lek. dent. Krzysztof Griman

Klinika godna polecenia!!! Szybko sprawnie , błyskawicznie , miło . Wszystko na wysokim poziomie. Najlepsza!

Chciałabym serdecznie polecić tą placówkę.Mój syn nie znalazł nigdzie pomocy.Pan doktor przyjął nas,fachowo i rzetelnie odpowiadał na pytania.Dziękuję jeszcze raz w imieniu syna za pomoc.Czuł się bezpiecznie w Pana rękach.Polecam

duzo pisac nie bede poprostu Krzysztof Griman dentystaz Klodzka bardzo dobry ,polecam!!!!!!!!!!!i mam czym sie pochwalic czyli pieknym usmiechem :))))))) POWODZENIA ;)

Może i gabinety piękne i sprzęt super, ale Pan Griman(Pan bo lekarzem stomatologiem nazwać go nie mogę) bez podejścia do pacjentów, opryskliwy i niegrzeczny.mam bardzo niemiłe odczucia po spotkaniu z tym człowiekiem i szczerze nie polecam.

Jestem w trakcie leczenia ale jestem bardzo zadowolona za dotychczasową fachową pomoc i dokładność oraz precyzję Pana Doktora. Należe do osób bojących się stomatologa ale z całą pewnością mogę polecić. Po kazdej wizycie wychodzę z usmiechem na twarzy.Za co bardzo Panu Dziękuję!

Jestem pacjentką już 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Jestem pacjentką już 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z uslug dr Grimana DZIEKUJE .Mila atmosfera POLECAM:)

Jestem bardzo zadowolona z uslug dr Grimana DZIEKUJE .Mila atmosfera POLECAM:)

polecam bardzo dobry fachowiec,jestem w trakcie leczenia więc mam nadzieję że nie zawiodę się