lek. dent. Maciej Baum

Znakomity specjalista . Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas. Pomocny w każdej kryzysowej sytuacji. Polecam dla dorosłych i dzieci które traktuje bardzo delikatnie.

W Sączu nie ma równych,Gabinet super,wszystkie możliwości leczeni.Jedyny gdzie idziesz bez strachu.Polecam wszystkim co nie lubią dentystów,tu nic nie boli.

SUPER LEKARZ :) Korzystałem wiele razy z usług Pana Doktora, min. licówki, implanty, leczenia kanałowe. Świetne podejście do pacjenta, rzeczowy, kompetentny, bardzo dobrze informuje pacjenta o leczeniu, pełen profesjonalizm a w dodatku miły i bardzo sympatyczny. Bardzo polecam !!! Pozdrowienia dla Pana Doktora.

Dr.Maciej Baum jest bardzo dobrym lekarzem,ma bardzo dobre podejście do pacjenta ale ważne jest że na umówioną wizytę nie czeka się w kolejce jak niekiedy w innych prywatnych gabinetach.Polecam:)

Godny polecenia lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia. Wzbudza zaufanie, wysoka jakość usług, miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm.

Bardzo drogi , choć z pewnością kompetentny.A moje niezadowolenie wynika z faktu niepoinformowania mnie, zaraz na samym wstępie,że koszt leczenia kanałowego pod mikroskopem nie obejmuje zaplombowania zęba i muszę go skończyć gdzie indziej.

polecam gorąco pana Bauma, jest najlepszym dentystom u jakiego kiedykolwiek byłam, pełny profesjonalizm

jesli to wizyta bezplatna to czas poswiecony skraca do minimum!

jesli to wizyta bezplatna to czas poswiecony skraca do minimum!

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam! W ogóle nie czuć bólu i tego, że jest się u dentysty. A zapisanie się na kolejną wizytę to sama przyjemność!:)

Godny polecenia lekarz ze świetnym podejściem do dzieci i dorosłych. Potrafi wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. Wzbudza zaufanie i sprawia, że nawet najmniej odważne osoby idą na wizytę bez strachu (wiem coś o tym :)