Lilianna Sokoła

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
8 opinii

Aby ocenić Panią doktor należy rozróżnić dwie sprawy, kontakt z pacjentem i fachowości. Nie ulega wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy o ogromnej wiedzy i na pewno nie jest ordynatorem z przypadku, gdyby miała jeszcze trochę więcej cierpliwości do tłumaczenia pacjentowi szczegółów było by super i uniknęła by nieuzasadnionej krytyki wnikającej z niewiedzy. Właśnie bylem operowany na jej oddziale i jestem zadowolony, nikt też z pozostałych pacjentów nie swarzył się.

Zdecydowanie odradzam. Ta pani chciała wymusić na mnie zgodę na enukleację gałki ocznej bez znieczulenia, a przedtem miałam służyć jej i studentom jako królik doświadczalny. Byłam świadkiem jak wspólnie z innymi lekarzami przeprowadzili na innej kobiecie operację przeciwjaskrową podając Jej tylko "głupiego Jasia"

zdecydowana,kompetentna,prowadzenie leczenia w oparciu o własną wiedzę,ale również odsyła na konsultacje do innych specjalistów.

Kompetentna profesjonalistka , oceniam ją jak lekarz lekarza , spełnia moje oczekiwania , polecam !!! dr n. med.E. Łukoszek

stwierdziła ,że powodem mojego łzawienia oczujest grzybica ,jak powiedziałem dermatologowi zdębiał !!!

Ta Pani idzie na ilośc. Wmawiała mi jakieś dziwne choroby niech sama sie przebada!

Leżałem kilka razy na Oddziale Okulistycznym w Tarnowskich Górach. Zostałem wyleczony z bardzo ciężkich okulistycznych problemów. Nigdy Pani Doktor nie odmówiła pomocy. Wyjątkowo profesjonalna i oddana swojej pracy i pacjentom osoba. Jerzy

Córka ma wadę wrodzoną chodziłem po różnych specjalistach i nie umieli się poznać dopiero trafiłem na panią doktor,chodzę tam już około 7 lat co 1,5 roku na wizyty kontrolne jestem bardzo zadowolony .

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny