lekarz Leszek Albiniak

USG

Lekarz to zdecydowanie za dużo powiedziane. Jestem wstrząśnięta, że tak niekompetentna osoba leczy ludzi. Arogancki, zarozumiały, wyniosły. Jego obowiązkiem przede wszystkim jest objaśnienie działania lęku który przypisuje, kiedy i w jakiej ilości go przyjmować. W odpowiedzi usłyszałam „przeczytać ulotkę tam jest wszystko opisane” szczyt chamstwa i prostactwa. Oczywiście podczas 20 min wizyty takich sytuacji i komentarzy było mnóstwo. Nie polecam i odradzam wizytę u tego pana.

Lekarz to zdecydowanie za dużo powiedziane.
Jestem wstrząśnięta, że tak niekompetentna osoba leczy ludzi.
Arogancki, zarozumiały, wyniosły.
Oczywiście podczas 20 min wizyty takich sytuacji i komentarzy było mnóstwo.
Nie polecam i odradzam wizytę u tego pana.

Lekarz ??? - katastrofa. Poinformował moją mamę, że na zadane pytania może odpowiadać tylko tak lub nie oraz w żadnym wypadku nie może o nic pytać. Mama była zestresowana xsłą sytuacja i od paru dni ,,nie spała” Na jej prośbę o przepisanie leków na uspokojenie odmówił stwierdzając arogancko, że jej czas już się skończył. Zdecydowanie nie polecam !!!

Pierwszy raz z Doktorem spotkałam sie na wizycie w przychodni na Zagórzu. Czytając wcześniej opinie nie zbyt byłam przekonana do tej wizyty,no ale nie miałam wyboru więc poszłam do Pana doktora,po wcześniejszej nie udanej wizycie u innego lekarza w tej przychodni. Do pana doktora udałam się z problemem ukąszenia owada. Ku mojemu zdziwieniu pan doktor okazał się bardzo uprzejmy,szybko podjął odpowiednie leczenie,które przyniosło oczekiwane rezultaty. Nie dawno znów trafiłam do pana doktora z oparzeniem oraz zapaleniem naczyń chłonnych ,również po wcześniejszej wizycie u innego lekarza,który niestety nie pomógł mi. Pan doktor poraz kolejny okazał się kompetentny i podjął odpowiednie leczenie,które przynosi rezultaty. Polecam w 100%!! Na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u tego specjalisty!

Lekarz nie wystawia recept, odsyła do innych lekarzy .

Lekarz nie wystawia recept, odsyła do innych lekarzy .

Umówiona byłam na wizytę od 9:00 rano w przychodni na kisielewskiego na zagórzu. Pani zarejestrowała mnie na teleporadę. Lekarz miał dzwonić od godz.9:00. Podkreślam, że miałam objawy anginy i gorączkę. O godz.13:50 zadzwoniłam do przychodzi z zapytaniem, czy lekarz ma zamiar do mnie w ogóle dzisiaj zadzwonić, ponieważ czekam na tą teleporadę. Pani z rejestracji przy mnie do niego zadzwoniła i uzyskałam informację, że dzwonił 3 razy i więcej nie zadzwoni. Było to nieprawdą, gdyż byłam cały dzień pod telefonem i czekałam wręcz na połączenie. Poprosiłam Panią, aby zadzwonił do mnie ponownie, gdyż bardzo źle się czuję - odmówił, mimo tego, że miał jeszcze taką możliwość. Ludzie lekarze mają taką znieczulicę, że to się w głowie nie mieści. Mimo tego, że płacimy takie pieniążki. Niezła znieczulica i brak profesjonalizmu - nie polecam tego lekarza!!!!

Kilka dni temu odwiedziłam doktora w przychodni na Zagórzu, zapukałam do drzwi 6 min przed wizytą... Bez odzewu, a później czas chamskich odżywek że za wcześnie, gdy poprosiłam o jakieś skierowanie do specjalisty, no mogę pani dać... Wielka łaska... Może i na usg piersi się zna ale na podejściu do pacjenta totalny brak wiedzy pomimo skończonych szkół

Witam. Podzielam w pełni opinię kilku innych osób co do nieuprzejmości tego człowieka. Szczególnie objawiało się to w sarkastycznym i wielkościowym stosunku do mnie, niestosownych uwagach, pytaniach i komentarzach. Te zachowania, swoiste gierki, były (powiedzmy),do zniesienia', mimo, że bez klasy i małe, ale najgorsze było to, że totalnie została zignorowana moja konkretna prośba co do badania, wielokrotnie powtarzana. Nic wielkiego. Po prostu prosiłam o zerknięcie jeszcze o kilka centymetròw niżej mojego barku - według prośby mojego rehabilitanta. Pan Albiniak po prostu wymusił na mnie 'podporządkowanie' i postawił na swoim i nie zrobił tego. Szkoda gadać. Do tej pory czuję niesmak jak myślę o zachowaniu tego człowieka. Nigdy w życiu bym do niego już nie wróciła po poradę - nawet gdyby był jedynym lekarzem na świecie!!!! Tragedia.

Krótki termin wizyty. Brak kolejki w poczekalni (czekałam 5 minut). USG bardzo dokładnie wykonane i omówione. Pan Doktor wszystko dokładnie i bez pośpiechu wyjaśnia. Jest uprzejmy i rzeczowy. Potrafi dobrze doradzić. Polecam wszystkim. Cena za badanie rewelacja.

Kompetencje u "pana" jak na lekarstwo! Przysięga Hipokratesa już dawno zapomniana !!! Brak zrozumienia Pacjenta ,Brak empatii , arogancki i niemiły w rozmowie z Kobietą która Mogła by być jego Mamą. O szczegółach wizyty można napisać dużo więcej Nie polecam!!! Przestrzegam!!!!!

Lekarz bez powołania, nieuprzejmy, z góry negatywnie nastawiony na pacjenta. Nie polecam. Brak empatii.