prof. dr hab. n. med. Krzysztof Paśnik

Chirurg ogólny

01.04.2013

byłam operowana przez dr Paśnika jest super doktorem operacje miałam 09. 2010r dał mi drugie życie jestem z tego dumna bo strsciłam 50 kg do dziś trzymam wagę i czuje się świetnie polecam takiego doktora on podpowie jak rozwiązać problem z nadwagą

01.07.2012

Profesor Paśnik to człowiek z klasą. W 2011 roku stwierdzono u mnie guz wielkości pięści w brzuchu. Byłam u wielu lekarzy , także z tytułami profesorskimi , wszyscy mówili aby najpierw zbadac a później podjąc decyzję co dalej. Profesor powiedział krótko: co by to nie było to ten guz nie powinien sie tam znajdowac i nalezy jak najszybciej go usunąc. Po operacji okazało się, że guz pochodzi z trzustki. Pan profesor jeszcze raz mnie operował i uciął kawałek ogona trzustki, gdyż był to guz częściowo złośliwy. Teraz jestem pod stałą kontrolą prof.Paśnika .Zawsze znajdzie czas, aby porozmawiac, a jeżeli są jakiekolwiek problemy to stara się pomóc. Jeszcze nie spotkałam człowieka z najwyższym tytułem lekarskim aby tak luźno i swobodnie rozmawiał w pacjentem.
Jeszcze długa droga, abym doszła do pełnego zdrowia ale wiem, że zawsze mogę liczyc na swojego Profesora i jego zespół. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.Tak trzymac Panie Profesorze!!!!!!

08.06.2012

Każdemu grubaskowi zdecydowanemu na chlo polecam.Lekarz niezwykle konkretny

Każdemu grubaskowi zdecydowanemu na chlo polecam.Lekarz niezwykle konkretny

12.01.2012

Byłem operowany (Roux-n-Y Gastric Bapass) przez dr. Paśnika kilka lat temu. Mimo, że operacja nie rozwiązała mojego problemu z otyłością i po kilku latach znów borykam się z tym samym problemem, kontakt, podejście do mnie jako pacjenta, poziom troski o mnie przed, w trakcie i tuż po operacji oceniam jako zasługujący na najwyższe uznanie. Pan doktor dał mi poczucie, że naprawdę chce mi pomóc, że jest absolutnie wybitnym specjalista, poświęcił mi tyle czasu ile mógłbym oczekiwac przy operacji w prywatnym gabinecie a wszystko odbyło sie w ramach publicznej służby zdrowia, refundowane z NFZ. Lekarz z ludzką twarza, o którym nie moge powiedzieć ani jednego złego, czy nawet neutralnego słowa. Dziękuję.

13.12.2011

choćby był ostatnim lekarzem na świecie nie zająłby się moim zdrowiem,nie polecam go nikomu chyba że komuś jest nie miłe życie. Więc Zyczę dużo zdrowia wszystkim czytającym to.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Marek Janisz

Chirurg ogólny