dr n. med. Krzysztof Wilk

Wspaniały lekarz ,bardzo nastawiony na pacjenta , uprzejmy , kompetentny , budzący zaufanie. Sam zaproponował mi operację usunięcia macicy z przydatkami metoda laparoskopową.Dzięki temu zaraz po operacji czuję się dobrze i jestem niezmiernie wdzięczna Panu doktorowi. Nie mam żadnych obaw przed polecaniem pana doktora

dobry lekarz polecam .chodzę do niego i wszystko mam zawsze dobrze tlumaczone, poświęca mi tyle czasu ile potrzeba.

U Pana Doktora byłam na dwóch wizytach, jestem pod wielkim wrażeniem. Kompetentny, miły, profesjonalista. Nie tylko liczą się wyniki badań ale bardzo istotna jest psychika pacjentki, jego podejście jest niesamowite. Pan Doktor zadaje pytania, interesuje się, nie negował mnie, że interesuje się swoim zdrowiem, że szukam informacji, że zadaję pytania. Jak tylko pojawią się moje upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym od razu się do niego zgłoszę. Grażyna D.

Polecam kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym.

Polecam kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym.

Przesympatyczny lekarz .Serdecznie Polecam wszystkim kobietom ktore szukaja dobreko,zaufanego lekarza:)Jestem na TAK!!

FANTASTYCZNY LEKARZ,POTRAFI DOSKONALE NAWIĄZAĆ POROZUMIENIE Z PACJENTKA I MA FANATSYCZNEPOCZUCIE HUMORU

Serdecznie polecam, chodzę do niego od wielu lat, nigdy mnie nie zawiódł. Prowadził dwie moje ciąże, był przy narodzinach pierwszej córeczki, zawsze o niej pamięta i pyta przy wizycie co słychać. Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humoru. Bardzo go lubię. Serdecznie pozdrawiam :) Mariola K.

Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humoru.
Bardzo go lubię.
Serdecznie pozdrawiam :)
Mariola K.

Polecam.Bardzo miły o kompetentny lekarz

Polecam.Bardzo miły o kompetentny lekarz

Byc moze to dziwne, ze ginekologa ocenia mezczyzna ale coz - bylem na wszystkich wizytach w czasie ciazy z zona, wiec moge;) Mily, uprzejmy, budzacy zaufanie, a co najwazniejsze kompetentny i nie traktujacy pacjentki jako kolejnego klienta do zdzierania pieniedzy, tylko faktycznie jako osobe, ktora wymaga pomocy/wskazowek. Pozdrowienia dla Pana doktora. Dzieki niemu zona nie boi sie isc do ginekologa, choc ponoc wizyta u takowego specjalisty do arcyprzyjemnych nie nalezy;)

kompetentny i bardzo dobry lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentkom. Gorąco polecam tego lekarza.

kompetentny i bardzo dobry lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentkom.
Gorąco polecam tego lekarza.