dr Krzysztof Plesiński

2,2
2,1
2,9
2,2

Jestesm zdruzgotana. To najbardziej nieprzyjemny, nieprofesjonalny, co więcej bezczelny człowiek wśród lekarzy. Dawno powinien przestać wykonywać zawód, bo Ten pan chyba zapomniał jaka jest rola i misja lekarzy. Traktuje pacjentów jak ludzi gorszych od siebie. Ostatnio, cytuję powiedział mojej mamie, która zwróciła się z prośbą o skierowanie na coroczne, bezplatne badania krwi, że jej "g**** się należy". No tak, ale jak ktoś ma swoją przychodnię, to nikt go z jego firmy nie wyrzuci, a pacjentów z NFZ nadal będzie traktował jak biedaków, co przyszli znowu żebrać.

Nie wiem, z czym wy ludzie do niego chodzicie, ale ja byłem z grypą, przeziębieniem, z sercem i ze wszystkiego mnie wyleczył normalnie. Zapisał raz co potrzeba i było wszystko w porządku. Jak się chodzi ze schorzeniami takimi co powinno iść się odrazu do szpitala to się nie dziwie że wam nie potrafi pomóc. Ludzie to lekarz rodzinny nie szpital! Dr. Plesiński jest naprawdę dobrym lekarzem, dokładnie osłucha, obada...

Dr. Plesiński jest naprawdę dobrym lekarzem, dokładnie osłucha, obada...

Nie polecam nikomu tego lekarza zamiast kierować ludzi na badania woli zapisywać antybiotyki aż do skutku jak jeden nie za działa to może drugi... a wystarczy czasami pacjenta wysłać na profilaktyczne badania i problem rozwiązany.

rola lekarz nie polega na zapisywaniu leku jeden po drugim i potem jeszcze trzeci (antybiotyki)bez wnikliwej diagnozy.

PLESINSKI JEST LEKARZEM Z CZAPKE SLIWEK NIE ZNA SIE NA NICZYM JUZ Z NIE JEDNEJ PRZYCHDNI GO WYRZUCILI DLATEGO OTWORZYL SWOJA !!! BARAN JAKICH MAŁO !!! LUDZIE JESLI CHCECIE BYC ZDROWI TO WIELKIM ŁUKIEM OMIJAJCIE JEGO !!!

nie lubi wystawiać skierowań na inne badania diagnostyczne oraz laboratoryjne.Pacjent tego nie może oczekiwac.Można natomiast bez problemu wykonać (w ramach tej samej przychodni) EKG i zbadać poziom cukru.Jest kompetentny w przypadkach chorob kardiologiczno-krążeniowych

Uwaga nie polecam tego lekarza. Zła diagnoza zle leczenie w skrócie robi wszystko aby nie wypisać skierowania do specjalisty najlepiej zapisać masc i tabletki i na tym koniec to jest skandal odradzam

Jeszcze ani razu nie zostałam wyleczona z problemu, z którym przyszłam. Pan doktor wystawia diagnozy również w dziedzinach medycznych, o których nie ma pojęcia. Wszystko tylko po to, aby uniknąć przekierowania do specjalisty. Zdecydowanie nie polecam.

Gdyby wszyscy lekarze tacy byli byłoby cudownie.

Gdyby wszyscy lekarze tacy byli byłoby cudownie.