prof. dr hab. n. med.Leszek Romanowski

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
42 opinie

• 5

Jestem pacjentką od 2007 roku i nadal, mimo wyjątkowych trudności odzyskałam zrost trzonu kości ramienia. Wyjątkowy człowiek i lekarz z pełnym poświęceniem i zrozumieniem dla pacjenta.

• 5

Doznałem śródstawowego złamania paliczków dwóch palców prawej ręki. Po początkowej złej diagnozie lekarskiej miałem bardzo ograniczony ruch nimi. W kolejnych tygodniach żaden lekarz (w Lublinie, też jeden w Warszawie) nie potrafił mi pomóc, a jedynym rozwiązaniem mialo być usztywnienie palców. Dopiero wizyta u Pana Profesora zmieniła moją sytuację. Jakaż było moja radość (i zdziwienie), gdy Profesor był zdecydowany podjąć się operacji, a przy tym okazał się być serdecznym, normalnym człowiekiem, nie traktującym pacjenta z góry. Profesor bardzo konkretnie ocenił na ile operacja poprawi stan moich palców, odpowiadał na wszystkie pytania i wzbudził moje wielkie zaufanie. Po ponad pół roku od operacji i po żmudnej rehabilitacji mój ruch palcami jest prawie pełny. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą, umiejętnościami oraz podejściem do pacjenta. Dziękuję Panie Profesorze, a także całemu profesjonalnemu i sympatycznemu personelowi kilniki Celsus. Polecam!

• 5

Gdyby uprzejmość można było ocenić na więcej dałabym Panu profesorowi 10. Świetny fachowiec, a do tego niezwykła kultura. Miałam u Pana profesora jedną operację, mąż dwie. Ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Nie mam żadnego bólu, zapomniałam, że miałam zerwany jakiś mięsień. Dobra robota Panie profesorze, dziękuję

• 5

Lekarz obdarzony wielką empatią i emanujący to co jest tak ważne dla każdego pacjenta podczas wizyty: atmosferę Spokoju Dobroci i Zaufania. Lekarz wysłuchujący chorego i skupiający się nad meritum problemu w szerokim spektrum jego przyczyn i obdarzający pacjenta pozytywną Zmianą Myślenia o przypadłości w oparciu o posiadaną Wiedzę Nauk Medycznych oraz Talent nawiązywania kontaktu z pacjentem.

• 5

Jestem zadowolony i polecam ,lekarz pomógł mi podjąć ważną decyzję dotyczącą dalszego leczenia.Po obejrzeniu zdjęć wszystko dokładnie wyjaśnił- wskazał kierunek dalszego leczenia

• 5

Pan Profesor jest lekarzem / fachowcem z bardzo dobrym doświadczeniem, wykonał mi już trzy operacje palców po oparzeniach II stopnia. Jestem zadowolony z tego co zrobił dla mnie Pan Profesor. Potrafi wysłuchać pacjenta, jak trzeba to jest również dobrym psychologiem w sensie "dobrej rady" udzielonej pacjentowi i najważniesza rzecz jest uczciwy, polecam Pana Profesora innym potencjalnym pacjentom

• 5

Niesamowity lekarz i człowiek. Operacja przeprowadzona sprawnie i bez komplikacji. Do tego ciepły, cierpliwy człowiek z wielkim sercem. Oby więcej takich lekarzy!!!

• 5

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, bardzo kompetentny. Miałam dwie operacje ręki. Bardzo dziękuję Panie Profesorze, emanuje od Pana ciepło, spokój i troska, że pacjent przestaje się bać i ma zupełne bezgraniczne zaufanie. Jestem ogromnie wdzięczna. Oby więcej było takich wspaniałych ludzi.

• 5

Takiej kultury i podejścia do pacjenta życzyłabym każdemu lekarzowi.To niesamowicie uprzejmy i kompetentny człowiek.Wzbudza zaufanie u dzieci a dla mnie to było bardzo ważne.Specjalista na skalę światową, fachura w dziedzinie ortopedii.Ilość pacjentów która jest pod jego opieka sama mówi za siebie.Polecam!!!

• 5

Widziałem wielu wybitnych naszych czasów , ale takich ludzi jak profesor jest niewielu.Syn mój był operowany w Turku przez profesora i mimo , że był to szpital publiczny ( wielkie podziękowania dla personelu- niech się uczą inni podejścia dla pacjenta) wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie. Szacunek dla profesora.

• 5

Witam. Miałem poważny problem z łokciem,nazywa się to chrzęstniakowatość łokcia,łokieć blokował się,bolał,nie mogłem uprawiać żadnych sportów.Na szczęście trafiłem na prof.Romanowskiego,teraz tą samą ręką wyciskam na siłowni wielkie ciężary a wcześniej nie mogłem utrzymać szklanki z herbatą.Czy warto? Odpowiedzcie sobie sami... Pozdrawiam

• 5

Zdecydowanie polecam! To bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Naprawia często to co inni spartaczyli. Dysponuje również bardzo fajnym zespołem w klinice Celsus. Wojtek z Zielonej Góry

• 5

Co tu duzo pisac,rewelacja! W Londynie zlamalem kosc lodeczkowa lewej reki, jestem z zawodu informatykiem oraz profesjonalnym muzykiem - gitara, klawisze. W zwiazku z moja praca musialem sie przeniesc do Berlina i tutaj kontunuowalem leczenie - niemieccy lekarze z duza pieczolowitoscia podchodza do pacjenta, jednakze nie mieli doswiadczenia w terapii ktora zastosowal profesor. Dzisiaj zamiast sroby w nadgarstku mam zrosnieta kosc i poddalem sie fizykoterapii. Po ponad 6 miesiacach gipsu uwazam skutek leczenia za rewelacyjny i polecam wszystkim profesora jako osobe kompetentna, znajaca innowatorskie metody leczenia oraz osobe podchodzaca niezwykle indywidualnie, z wrodzona empatia do pacjenta. Koszt wizyty oraz operacji jest niewspomierny z efektem.

PEŁNA KOMPETENCJA I LUDZKIE PODEJŚCIE WOBEC PACJENTA

• 5

Byłam leczona na oddziale w szpitalu ortopedycznym, gdzie profesor jest kierownikiem. Jestem zachwycona - ogromna kultura i wiedza i skromność. Gdybym spotkała wcześniej tego lekarza na mojej wyboistej drodze ku zdrowiu - moja ręka i moje życie dziś wygladaloby dużo lepiej. Gorąco polecam wszystkim, którzy maja problem z ręka.

• 5

Ok,wizyta droga ale od pół roku lekarze leczyli mi rękę i zlecali różne badania(PŁATNE) bo nie wiedzieli co mi jest więc gdybym trafiła od razu do profesora zaoszczędziła bym pieniądze i nerwy.Profesor od razu zdiagnozował moją chorobę.

• 5

Super lekarz, zawsze ma czas dla swego pacjęta, dokładnie tłumaczy problem i nie wybiera pacjętów na oddziale. Chciarz jest profesorem i kierownikiem kliniki

• 5

Bardzo dobry specjalista pomimo że nie był moim lekarzem prowadzącym również mnie operował będąc u niego na oddziale zapamiętałem go jako osobę sympatyczną i uśmiechnięta spokojnie można było mu się zapytać o nurtujący problem z zabiegiem lekarz godny polecenia Pozdrowienia dla oddziałów A0 i 2F

• 5

Lekarz, którego można naprawdę polecić, FACHOWIEC, przy tym uprzejmy i miły

• 2
  • 1

początek był OK , ale końcówka leczenia wola o pomstę do nieba:((((

• 5

Zapewniam, że warto zapłacić każdą cenę za dobrą i fachowa diagnozę. Leczyłem sie w dwóch szpitalach w polsce i z coraz gorszym skutkiem, to była moja ostatnia deska ratunku, nareszcie profesor rozpoznał moją chorobę i przedstawił możliwosci leczenia nie tylko prywatnego ale również w ramach ubezpieczenia. Był cierpliwy i z wielką uprzejmościa wyjaśniał każde moje pytanie. Bardzo, bardzo wszystkim polecam, ja uratowałem swoją rękę. Wielkie dzięki profesorze!!!

• 5

Profesor poswięcił mi tyle czasu, żeby dokładnie wyjasnić problem , z którym przszedłem, jest to osoba niezwykle kompetentna i rzetelna. Polecam!!!

• 5

PROFESJONALISTA w swoim zawodzie!!! Uratował moją rękę, którą źle złożyli inni ortopedzi! Pełen SZACUNEK DLA PROFESORA! POLECAM WSZYSTKIM!

• 5

Super lekarz,super człowiek.Uratował moją rekę gdyż groziła mi martwica jałowa, a w chorej instytucjii zwanej NFZ kazali czekać na operację od 2-5 lat.Wszystko poszło gładko i sprawnie praktycznie po 4 miesiącach po operacjii wruciłem do normalnego funkcjonowania...Polecam.

• 5

prof. romanowski uratowal mi reke zrobil cos z niczego i bede mu za to wdzieczna do konca zycia.

• 5

Zdecydowanie polecam lekarza,w moim przypadku był to zabieg rozdzielenia palców u stóp. Maciej

• 5

Profesor jest przede wszystkim człowiekiem.Ma wspaniałe podejście do dzieci.Operował moją córkę.Uratował jej rękę jestem mu bardzo wdzięczna.Kompetentny,wszystko wytłumaczy.Bardzo. polecam.

• 5

W szpitalu, gdzie byłam operowana, tylko niewiele osób było z Poznania. Przekrój był: od gór po morze. A to chyba samo za siebie mówi. Były osoby, które np. po operacji lewego nadgarstka, teraz operowały prawy, bo efekt poprzedniego zabiegu - jak mówiły - był ta rewelacyjny. NIKT!! nie obawiał się, że zabieg może Panu Profesorowi się nie udać. Profesorowi - jako lekarzowi i człowiekowi - gdybym miała wystawiać ocenę dałabym 6+

• 5

Bardzo dobry specjalista,ale nie jest dostępny dla osób o niskich dochodach - szkoda !

• 3

Za 250 złotych wystarczy, by okazać pacjentowi empatię i poświęcić odrobinę czasu... można się nawet uśmiechnąć... prawda? A co z tymi, którzy nie mają pieniędzy?

• 5

Wspaniały fachowiec,godny polecenia lekarz.To osoba której można zaufać,wiem coś na ten temat bo pomógł mojemu synowi. Do dzisiaj nazwisko Romanowski w moim domu bardzo ciepło się wspomina.Szkoda że takich ludzi mamy tak mało.

• 5

Profesor operował mojego synka, wszystko poszło zgodnie z planem, operacja się udała. lekarz naprawdę przesympatyczny, może i faktycznie nie poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, ale naprawdę ustawiają się do niego kolejki pacjentów, a dlaczego...Właśnie dlatego, że jest wybitynym specjalistą, a do tego bardzo miłym, spokojnym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem. Nawet mój synek, który się boi lekarzy, jego się nie bał. Ja osobiście serdecznie polecam. Jeżeli chodzi co do kosztów wizyty..Nie jest to mało, ale jak ktoś całe życie sie uczy tego jak pomagać innym to musi sie cenić. Pozdarwiam

• 5

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny, ogromna wiedza, a przy tym niesamowicie sympatyczny, przemiły i wzbudzający zaufanie człowiek. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z ręką to bardzo polecam.

• 5

Nie tylko wybitny specjalista! Przede wszystkim Człowiek z głęboko rozbudowaną empatią. Kultura Profesora Romanowskiego sprawia, że pacjent czuje się bardzo wyjątkowo. Trudno znaleźć te dwa aspekty w jednym człowieku, a Profesor połączył bycie fachowcem najwyższej miary z byciem człowiekiem wrażliwym i empatycznym. Profesor operował obydwie moje ręce (uczynił rzeczy niemożliwe możliwymi)i zdecydowanie zawsze wiedziałam o wszystkich możliwych komplikacjach oraz o sposobie działania. Zdecydowanie polecam!

• 5

Jest najlepszym lekarzem w swojej specjalności, zarówno w Polsce jak i na świecie. Operował mnie kilkakrotnie. Naprawdę serdecznie polecam. Bo przecież dla nas-pacjentów, nie ma nic ważniejszego niż kompetentny i godny zaufania lekarz. Pozdrawiam

• 5

będąc na wizycie u tego właśnie lekarza poczułam że znalazł sę ktoś kto potrafi trzeżwo ocenić sytułacje i nie zważając na nic jasno i otwarcie powiedzieć co da się zrobić w dany, przypadku.Nie zawsze jest to zgodne z oczekiwaniem pacjenta ale na pewno zgodne z tym co można zrobić.Po operacji poieka fantastyczna.We wszystkim otrzymałam pomoc i odpowiedzi na każde pytanie.zawsze musimy zdawać sobie sprawę z tego ze nasze wyobrażenia pooperacyje nie będą wymarzone o taki jak sobie wyobrażamy, bo przecież niektórycz rzeczy nie można zrobić od nowa.Ale zapewniam że prof.Romanowki i pozostali lekarze robią wszystko co w ich mocy.Mam ogromny szacunek dla nich jako ludzi ale przede wszystkim jako lekarzy.trzymam kciuki za wszystki zabiegi i operacje.Wiem też że to ludzie którzy niosą kepsze kutro dla pacjentów. Pacjentka

• 5

Profesor Leszek Romanowski to najlepszy specjalista i najwspanialszy czlowiek jakiego znam.

• 3

Nie byłam u tego lekarza ale wyczytałam w necie, że ten lekarz ma tylko czas dla tych, którzy płacą, inaczej nie ma szans na spotkanie i rozmowę z tym lekarzem. Kolejny materialista?

• 5

Polecam! Bardzo dobry specjalista, ceniony i szanowany wśród kolegów po fachu

• 5

Nie ma znaczenia koszt wizyty, jeżeli trafia się na fachowca, który wytłumaczył na czym polega mój problem i przedstawił możliwości leczenia w prosty i przystępny sposób.

• 5

GDYBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH FACHOWCÓW W NASZYM KRAJU ,ACZ KOLWIEK WIZYTA PRYWATNA DROGA

• 2
  • 1

Decyzje Pana doktora po jednej z operacji spowodowały 3 kolejne, które maja naprawić sytuacje. Ostatnia już wymaga poprawy.

Gdzie przyjmuję

52,227661421,00425(0 22) 458 70 00
    cmed@cm-lim.com.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat