prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
13 opinii

byłam operowana przez dr Paśnika jest super doktorem operacje miałam 09. 2010r dał mi drugie życie jestem z tego dumna bo strsciłam 50 kg do dziś trzymam wagę i czuje się świetnie polecam takiego doktora on podpowie jak rozwiązać problem z nadwagą

Profesor Paśnik to człowiek z klasą. W 2011 roku stwierdzono u mnie guz wielkości pięści w brzuchu. Byłam u wielu lekarzy , także z tytułami profesorskimi , wszyscy mówili aby najpierw zbadac a później podjąc decyzję co dalej. Profesor powiedział krótko: co by to nie było to ten guz nie powinien sie tam znajdowac i nalezy jak najszybciej go usunąc. Po operacji okazało się, że guz pochodzi z trzustki. Pan profesor jeszcze raz mnie operował i uciął kawałek ogona trzustki, gdyż był to guz częściowo złośliwy. Teraz jestem pod stałą kontrolą prof.Paśnika .Zawsze znajdzie czas, aby porozmawiac, a jeżeli są jakiekolwiek problemy to stara się pomóc. Jeszcze nie spotkałam człowieka z najwyższym tytułem lekarskim aby tak luźno i swobodnie rozmawiał w pacjentem. Jeszcze długa droga, abym doszła do pełnego zdrowia ale wiem, że zawsze mogę liczyc na swojego Profesora i jego zespół. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.Tak trzymac Panie Profesorze!!!!!!

Każdemu grubaskowi zdecydowanemu na chlo polecam.Lekarz niezwykle konkretny

Byłem operowany (Roux-n-Y Gastric Bapass) przez dr. Paśnika kilka lat temu. Mimo, że operacja nie rozwiązała mojego problemu z otyłością i po kilku latach znów borykam się z tym samym problemem, kontakt, podejście do mnie jako pacjenta, poziom troski o mnie przed, w trakcie i tuż po operacji oceniam jako zasługujący na najwyższe uznanie. Pan doktor dał mi poczucie, że naprawdę chce mi pomóc, że jest absolutnie wybitnym specjalista, poświęcił mi tyle czasu ile mógłbym oczekiwac przy operacji w prywatnym gabinecie a wszystko odbyło sie w ramach publicznej służby zdrowia, refundowane z NFZ. Lekarz z ludzką twarza, o którym nie moge powiedzieć ani jednego złego, czy nawet neutralnego słowa. Dziękuję.

choćby był ostatnim lekarzem na świecie nie zająłby się moim zdrowiem,nie polecam go nikomu chyba że komuś jest nie miłe życie. Więc Zyczę dużo zdrowia wszystkim czytającym to.

Pan Prof. Paśnik to wspaniały, ciepłylekarz. Byłam operowana już 3 razy. To jedyny lekarz któremu powierzę swoje zdrowie i życie. Niesamowita intuicja, wiedza i umiejętności. Panie Profesorze dziękuję bardzo. Zaczynam próbować żyć bez tego potwornego bólu.

byłem operowany z refundacji NFZ. Wspaniały lekarz, dał mi szansę na nowe życie, która niestety zaprzepaściłem. Ale doceniam jak wiele dla mnie zrobił, dzięki Jego zaangażowaniu i fachowości poczułem że żyję choćby przez ten 1 rok zanim znów nabrałem wagi przez swoje problemy natury psychicznej i brak konsekwencji. Wspaniały lekarz.

POKAZAŁ MI INNE ŻYCIE I ZROZUMIENIE CO ROBIĘ ŹLE, TERAZ PILNUJE ABYM NIE PRZYBIERAŁA NA WADZE I NIE ZAWSZE WIZYTY SĄ PRYWATNE, ON ROZUMIE, ŻE SĄ OSOBY AKURAT BEZ FORSY

Dał mi szansę na drugie życie. Ze 108 kg zeszłam do 63. Żałuję tylko, że nie trafiłam do niego wcześniej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Uratował mi życie.Wyszłam dzięki niemu z otyłosci.Ważyłam prawie 150 kg,teraz waże 75 .Był przy mnie w tych cięzkich chwilach po operacji.

trudno tego lekarza ocenić, gdyż szpitalu ewidentnie zajmuje się bardziej pacjentami którzy do niego chodzą prywatnie.Trudno od niego uzyskac informację bo jest nieuchwytny. Na chirurgii która prowadzi w WIM w ogóle trudno cokolwiek się dowiedzieć

Podczas wizyt w gabinecie nie wzbudził mojego zaufania:), ale podczas pobytu w szpitalu był niesamowity, wspierał, tłumaczył. Lekarz godny polecenia,

Wspaniały lekarz pomimo, że wojskowy ale ciepły, konkretny i zawsze starający się pomóc pacjentowi. Nigdy nie zostawił mnie bez pomocy. Nie tylko lekarz ale cudowny człowiek. Wizyty prywatne ale jak potrzebny szpital to zawsze przyjmie, wzór do naśladowania.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny