prof. dr hab. n. med. Lucjan Pawlicki

Internista, Kardiolog

W związku z próbą kradzieży, do której doszło w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralny Szpital Weteranów, na oddziale wewnętrznym, pragnę złożyć podziękowania prof. Lucjanowi Pawlickiemu i pogratulować personelowi jego oddziału szybkiej i dyskretnej reakcji, dzięki której złodziej został zatrzymany, a ja mogłam odzyskać swoją własność. Niniejszym składam serdeczne podziękowania p. dr Annie Gałwie, pielęgniarkom dyżurnym – p. Alinie Krysztofiak i p. Beacie Kubiak oraz salowemu p. Tomaszowi Marciniakowi. Wdzięczna pacjentka, Krystyna Jakubowska

Wdzięczna pacjentka,
Krystyna Jakubowska

Najlepszy z najlepszych !!!!!!!!!!!!! Dziękuję Barbara P .z mężem. Serdecznie pozdrawiam Dużo ,Dużo Zdrowia

Najlepszy z najlepszych !!!!!!!!!!!!!
Dziękuję Barbara P .z mężem.
Serdecznie pozdrawiam
Dużo ,Dużo Zdrowia

doskonały lekarz , świetny diagnosta , po prostu właściwy Człowiek na właściwym miejscu