Krzysztof Gązwa

Jarosław
50,015094822,6723680 16 623 22 71

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.85
15 opinii

tragedia, nie polecam, nie wysłał mnie na żadne badania, nie udzielił żadnych porad co do dalszego leczenia, on zakończyl moje leczenie a noga dalej do naprawy !!

powinien pracowac w rzezni a nie leczyc ludzi ...... cham i gbur nie zna sie na rzeczy strasznie nie przyjemne wizyty

Przez tego Pana mógłbym być dzisiaj kaleką, na szczęście poszedłem do innego specjalisty, który mnie wyleczył. Może gdybym dał p. Gązwie kopertę z pokaźna sumą pieniędzy to zająłby się mną tak jak powinno. Na szczęście na mnie nie zarobił! Zdecydowanie nie polecam.

Byłem kiedyś jako pacjent, obecnie jestem lekarzem - od wizyty upłynęło 2 lata. Podsumowując wszystko nie mogę wystawić temu panu w żadnym wypadku oceny pozytywnej !

Świetny fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. Nie rozumiem poprzednich opinii, jacyś zazdrośnicy to piszą? Ortopedia nie stanowi dla niego zagadki, zdecydowanie polecam!!!

ewidentny brak wiedzy i uzależnienie ewentualnej pomocy od zawartości koperty. szkodnik !!!

ten niby lekarz tak mi złożył kość udową że teraz mam krótszą noge o 4 cm,nie polecam tego lekarza !!!!!!

Może jest dobry , ale zależy do jakiego przypadku, bo każdy jest inny.Ja sie zawiodłam i jestem okaleczona :(((

Lekarz bardzo dobry, miły dla pacjenta . Spotkałąm się zwioloma lekarzami , ale pan gązwa to wyjatkowy specjalista i przede wszytskim dobry i pomocny czzłowiek . Polecam .

myślałam że uzyskam poradę a zawiodłam się całkowicie nie polecam

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny i rzetelny. Polecam

byłem raz i wystarczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam !! budzi zaufanie i jest kompetentny

okokokok okokok okokoko okokok OKOKOKO okokokok ok !!!

znakomity fachowiec z wieloletnim stażem pracy, to się ceni. Polecam!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny