dr n. med. Lilianna Sokoła

Okulista

Opinii8
3,6

26.10.2012

Zdecydowanie odradzam. Ta pani chciała wymusić na mnie zgodę na enukleację gałki ocznej bez znieczulenia, a przedtem miałam służyć jej i studentom jako królik doświadczalny. Byłam świadkiem jak wspólnie z innymi lekarzami przeprowadzili na innej kobiecie operację przeciwjaskrową podając Jej tylko "głupiego Jasia"

06.02.2013

Aby ocenić Panią doktor należy rozróżnić dwie sprawy, kontakt z pacjentem i fachowości. Nie ulega wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy o ogromnej wiedzy i na pewno nie jest ordynatorem z przypadku, gdyby miała jeszcze trochę więcej cierpliwości do tłumaczenia pacjentowi szczegółów było by super ...

Nie ulega wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy o ogromnej wiedzy i na pewno nie jest ordynatorem z przypadku, gdyby miała jeszcze trochę więcej cierpliwości do tłumaczenia pacjentowi szczegółów było by super i uniknęła by nieuzasadnionej krytyki wnikającej z niewiedzy.
Właśnie bylem operowany na jej oddziale i jestem zadowolony, nikt też z pozostałych pacjentów nie swarzył się.

14.02.2011

zdecydowana,kompetentna,prowadzenie leczenia w oparciu o własną wiedzę,ale również odsyła na konsultacje do innych specjalistów.

11.01.2011

Kompetentna profesjonalistka , oceniam ją jak lekarz lekarza , spełnia moje oczekiwania , polecam !!! dr n. med.E. Łukoszek

24.11.2009

stwierdziła ,że powodem mojego łzawienia oczujest grzybica ,jak powiedziałem dermatologowi zdębiał !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Tarnowskie Góry"?

Szpital
Miodowa 14