam mu przekazać, nie zdązyłam opowiedzieć o wszystkcih dolegliwościach, gdyż niegrzecznie przerywał mi i dyktował swojej asystentce co ma pisać. Nastepnie wysłał mnie na badania, które wykonano w ekspresowym tempie, nie informując mnie o celu (dopiero po ich zakończeniu), oraz o fakcie, że za to musiałam dodatowo zapłacić! kwoty przedstwiono mi w momnecie po za konczeniu badań (poczatkowo myslałam ze sa w ramach wizyty..) Być może trafiłam na dzień kiedy dr ficek był zmeczony, jednak jego stosunek do mojej osoby był nie do przyjęcia. Był znużony, zniechęcony i lekceważacy, jego zachowanie wskazywało na to, aby jak najszybciej mnie obslużyć i wysłać do domu. Przez gabinety ciągle przechodzą osoby trzecie (personel), co jest kwestia oczywista i zrozumiała, ale po całej wizycie jest to męczące. Generalnie taktyka postepowania dr Ficka jest oczwista (i zrozumialam w dzisiejszych czasach), aby prowadzić wizyty w taki sposób, aby pacjeta naciągną na coraz to wieksze koszta, które nie zawsze są adekwatnego do danego przypadku. Niestety jest to już coś naturalnego i powszechnego... smutne. Notabene jeśli zotanie wam polecony dr Wiatr chocby przez dr Ficka, przemyślcie sprawe 10 razy czy aby naprawde warto..

• 5

Najlepszy lekarz który mnie leczył,łączy w sobie same zalety

• 5

Dr Ficek to lekarz z powołania i człowiek z sercem na dłoni. Wielkim szacunkiem darzy osoby starsze. Od kilku lat moja mama jest leczona przez dr Ficka i takiej uprzejmości i dobra jakie okazuje jej w czasie każdej wizyty naprawdę wielu lekarzy musiało by się od niego uczuć. Mimo swojego wieku (81 lat) moja mama nigdy nie usłyszała od doktora, "że to już starość i tego się nie da leczyć i musi boleć "wręcz przeciwnie stosuje wszystkie możliwe do wykorzystania metody, aby poprawić komfort jej życia. Za to jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczne i serdecznie mu za to dziękujemy.Życzę każdemu pacjentowi ,żeby mógł byś diagnozowany i leczony przez takiego człowieka i takiego specjalistę jak jest doktor Ficek. Bo doktor mimo swoich osiągnięć i tytułów jest przede wszystkim CZŁOWIEKIEM, a potem lekarzem. Wielki szacunek i uznanie dla doktora za to wszystko co dla nas zrobił. I.M

• 5

ŻYCZYŁBYM SOBIE WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

• 5

Wspaniały człowiek i lekarz, na którym można zawsze polegać. Umie wytłumaczyć skomplikowane terminy medyczne. Polecam wszytskim.

• 5

Wytłumaczył mi w czym problem, pokazał miejsce na specjalnych zdjęciach. Opowiedział mi o metodach leczenia, a także wybrał najmniej inwazyjną lecz nie najdroższą.

• 5

Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

• 5

...świetny specjalista i wspaniały człowiek-pozdrawiam Magdalena z Rudy Śląskiej

• 5

Lekarz godny polecenia.długa rozmowa i najwazniejsze efektywna , bylem u wielu lekarzy ale ten mi wkonću powiedział dlaczego mam niestabilnosc w kolanie i co z tym robic dale

• 5

super lekarz, podejscie super , bylem pilkarzem 4ligi i nawet do mnie mial super podejscie jak do zawodowego pilkarza. kazdy traktowany jest w sposob profesjonalny i mily. wyleczyl moj staw, na druga wizyte ktora byla z mojej winy przyjal mnie po godz 23!!! bo mialem mecz za tydzien i nawet o tej godzinie byl w stanie mnie przyjac, poprostu czlowiek zloto

• 5

Naprawdę świetny lekarz oraz ludzki człowiek. W Galenie polecam też Jakuba Liberskiego również bardzo dobry lekarz i co najważniejsze dba o pacjentów.

• 5

Doskonały specjalista! Polecam go gorąco każdemu. Wiele razy przytrafiało mi się skręcenie stawu skokowego, inni lekarze mówili, żebym dał sobie do końca sezonu spokój z siatkówką, a on jednak w 3 tygodnie "postawił mnie na nogi" ! I od tamtej pory ( ponad 2 lata) nie miałem żadnych problemów ze strony st. skokowego.

• 5

przede wszystkim bardzo ludzki czlowiek no i bardzo dobry fachowiec szkoda ze tacy fachowcy uciekaja z panstwowych przychodni ja lecze sie juz od 11 lat i juz niestety nie mam funduszy ale polecam potrafi wlac wiare w czlowieka

• 5

Ja powiem krótko dr Krzysztof Ficek jest najlepszy wystarczy przyjechać do Galenu i zobaczyć dyplomy no i podziękowania od wielu znanych sportowców. Jednak ten lekarz na laurach nie spoczywa. To wspaniały człowiek oddany swojej pracy który cały czas się rozwija w przeciwieństwie do innych lekarzy. Ja sam zaliczyłem wielu lekarzy mało kto umiał powiedzieć co mi jest, a zaznaczam nie byli to źli lekarze. Dodam, że wszyscy sportowcy i trenerzy, a także świat sportu mówi jednoznacznie dr Krzysztof Ficek. Obecnie przechodzę rehabilitację po rekonstrukcji ACL co prawda wykonywał ją inny lekarz z Galenu jednak tutaj wielki pokłon w stronę pana dr Ficka ponieważ ciągle zagląda do Fizjofit-Galen(rehabilitacja) i interesuje się każdym pacjentem. Oczywiście respekt i szacunek dla rehabilitantów z Fizjofit-Galen to również doskonali fachowcy. Tomasz N.

• 5

Świetny lekarz, obecnie leczę u Pana doktora Ficka drugą kontuzję i jestem w pełni zadowolony. Podczas pierwszej kontuzji doprowadził moją nogę do stanu używalności w 2 tygodnie a gdy byłem w państwowej przychodni lekarz chciał mi wsadzić nogę do gipsu na 6 tygodni !!!

• 5

znakomity lekarz,takich jak Dr Ficek jest bardzo nie wielu,miły,upszejmy,sympatyczny,potrafi wytłumaczyć co każdemu dolega i jak to będzie leczone,polecam doktora tym którzy mają jakieś problemy z kolanami i z innymi stawami

• 5

Mam 16 lat i problemy z kręgosłupem. Gdyby nie Krzysztof Ficek nigdy nie odzyskałabym stan w jakim teraz się znajduję. Naprawdę jedyny dr jakiego znam który interesuje się pacjentem i pomaga w dojściu do celu.

• 5

Lekarz z powołania. Wysłucha pacjenta i do tego ma bardzo indywidualne podejście. Zawsze szuka najlepszego wyjścia z sytuacji, a nie najprostszego. Świetny specjalista od kolan, potrafi cuda zrobić z uszkodzonymi stawami

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat