dr hab. Krzysztof Strzyzewski

Ola

08.10.2013

Doskonały pod każdym względem. Niezwykle empatyczny i bardzo ciepły człowiek. Tylko spojrzał na naszego syna i od razu wiedział co jest nie tak. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział na czym będzie polegała operacja, zapewnił, że sam ją będzie przeprowadzał. Czuliśmy się dobrze zaopiekowani przez tego lekarza. Polecamy!

31.05.2013

Jako specjalista w swojej dziedzinie BARDZO DOBRY ale mało poświęca czasu pacjentowi nie zleca dodatkowych badań rzadko prosi o konsultacje innego specjalisty trzeba za nim chodzić i prosić co nie zawsze skutkuje

14.05.2013

Cudotwórca, wspaniały człowiek. Uratował mojego dziecko przed kalectwem Operował mojego syna dwukrotnie 13 lat temu. Chylę czoło przed tym człowiekiem. Beata K Toruń

03.01.2012

Wspaniały lekarz takich już prawie sie nie spotyka ,połączenie kompetencji i życzliwości POLECAM

27.10.2011

Bardzo polecam. Córeczka poważnie zachorowała a on badał ja poza kolejka! Jest uprzejmy profesjonalny a co najważniejsze doskonały lekarz!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr
Piotr Winkler