lek. dent. Łukasz Nowak

mogę wyrazić tylko jedną opinie,Pan Nowak jest bardo dobrym dentystą ,uważam że naprawdę jest fachowcem jako stomatolog,leczyłem u Pana Nowaka 11 zębów więc mogę się wypowiedzieć i wydać opinię,bardzo polecam !!!!

Miły ,sympatyczny stomatolog. Zero stresu , super podejście do pacjenta .Polecam wszystkim co boją się wizyt stomatologicznych.

Porażka. Facet nastawiony na zbieranie kasy, a nie pomoc i uśmierzanie bólu. Poszłam z bólem, nie potrafił go zdiagnozować, rozebrał 3 zęby na raz (!) na drugi dzień wróciłam z bólem dał znieczulenie (!!) i tym sposobem cały weekend cierpiałam, łykałam tabletkę za tabletką (choć i tak nie pomagało). po wizycie u innego specjalisty okazało się, że to nie żaden z tych, za które się zabierał, a 5 z dołu... Tragedia i nigdy więcej!

Tragedia i nigdy więcej!

Polecam każdemu. Szybko, sprawnie, bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze :) Wizyty to sama przyjemność i zero stresu.

Jeśli ktoś boi się dentysty to polecam pana Łukasza ,a strach okaże się tylko złym wspomnieniem.Kompetentne podejścia do pacjenta z zachowaniem maksimum troski o niego ,dodatkowo bardzo dobry sprzęt którym pracuje dentysta w parze z uprzejmością powoduje że człowiek naprawdę zaczyna dbać o zęby.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, dziecko płakało w czasie leczenia więc doktor wytłumaczył mu wszystko jeszcze raz i spokojnie dokończył wizytę. Gdyby kontynuował na siłę jak niektórzy to pewnie byłaby to ostatnia wizyta bo dziecko miałoby uraz na długi czas...

Dziecko było zestresowane i ciagle płakało, lekarz mało konkretny Odradzam !!!

Dziecko było zestresowane i ciagle płakało, lekarz mało konkretny
Odradzam !!!

Swietnie dogaduje się z dziećmi potrafi wytłumaczyć i wzbudza zaufanie dzieciak przestał się bac chodzić do dentysty . w.Hampel

w.Hampel

mlody lekarz majacy podejscie do pacjeta zwlaszcza do dzieci polecam