lekarz Krzysztof Szymański

3,5
3,7

Florentyna

04.11.2013

Jako chirurg plastyk wyjątkowo niegodny zaufania. Wraz z kliniką bardzo przedmiotowo podchodzi do pacjenta, namawia na najdroższy zabieg w dodatku zupełnie nie dla tego pacjenta. Nieetyczny, nieuczciwy, niekompetentny przy wyborze metody. Jestem po zabiegu beauli, na który mnie namówiono choć zupełnie nie byłam przekonana, straciłam duże pieniądze, totalny brak efektu, ohydne wgłębienia po lipo, bardzo niegrzeczne podejście do reklamacji ze strony Kliniki i lekarza .

01.02.2013

Byłem dzisiaj u dr Szymańskiego w przychodni na ul. Płockiej, bo stłukłem sobie stopę, tak, że od miesiąca mam obrzęk i bardzo mnie boli przy chodzeniu. Miałem skierowanie od lekarza rodzinnego. Pan doktor to totalna porażka. Nawet nie chciał obejrzeć stopy, przyniosłem wynik USG, nawet nie przeczytał. Powiedział po prostu, że się nie zna i odesłał mnie do ortopedy. Nie wiem na jakiej podstawie wpisał w karcie zapalenie stawu śródstopia, skoro nawet nie spojrzał na stopę. Być może gdybym był prywatnie pan doktor wykazałby więcej zainteresowania. Zdecydowanie odradzam.

18.09.2012

Ja lecze sie u niego na NFZ i jest to jak dotad jedyny lekarz, który podchodzi rzeczowo do pacjenta i nie traktuje lekcewazaco. Wcale nie odnosze wrazenia, ze jest wyniosły-jest po prostu rzeczowy. Według mnie, jest profesjonalistą!Polecam

18.07.2011

jestem bardzo zadowolona z pana Doktora to bardzo kompetentna osoba która bardzo sobie chwale ja miałam wykonany zabieg chirurgiczny i powiem tak pan Doktor podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i zna sie na tym co robi gdyby nie on nadal byla bym gruba bardzo zadowolona pacjentka

07.04.2011

jak może się wszystko zmienić, jeśli wizyta jest publiczna a nie prywatna. To wszystko świadczy o jakości lekarza, niestety.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr
Maciej Charaziński