Krzysztof Szymański

place 22

Szaserów 38
52,244731221,1126658

place 33

ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
52,182741121,0043705+ 48 22 481 24 24
recepcja@medycynaurody.pl

Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
6 opinii

Jako chirurg plastyk wyjątkowo niegodny zaufania. Wraz z kliniką bardzo przedmiotowo podchodzi do pacjenta, namawia na najdroższy zabieg w dodatku zupełnie nie dla tego pacjenta. Nieetyczny, nieuczciwy, niekompetentny przy wyborze metody. Jestem po zabiegu beauli, na który mnie namówiono choć zupełnie nie byłam przekonana, straciłam duże pieniądze, totalny brak efektu, ohydne wgłębienia po lipo, bardzo niegrzeczne podejście do reklamacji ze strony Kliniki i lekarza .

Byłem dzisiaj u dr Szymańskiego w przychodni na ul. Płockiej, bo stłukłem sobie stopę, tak, że od miesiąca mam obrzęk i bardzo mnie boli przy chodzeniu. Miałem skierowanie od lekarza rodzinnego. Pan doktor to totalna porażka. Nawet nie chciał obejrzeć stopy, przyniosłem wynik USG, nawet nie przeczytał. Powiedział po prostu, że się nie zna i odesłał mnie do ortopedy. Nie wiem na jakiej podstawie wpisał w karcie zapalenie stawu śródstopia, skoro nawet nie spojrzał na stopę. Być może gdybym był prywatnie pan doktor wykazałby więcej zainteresowania. Zdecydowanie odradzam.

Ja lecze sie u niego na NFZ i jest to jak dotad jedyny lekarz, który podchodzi rzeczowo do pacjenta i nie traktuje lekcewazaco. Wcale nie odnosze wrazenia, ze jest wyniosły-jest po prostu rzeczowy. Według mnie, jest profesjonalistą!Polecam

jestem bardzo zadowolona z pana Doktora to bardzo kompetentna osoba która bardzo sobie chwale ja miałam wykonany zabieg chirurgiczny i powiem tak pan Doktor podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i zna sie na tym co robi gdyby nie on nadal byla bym gruba bardzo zadowolona pacjentka

jak może się wszystko zmienić, jeśli wizyta jest publiczna a nie prywatna. To wszystko świadczy o jakości lekarza, niestety.

Dr Szymański jest kompetentny, rzeczowy, miły i z poczuciem humoru:-) Atmosfera w gabinecie dr Brumer iście rodzinna. Dr pracuje również w szpitalu na Saszerów - sprawdziłam jaką ma praktykę, bo było to dla mnie ważne. Dokonałam trafnego wyboru a byłam u wielu chirurgów plastycznych. Niektórzy są naprawdę " czarujący", ale nic poza tym - żadnych konkretów.Wyciągają tylko pieniądze. Dr Szymański wziął pod uwagę szereg problemów i zaoferował doskonałą "robotę" za rozsądną cenę. Zadowolona pacjentka:-)))

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny