Krzysztof Gązwa

Jarosław
50,015094822,6723680 16 623 22 71

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
13 opinii

Przez tego Pana mógłbym być dzisiaj kaleką, na szczęście poszedłem do innego specjalisty, który mnie wyleczył. Może gdybym dał p. Gązwie kopertę z pokaźna sumą pieniędzy to zająłby się mną tak jak powinno. Na szczęście na mnie nie zarobił! Zdecydowanie nie polecam.

Byłem kiedyś jako pacjent, obecnie jestem lekarzem - od wizyty upłynęło 2 lata. Podsumowując wszystko nie mogę wystawić temu panu w żadnym wypadku oceny pozytywnej !

Świetny fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. Nie rozumiem poprzednich opinii, jacyś zazdrośnicy to piszą? Ortopedia nie stanowi dla niego zagadki, zdecydowanie polecam!!!

ewidentny brak wiedzy i uzależnienie ewentualnej pomocy od zawartości koperty. szkodnik !!!

ten niby lekarz tak mi złożył kość udową że teraz mam krótszą noge o 4 cm,nie polecam tego lekarza !!!!!!

Może jest dobry , ale zależy do jakiego przypadku, bo każdy jest inny.Ja sie zawiodłam i jestem okaleczona :(((

Lekarz bardzo dobry, miły dla pacjenta . Spotkałąm się zwioloma lekarzami , ale pan gązwa to wyjatkowy specjalista i przede wszytskim dobry i pomocny czzłowiek . Polecam .

myślałam że uzyskam poradę a zawiodłam się całkowicie nie polecam

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny i rzetelny. Polecam

byłem raz i wystarczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam !! budzi zaufanie i jest kompetentny

okokokok okokok okokoko okokok OKOKOKO okokokok ok !!!

znakomity fachowiec z wieloletnim stażem pracy, to się ceni. Polecam!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny