Leszek Kocur

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
34 opinie

Czytając wszystkie opinie nie mogę zrozumieć tych negatywnych. Ja trafiłem do Pana Doktora z silnym bólem w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Dzięki umiejętnościom Pana Doktora dzisiaj chodzę i mam się dobrze. Poleciłem go kilku moim znajomym, którzy są również zadowoleni tak jak ja. Wszystkim gorąco polecam Pana Doktora Leszka Kocura.

popieram wszystkie negatywne opinie...z dala od tego "człowieka"

Mając wątpliwą przyjemność kontaktu z "doktorem"i czytając wszystkie komentarze ,to te negatywne absolutnie oddają charakterystykę tego osobnika,a te pochlebne to chyba pisze sobie sam i wcale by mnie to nie zdziwiło.Życzę WIELKIEMU PANU(w jego mniemaniu)żeby spotykał na swojej drodze tylko takich bezwzględnych, bezdusznych,bezuczuciowych,chamskich,prostackich i bezwzględnych ludzi jak on sam.Życzę mu aby nadszedł taki czas kiedy sam będzie zdany na łaskę i niełaskę osoby od której będzie oczekiwał pomocy a przy tym bardzo będzie cierpiał,a wtedy będzie potraktowany tak samo jak on traktuje innych.

Ja jak żyję ,to nie spotkałam takiego,,lekarza,,Jak komuś nie zależy na życiu to może rzeczywiście jest godny polecenia.Mojemu dziecku skutecznie pomógł przejść na tamten świat.

Nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz i jako człowiek .Poniża pacjenta i jest wiecznie niezadowolony .Nie mówi o metodzie leczenia ,nie odpowiada na pytania . Nie wypisuje skierowań na rehabilitacje po operacji.Ale wychodzi mu poniżanie czlowieka.

Cóż więcej mogę dodać do negatywnych opinii o tym "lekarzu",chyba niewiele ale i tak napiszę jak zostałem przyjęty. W pierwszej kolejności PAN doktor miał żal że się w ogóle pojawiłem,jego burkanie i sapanie pod nosem było bardzo wymowne,następnie stękał że nie ma pełnych informacji o chorobie,chociaż miał przed nosem opinię z rezonansu którą pózniej się posiłkował i to była jedyna sensowna opinia usłyszana z jego ust.Go interesuje tylko to aby osoba miała jak największy postęp choroby,najlepiej nie chodziła o własnych siłach albo była w stanie agonalnym,gdyż wtedy ma podstawy aby coś doradzić albo skierować na operacje ale do siebie,oczywiście za opłatą bo charytatywnie nie będzie pracował.Zalecenie z jego strony aby nauczyć się żyć z bólem nie powinno wyjść LEKARZOWI z ust,tak się leczy ludzi,pomaga????Powinien sam doznać cierpień!!!!! Poza tym to naprawdę chamski arogancki (nie napiszę człowiek) bo do ludzi go nie można porównywać.Dziwie się że MEDICOWER zatrudnił taką osobę.Nie oczekiwałem na cudowne ozdrowienie czy cokolwiek,ale na NORMALNE TRAKTOWANIE a po takiej wizycie NIE POLECAM TEJ OSOBY NIKOMU. W razie dodatkowych pytań proszę komentarz.

cham , gbur , bezuczuciowy , bez kwalifikacji ponieważ nie umie określić choroby którą leczy . faszeruje ludzi lekami które tylko pogarszają ich stan zamiast leczyć. zero kontaktu z chorymi, odnosi się arogancko i bez serca. pacjent trafił z bólem głowy, a po diagnozie i leczeniu lekarza nie potrafi sam wstać z łóżka, traci wzrok oraz kontakt z bliskimi. nie polecam tego lekarza, chyba że chcecie być traktowani gorzej niż zwierzęta i w okresie 2 tygodni uśmierceni :)

Zdecydowanie nie polecam, arogancki , zarozumiały w kontakcie z pacjentem i rodziną bardzo nie miły. Będę omijać ten oddział szerokim łukiem

Zdecydowanie odradzam wizytę u pana doktora.Jego czas już się skończył.Jego oddział i opieka nad nim też pozostawia wiele do życzenia.Na dyżurach pojawiają się przypadkowi lekarze nie mający pojęcia o pacjentach.Do tego jest bardzo niesympatyczny i ogranicza się tylko do stanu pacjenta w obrębie neurochirurgii.Co się dzieje z pacjentem po to już jego sprawa i wina.Pacjenci wypisywani z oddziału z praktycznie identyczną kartą informacyjną i pozytywną opinią pomimo wielu skutków ubocznych i porażeń.Jestem po operacji kręgosłupa i czuję się coraz gorzej.

Jestem 2 tygodnie po operacji kręgów szyjnych na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z operacji minoł ból w barku i odrętwienie ręki operował mnie doktor kocur polecam

Cham i gbur. Niech kroi świnie, do ludzi trzeba mieć inne podejście, chociaż za świniami może ujeli by się obrońcy praw zwierząt, a za ludzmi kto się ujmie? Żeruje na opinii dobrego specjalisty, a człowieka należy leczyć całego. Całkowity brak podejścia do pacjenta. Neurotyczny, może powinien sam poszukać pomocy specjalisty. Zdecydowanie wystawia swoją osobą złą opinię szpitalowi.

jeśli samemu nie dba się o zdrowie to żaden lekarz nie pomoże jestem po operacji trzy tyodnie, dzięki dr-wi KOCUROWI czuję się super reszta zależy ode mnie jak sam zadbam o swój kręgosłup. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. POLECAM.

Zdecydowanie polecam.Jestem 4 tygodnie po operacji kręgosłupa czuje się super i wracam na pełne obroty.Lekarz kompetentny i godny zaufania.Dokładnie wypyta o przebieg choroby i wytłumaczy przebieg leczenia.Naprawdę polecam .

Jako lekarz ok. Ale jako człowiek to cham . Najlepiej by niewystawiał żadnych zwolnień ,żadnych recept a o skierowaniach na rechabilitacje po szpitalną można tylko pomażyc.

Zabieg przeprowadzony na kręgosłupie odcinka lędżwiowego bardzo profesjonalnie.Mało informacji na temat co jak i po co i dla czego? Gburowate i grubiańskie podejście do pacjentów.Nie wypisuje skierowań na rehabilitacje nawet kiedy tego potrzeba.Nie wypisuje również recept na leki.Wszystkich wysyła do lekarza pierwszego kontaktu.Obsługa przez personel neurochirurgi bardzo dobry.Dziękuję.Pozdrawiam.Pacjent

nie ma podejscia do pacjenta,jest chamski

zdecydowanie swietny specjalista, miałem okazję być operowany przez niego a następnie leczony przez okres 2 lat

już idzie ósmy rok jak dr Kocur uwolnił mnie od wieloletniego ,ogromnego cierpienia.Cudowny lekarz.Małgorzata Michalska.

cham jakich mało.chodzę do niego już bardzo długo co dwa tygodnie chodziłam bo taki miałam stan przeszłam już dwie operacje i dalej żle nie stać mnie już na wizyty.pytałam się pana dr.czy przyjmie mnie na tzw kreskę powiedział mi że chyba jestem nie poważna on musi z czegoś żyć.PANIE DR.JA ZAWSZE MYŚLAŁAM ŻE LEKARZE SĄ OD TEGO ŻEBY LECZYĆ ALE SIĘ MYLIŁAM.SZUKAM LEKARZA Z POWOŁANIA.ŻYCZĘ PANU TAKIEJ SAMEJ BIEDY ale wam jest zawsze żle tylko strajki wam dobrze wychodzą.

Z panem doktorem spotkałam gdy pracował w Kaliszu. Przeprowadził operację guza mózgu u mojego męża. Po operacji powiedział do mnie "udało mi się usunąć wszystko". Ja mu uwierzyłam i okazało się, że miał rację. Zrezygnował wtedy nawet z drugiej, zaplanowanej po moim mężu operacji,a to chyba świadczy o tym jak bardzo się starał. Jesteśmy oboje z mężem bardzo wdzięczni. To już 16 lat. Szukając znajomym kontaktu z panem doktorem, natrafiłam na te komentarze. Sumienie nie pozwala mi tego tak zostawić. Moja rada- zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie odpowiadał lekarz, nie należy się tym sugerować. Pozdrowienia i podziękowania dla pana doktora. K.Z.

Bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu chodzę prosto i wiem że można żyć bez tabletki przeciwbólowej. Bardzo dobre podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie choroby.POLECAM!!!!

Dr.Kocur jest lekarzem z doświadczeniem i w pełni poświęconym swojej pracy specjalistą.Miłym i solidnym. Polecam tego specjalistę.

zalezy jaki ma humor i zbyt malo informacji na temat choroby

miałam operacje 27 maja i czym dłużej po operacji tym gorzej się czuje(przepuklina miażdżysto-jądrowa lewostronna)teraz znowu mam bóle lewostronne i prawostronne.ZNOWU OPERACJA MNIE CZEKA.pozdrawiam

Ludzie omijajcie z daleka tego osobnika!!! Tak bezczelnego i w chamski sposób odnoszącego się do pacjenta goscia, jeszcze w swoim życiu nie spotkałem! Czekałem na wizytę u niego 3 miesiące tylko po to żeby w 5 minut się dowiedzieć, że faktycznie są zmiany w kręgosłupie, jest dyskopatia ale... muszę JAKOŚ z tym żyć a branie tabletek do końca życia to przecież nie tragedia! A najlepsze, że na wszelkie moje pytania odpowiadał... żebym mu nie zadawał pytań bo... on jest tylko od KROJENIA!!! Wielkiego PANA LEKARZA nie można o nic pytać bo to on tylko mówi a ja jestem tylko małym nic nie znaczącym człowieczkiem-pacjentem i mam tylko słuchać. Co za gbur a poza tym bardzo nieprzyjemne i niesympatyczne indywiduum o dyktatorskich zapędach... Brawo! życzę mu powodzenia i jednocześnie mam wielką nadzieję, że już nigdy w życiu go nie spotkam na swojej drodze...

DZIEKUJE ZA UDZIELONA POMOC .LEKARZ GOGNY POLECENIA

Jestem po operacji usunięcia przepukliny jądra miażdżystego. Jestem bardzo zadowolona z pobytu na oddziale dr. Kocura. Może nie jest wylewny w kontaktach z pacjentami, ale jako specjalista jest godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, ordynator i człowiek. Może nie jest tak wylewny w relacji z pacjentem jak to chorzy oczekują, ale jest rzeczowy i profesjonalny.

jestem po operacji kręgosłupa szyjnego,stwierdzam ze trafiłam na dobrego lekarza.godnego polecenia innym pacjentom.

idę na operację--zaufałam mu że będzie dobrze.

Bardzo nie miły i arogancki,wiecznie niezadowolony!!!

Radzę każdemu omijać z daleka oddział neurochirurgi w Puszczykowie. dr Kocur traktuje pacjentów i ich bliskich w sposób wręcz skandaliczny. Każe na siebie długo czekać, a gdy już łaskawie zgodzi się na rozmowę jest nieuprzejmy. Taki lekarz nie powinien pracować z ludźmi. Szczerze odradzam!!!

bardzo dobry neurochirurg.Polecam wszystkim cierpiącym

Bardzo kompetentny lekarz z właściwym podejściem do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny