lekarz Krzysztof Szymańskilekarz Krzysztof Szymański - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Krzysztof Szymański

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

2,6
2,4
2,4
2,5
2,2
2,2

Doświadczony lekarz specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. W obszarze zainteresowań doktora Szymańskiego pozostaje szeroko rozumiana medycyna estetyczna, obejmująca leczenie oparzeń, chirurgię estetyczną oraz rekonstrukcyjną. Obecnie pracuje w klinice medycyny estetycznej OT.CO Clinic w Warszawie, gdzie do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając najlepsze metody w celu osiągnięcia satysfakcjonujących pacjenta celów. Radość pacjenta, spełnienie jego marzeń i celów dotyczących wyglądu zewnętrznego, są dla doktora niezwykle istotne, dlatego nieustanne się rozwija, biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach. Doktor Krzysztof Szymański świadczy usługi w zakresie: chirurgii plastycznej, mikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii ręki, a także leczenia oparzeń.

Ukończone szkoły

W 1985 roku ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Edukację kontynuował w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej CSK WAM, uzyskując w 1992 roku specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, a następnie, w 1999 roku tytuł specjalisty z chirurgii plastycznej. Chcąc usystematyzować i ugruntować swoją wiedzę, w latach 1999-2012 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym, w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń jako asystent, starszy asystent, a następnie zastępca ordynatora. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych, sympozjach krajowych oraz międzynarodowych.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta, nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Zadowolenie pacjentów z przeprowadzanych zabiegów jest dla niego priorytetem, dlatego systematycznie uczestniczy w polskich i międzynarodowych specjalistycznych kursach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, International Society of Aesthetic Plastic Surgery oraz International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery. Doktor Krzysztof Szymański prowadzi wykłady z metody Body Jet, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dla lekarzy studiów podyplomowych.

W swojej praktyce medycznej przeprowadza nie tylko korekcje piersi i lifting brzucha, ale również zabiegi skupione na bliznach powstałych wskutek oparzeń i wypadków. Ukończył między innymi takie szkolenia:

– kurs chirurgii ręki – Brema,

– leczenie oparzeń – Leuwen,

– międzynarodowe warsztaty w Berlinie dotyczące powiększania i rekonstrukcji piersi przez Micro Fat Grafting,

– specjalistyczny kurs w Sztokholmie dotyczący wypełniaczy tkanek,

– Master Class Program Chirurgii Plastycznej na Perforator Flaps – Elancourt.

Kilka słów o mnie

W swojej pracy staram się zrozumieć potrzeby pacjentów, dobierając indywidualnie najlepszą metodę korekty. Specjalizuję się w operacjach:

– piersi, m.in. powiększanie, zmniejszanie, podnoszenie,

– twarzy – lifting twarzy,

– uszu i ręki – korekcje i rekonstrukcje,

– plastyka brzucha, modelowanie ciała.

Publikacje
Czy są powody do obaw przed operacją powiek? Wskazania
Lipomastia a ginekomastia - różnice, leczenie
Mammoplastyka - kiedy przeprowadzić zabieg?

Doktor Szymański jest bardzo nie przyjemny, jestem po zabiegu usunięcia znamienia. Zabieg generalnie ok (czekam na efekty zabiegu ktore jak czytam w innych opiniach są bardzo zróżnicowane). Komentarze lekarza nie na miejscu- skomentował moje piersi i powiedział, ze powinnam wykonać ich plastykę (nie pytałam o opinie Doktora w tym temacie), dodatkowo nie uważam ze powyższy zabieg jest mi potrzebny. Pojawiła się taka ”opinia” pana Doktora na biegu usunięcia PIEPRZYKA więc totalnie bez kontekstu+ w trakcie zabiegu jak i po żadnych informacji oprócz sposobu dbania o ranę. Serdecznie nie polecam :))

Niestety- efektu zabiegu brak. Liposukcja niewykonana ani prawidłowo, ani w pełni. Brzuch do poprawy- lekarz umywa ręce. W dodatku jest bardzo nieprzyjemny. Podejmuje kroki prawne- gdyby ktoś z pokrzywdzonych był zainteresowany, proszę o kontakt.

Ocena 0/5 Nie będę rozpisywać fakt jest taki ze po plastyce brzucha u Pana doktora mam dziurę na wielkość dłoni, po nieudanej operacji zostałam pozostawiona sama sobie gdyby nie interwencja rodziny pewnie już bym nie żyła, miałam potworne zakażenie... potem przeszczep rekonwalescencji, nie wspomnę ile mnie to kosztowało pieniędzy bo jednak psychicznie po dwóch latach od operacji nadal jest bardzo ciężko... także bardzo nie polecam

Ocena 0/5

Podobnie jak u Folrentyny, góry i doliny po liposukcji, więc poszłam to poprawić !!! Przestało być miło i uprzejmie, już wtedy z sali operacyjnej trzeba było uciekać! Po poprawkach jak z jednej strony jest dół to z drugiej góra, zawsze na odwrót.! Jakieś worki muszę nosić, żeby tego nie było widać !!!

Po prostu zły człowiek.Zniszczył moje życie jako młodej kobiety .Okaleczył trwale moją twarz.Już nigdy nie będę normalnie żyć.Wykonał zabiegi chirurgiczne.Zostawił mnie samą nie kontrolował tego co dziej się ze mną po operacji ponieważ wyjechał z moje pieniądze w Alpy z córką na narty. Zostawił mnie pod opieką "zaprzyjaźnionej" z nim pielęgniarki pani Moniki która wyciągnęła szwy na twarzy sama bez obecności lekarza posiłkując się tylko rozmową z tym lekarzem przez telefon.Postem nastąpił dramat.Skóra rozeszła się powstały ogromne blizny szpecące twarzy.To co przeżyłam nazwawszy zmieniło moje życie, stałam się jak "zwierzę" które było wytykane palcami i odsuwano się od niego jak twierdząc ,że jestem potworem lub chorą na 'łuszczycę", "trąd" inne straszne choroby.Przestałam opuszczać dom, żyłam w ukryciu w moim czasie kiedy jak inne młode dziewczyny powinnam się śmiać i żyć.Dzięki sprzedaży mieszkania i wieloletniej pożyczce moi rodzice pokryli koszty operacji zagranicą.Lekarz dokonał cudu mogę wyjść z domu miejscami w niektórych miejscach blizny dalej są widoczne dlatego nigdy nie staję blisko ludzi staram zawsze to kontroluję aby nikt nie zobaczył czym byłam i czym jestem.Pan Szymański uwięził mnie w moim własnym ciele.Nigdy nie będę żyć normalnie bo jestem szkło które pękło sklejone ale zawsze z rysą. Zapłaciłam wysoką cenę za to że miałam marzenia i zaufałam przypadkowemu człowiekowi dla którego moje życie było nic nie warte a napewno było mniej warte niż udany weekend na nartach z córką w Alpach.jedne córki się okalecza aby własne córki mogły dobrze się bawić z pozyskanych pieniędzy rodziców córek które się okaleczyło.Słaby okaleczony człowiek nie dał rady się bronić, rodzice nie podjeli interwencji bo przecież w Polsce lekarz zawsze wygrywa w takich sprawach i lepiej "zapomnieć" i "zapłacić za naprawę" ...pozostała krzywda podwójna bo bardziej boli świadomość bezkarności lekarza niż blizny i żyła która wystaje z szyi i czasem nie możesz oddychać bo ból jest tak straszny, że zadajesz sobie pytanie czy nie lepiej było umrzeć an stole operacyjnym niż żyć tak jak teraz.

Jako chirurg plastyk wyjątkowo niegodny zaufania. Wraz z kliniką bardzo przedmiotowo podchodzi do pacjenta, namawia na najdroższy zabieg w dodatku zupełnie nie dla tego pacjenta. Nieetyczny, nieuczciwy, niekompetentny przy wyborze metody. Jestem po zabiegu beauli, na który mnie namówiono choć zupełnie nie byłam przekonana, straciłam duże pieniądze, totalny brak efektu, ohydne wgłębienia po lipo, bardzo niegrzeczne podejście do reklamacji ze strony Kliniki i lekarza .

Byłem dzisiaj u dr Szymańskiego w przychodni na ul. Płockiej, bo stłukłem sobie stopę, tak, że od miesiąca mam obrzęk i bardzo mnie boli przy chodzeniu. Miałem skierowanie od lekarza rodzinnego. Pan doktor to totalna porażka. Nawet nie chciał obejrzeć stopy, przyniosłem wynik USG, nawet nie przeczytał. Powiedział po prostu, że się nie zna i odesłał mnie do ortopedy. Nie wiem na jakiej podstawie wpisał w karcie zapalenie stawu śródstopia, skoro nawet nie spojrzał na stopę. Być może gdybym był prywatnie pan doktor wykazałby więcej zainteresowania. Zdecydowanie odradzam.

Ja lecze sie u niego na NFZ i jest to jak dotad jedyny lekarz, który podchodzi rzeczowo do pacjenta i nie traktuje lekcewazaco. Wcale nie odnosze wrazenia, ze jest wyniosły-jest po prostu rzeczowy. Według mnie, jest profesjonalistą!Polecam

jestem bardzo zadowolona z pana Doktora to bardzo kompetentna osoba która bardzo sobie chwale ja miałam wykonany zabieg chirurgiczny i powiem tak pan Doktor podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i zna sie na tym co robi gdyby nie on nadal byla bym gruba bardzo zadowolona pacjentka

jak może się wszystko zmienić, jeśli wizyta jest publiczna a nie prywatna. To wszystko świadczy o jakości lekarza, niestety.