lekarz Krzysztof Gązwa

2,9
2,8

Dominika

17.11.2015

Swietny lekarz, mily usmiechniety a co najwazniejsze stara sie pacjetowi jak najbadziej pomoc. Ja aktulanie chodze do tego Ortopedy i jestem bardzo zadowolona ze wlasnie ten Lekarz pomaga mi wyjac na prosta. :) Polecam !

Tomasz

09.11.2014

tragedia, nie polecam, nie wysłał mnie na żadne badania, nie udzielił żadnych porad co do dalszego leczenia, on zakończyl moje leczenie a noga dalej do naprawy !!

drak

08.11.2014

powinien pracowac w rzezni a nie leczyc ludzi ...... cham i gbur nie zna sie na rzeczy strasznie nie przyjemne wizyty

Wojtek

18.04.2014

Przez tego Pana mógłbym być dzisiaj kaleką, na szczęście poszedłem do innego specjalisty, który mnie wyleczył. Może gdybym dał p. Gązwie kopertę z pokaźna sumą pieniędzy to zająłby się mną tak jak powinno. Na szczęście na mnie nie zarobił! Zdecydowanie nie polecam.

Anonim

06.03.2014

Byłem kiedyś jako pacjent, obecnie jestem lekarzem - od wizyty upłynęło 2 lata. Podsumowując wszystko nie mogę wystawić temu panu w żadnym wypadku oceny pozytywnej !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Jarosław"?

Przeworsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
Jarosław
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1

ks. Lisińskiego 6