lekarz Laura Kostencka

Lekarz rodzinny

Leczę się od wielu lat i jak na razie nie mam negatywnych uwag

Leczę się od wielu lat i jak na razie nie mam negatywnych uwag

Wychodzę od lekarki zadowolona mam zawsze rozpisane czytelnie jak brać leki. Jestem alergiczką więc nie wszystkie leki mogę stosować. Wytłumaczy jakie mają uboczne działania,podchodzi do pacjenta z dużą empatią . Mogę ją .w ciemno polecić jako dobrą lekarkę

Bardzo mało kompetentny lekarz. Doktor Kostencka doprowadziła moją mamę do rozwoju choroby nowotworowej lekceważąc jej bóle brzucha twierdząc, ze to zwykłe wrzody żółądkowe i nie kierując jej na żadne badania i nie dając skierowania. Mama juz niestety nie żyje,umarła w wieku 57lat bo było już za późno na leczenie. Mam ogromny żal do tej pani za ignoranctwo i lekceważenie objawów, bo nie taka jest rola lekarza! Zamiast skierować mamę na zwykłe USG płatne przez nas i potwierdzić czy to na pewno nic poważnego. Zdecydowanie nie polecam! Ilona

Nie spotkałem w życiu lepszego lekarza który by tak poważnie podchodził do każdego pacjenta. Niech Bóg na ją w swojej opiece.

Niech Bóg na ją w swojej opiece.