prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Ortopeda

Opinii45

Marcin

20.03.2016

Pan Profesor Romanowski jest wirtuozem w swoim fachu jest najlepszy , poskładał mi rękę (złamana kość promieniowa lewa , bez zrostu przez dobre 3 lata , ręka po trzech operacjach u pseudo specjalistów ) dopiero czwarta operacja przeprowadzona przez profesora w turku , założenie stabilizatora zewnętrznego dała efekt zrostu po około roku od zabiegu , żałuje tylko straconego czasu i pieniędzy na konsultacje u lekarzy którzy rozkładali ręce i nie mieli pomysłu na dalsze leczenie (jeden nawet na wizycie prywatnej zasugerował że pozostaje tylko modlitwa ) dopiero profesor miał konkretny pomysł na leczenie , wszystko wyjaśnił,uprzedził ze leczenie będzie długie ale teraz wiem że wiedział że to jest jedyna możliwa metoda . Polecam bo naprawdę ciężko bardzo w naszym kraju o lepszego specjalistę a wiem co piszę bo zanim trafiłem do poznania zjeździłem lekarzy w całej polsce,jedynym prawdziwym autorytetem jest szanowny P.Profesor Leszek Romanowski.
dziękuję Panu bardzo za nowe zdrowe życie Wielki szacunek
Marcin z torunia

Dora

25.08.2015

Od kilku lat mam problemy z ręką. Pan profesor dokładnie wytłumaczył mi w czym jest problem i zaproponował leczenie operacyjne. Za pierwszym razem za operację w prywatnej klinice zrezygnował ze swojego honorarium, a za drugim razem polecił operację z NFZ. Za każdym razem dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegać operacja. Był super uprzejmy i precyzyjny. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam go jako wybitnego specjalistę innym.

Karol

30.03.2015

Cena wizyty wzrosła z 200 do 250zł. Nie stać mnie już na leczenie... Wiadomo, że przychodzi się leczyć osoba schorowana np jak ja która nie może podjąć pracy ze względu na stan zdrowia i zwyczajnie nie mam na to pieniędzy.

Cena wizyty wzrosła z 200 do 250zł.
Nie stać mnie już na leczenie...

Anonim

16.05.2013

Lekarz obdarzony wielką empatią i emanujący to co jest tak ważne dla każdego pacjenta podczas wizyty: atmosferę Spokoju Dobroci i Zaufania. Lekarz wysłuchujący chorego i skupiający się nad meritum problemu w szerokim spektrum jego przyczyn i obdarzający pacjenta pozytywną Zmianą Myślenia o przypadłości w oparciu o posiadaną Wiedzę Nauk Medycznych oraz Talent nawiązywania kontaktu z pacjentem.

Romana

29.09.2013

Jestem pacjentką od 2007 roku i nadal, mimo wyjątkowych trudności odzyskałam zrost trzonu kości ramienia. Wyjątkowy człowiek i lekarz z pełnym poświęceniem i zrozumieniem dla pacjenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

REMEDIUM
Os. Przyjaźni Pawilon 142
Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno