lekarzKrzysztof Szymański

Chirurg plastyczny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
6 opinii

• 1

Jako chirurg plastyk wyjątkowo niegodny zaufania. Wraz z kliniką bardzo przedmiotowo podchodzi do pacjenta, namawia na najdroższy zabieg w dodatku zupełnie nie dla tego pacjenta. Nieetyczny, nieuczciwy, niekompetentny przy wyborze metody. Jestem po zabiegu beauli, na który mnie namówiono choć zupełnie nie byłam przekonana, straciłam duże pieniądze, totalny brak efektu, ohydne wgłębienia po lipo, bardzo niegrzeczne podejście do reklamacji ze strony Kliniki i lekarza .

• 1

Byłem dzisiaj u dr Szymańskiego w przychodni na ul. Płockiej, bo stłukłem sobie stopę, tak, że od miesiąca mam obrzęk i bardzo mnie boli przy chodzeniu. Miałem skierowanie od lekarza rodzinnego. Pan doktor to totalna porażka. Nawet nie chciał obejrzeć stopy, przyniosłem wynik USG, nawet nie przeczytał. Powiedział po prostu, że się nie zna i odesłał mnie do ortopedy. Nie wiem na jakiej podstawie wpisał w karcie zapalenie stawu śródstopia, skoro nawet nie spojrzał na stopę. Być może gdybym był prywatnie pan doktor wykazałby więcej zainteresowania. Zdecydowanie odradzam.

• 5

Ja lecze sie u niego na NFZ i jest to jak dotad jedyny lekarz, który podchodzi rzeczowo do pacjenta i nie traktuje lekcewazaco. Wcale nie odnosze wrazenia, ze jest wyniosły-jest po prostu rzeczowy. Według mnie, jest profesjonalistą!Polecam

• 5

jestem bardzo zadowolona z pana Doktora to bardzo kompetentna osoba która bardzo sobie chwale ja miałam wykonany zabieg chirurgiczny i powiem tak pan Doktor podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i zna sie na tym co robi gdyby nie on nadal byla bym gruba bardzo zadowolona pacjentka

• 4
  • 2

jak może się wszystko zmienić, jeśli wizyta jest publiczna a nie prywatna. To wszystko świadczy o jakości lekarza, niestety.

• 5

Dr Szymański jest kompetentny, rzeczowy, miły i z poczuciem humoru:-) Atmosfera w gabinecie dr Brumer iście rodzinna. Dr pracuje również w szpitalu na Saszerów - sprawdziłam jaką ma praktykę, bo było to dla mnie ważne. Dokonałam trafnego wyboru a byłam u wielu chirurgów plastycznych. Niektórzy są naprawdę " czarujący", ale nic poza tym - żadnych konkretów.Wyciągają tylko pieniądze. Dr Szymański wziął pod uwagę szereg problemów i zaoferował doskonałą "robotę" za rozsądną cenę. Zadowolona pacjentka:-)))

Gdzie przyjmuję

Szaserów 38
    52,244731221,1126658

place 33

Kliniki Medycyny Urody

ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
    52,182741121,0043705+ 48 22 481 24 24
    recepcja@medycynaurody.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat