lekarz Maciej Boćkowski

Cudowny lekarz ! Prowadziłam swoją ciążę wysokiego ryzyka u doktora i dzięki świetnym diagnozom i szybkiej reakcji na niewydolność szyjki macicy i skierowanie mnie do szpitala na założenie szwu okrężnego, udało mi się pod kontrolą doktora donieść ciążę i finalnie urodzić wymarzoną i zdrową córeczkę. Wielkie zaangażowanie, empatia i ogrom wiedzy. W szpitalu doktor odwiedzał mnie po porodzie, żeby sprawdzić, czy wszystko u nas w porządku. Pod skrzydłami doktora, czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że wszystko będzie dobrze, bo jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca wszystkim przyszłym mamom. ...

Polecam z całego serca wszystkim przyszłym mamom. :)

Szczęśliwym zrządzeniem losu spotkałam na swojej drodze doktora Boćkowskiego.Mimo bardzo smutnych okoliczności (obumarła ciąża) dzięki niemu poczułam się niezwykle komfortowo.Dał się poznać jako niezwykle kompetentny, trafny diagnosta, wrażliwy i "ludzki" człowiek.Obdarzony dużą empatią i wyrozumiałością, pełen poświęcenia i niezwykle odpowiedzialny.Już podczas pierwszej wizyty zajął się mną, jakbym była jego wieloletnią pacjentką.Poświęcił mi dużo czasu,uwagi, cierpliwości odpowiedział na każde pytanie i otoczył prawdziwą troską.Nie tylko w prywatnym gabinecie, ale również w szpitalu, gdzie miałam szczęście na niego trafić okazał się wyjątkowym lekarzem, co zdecydowanie wyróżnia go z elity trójmiejskich lekarzy.Z całego serca polecam!!!!
Joanna

A ja polecam Doktora "Boćka" wszystkim rodzicom, którzy spodziewają się bliźniaków. Ciąża bliźniacza jednojajowa, jednokosmówkowa, dwuowodniowa czyli ciąża bardzo wysokiego ryzyka. Po wykonaniu USG przez doktora, po którym stwierdził ciążę mnogą najpierw zastanawiałam się jak poradzimy sobie z bliźniakami, następnie Doktor bardzo rzeczowo wytłumaczył, zdefiniował z jakimi problemami możemy się borykać w czasie całej ciąży. Oczywiście momentalnie przestałam zastanawiać się nad kwestią logistyczną a najważniejsze były kolejne wizyty. Doktor wykonywał USG bardzo dokładnie, skrupulatnie (czasem Jego skupienie przez 50 min było nie do wytrzymania), dopiero po analizie wszystkich danych dokładnie tłumaczył, co i jak. Jak dla mnie jest osobą rzeczową, kompetentną, posiada ogromną wiedzę (również praktyczną) w zakresie zespołu przetoczenia u bliźniaków jednokosmówkowych, a najważniejsze ma INTUICJĘ. Niestety w przypadku takiej ciąży pewnych problemów nie da się w oczywisty sposób przewidzieć no ale Doktor to zrobił. Sprawdziło się wszystko, zaufaliśmy mu całkowicie. USG, badania, pobyt w szpitalu i w końcu rozwiązanie wszystko całościowo z pełnym zaufaniem. Specyficzne poczucie humoru, żart lekko „kąsany” , ale osoby inteligentne, z poczuciem humoru na pewno się nie obrażą. Panie Doktorze dziękujemy a Ania i Wiki pozdrawiają zdrowo śpiąc.

Miałam przyjemność poznać doktora na Klinicznej, gdy leżałam na patologii ciąży i 'wysłano' mnie na usg. Śmiem stwierdzić, iż owy lekarz jest fantastyczny w tym co robi, jednakowoż jego podejście do pacjentki i wątpliwe poczucie humoru niestety odstręcza co oczywiście nie ujmuje jego kompetencjom.

W moich oczach bardzo profesjonalny lekarz, dający pacjentce poczucie bezpieczeństwa. Jako człowiek - sarkastyczne poczucie humoru, które uwielbiam i ogromny dystans do siebie. Większość moich koleżanek - w ciąży, po ciąży i przed ciążą są jego pacjentkami. Chyba przestanę go tak polecać, bo terminy wizyt są baaaaardzo wydłużone!:) K.K.

K.K.

Witam, Spotkałam pana doktora Boćkowskiego w Szpitalu Klinicznym (kilka lat temu), do którego trafiłam ze skierowaniem od lekarza prowadzącego (zbyt mała waga płodu). Pan Maciej miał chyba zły dzień, bo nie był zbyt uprzejmy wobec mnie :( Na początku fuknął, że nie potrafi odczytać, co jest napisane skierowaniu. Notabene - nazwisko człowieka miał, mógł zadzwonić lub zapytać pacjentkę, czyż nie? Dalej. Wyjaśniłam mu cel przybycia... Każda następna wymiana zdań zaogniała konflikt. Doszło do tego, że przeprosiłam go, że mu przeszkadzam... :) i że może przyjdę jutro. Przeszedł do badania... Pokrzykiwał ...

Witam,
Spotkałam pana doktora Boćkowskiego w Szpitalu Klinicznym (kilka lat temu), do którego trafiłam ze skierowaniem od lekarza prowadzącego (zbyt mała waga płodu). Pan Maciej miał chyba zły dzień, bo nie był zbyt uprzejmy wobec mnie :( Na początku fuknął, że nie potrafi odczytać, co jest napisane skierowaniu. Notabene - nazwisko człowieka miał, mógł zadzwonić lub zapytać pacjentkę, czyż nie? Dalej. Wyjaśniłam mu cel przybycia... Każda następna wymiana zdań zaogniała konflikt. Doszło do tego, że przeprosiłam go, że mu przeszkadzam... :) i że może przyjdę jutro. Przeszedł do badania... Pokrzykiwał na mnie, że źle się ułożyłam do badania. Ech, jeszcze kilka zdań za dużo z jego strony. Suma sumarum wylądowałam na oddziale patologii ciąży z ciśnieniem 170/100. Cała drżałam ze wściekłości.
I chociaż już następnego dnia doktor był bardzo miły wobec mnie i żartował na różne tematy, to i tak nie starł się ten pierwszy obraz gbura... Dowiedziałam się od niego, że jego żona też ma takie piękne imię jak ja, ale cóż ... I taki przystojny, i taki ech ach i w ogóle. Panie Macieju, proszę zawsze pamiętać, że liczy się pierwsze wrażenie.

Jestem 7 tygodni po porodzie, cala ciaze prowadzil dr Bockowski. Na wszystkie pytania udzielal wyczerpujacych odpowiedzi, zawsze poswiecal mi i mezowi maksymalna ilosc czasu. Czulam się bezpiecznie, wiedzac że ten wlasnie lekarz bedzie odbieral porod. Niestety w trakcie porodu dzidzia ulozyla się nieprawidlowo, ale spokuj doktora, moje pelne zaufanie jego decyzjom zaowocowaly zdrowa coreczka, ktora nie moge się nacieszyc.

doktora znam bo pracowalam w UCK.DR.MACIEK to wspanialy specialista bardzo dokladny i z ogromna wiedza.zyczyla bym aby nasza sluzba zdrowia miala jak najwiecej takich specjalistow lekarzy z powolania.DR.mimo ze nieraz jest zmeczony to zawsze jest uprzejmy pomocny.daje pacjetce poczucie bespieczenstwa o siebie iswoje dzieciatko.a przytym ma poczucie chumoru i jest przystojny.mam dwoch wspanialych wnukow.dziekuje doktorze za wszystko za twoja zyczliwosc i profesionalizm, polecam i bede polecac kazdemu takiego lekarza. zycze samych sukcesow zawodowych.

Super lekarz, kompetentny, rzeczowy o duzym poczuciu humoru POLECAM. To mój lekarz od 8 lat.

Wspaniały lekarz, kompetentny, rzeczowy, z poczuciem humoru, daje pacjentce ogromne wsparcie swoją wiedzą zarówno w czasie ciąży jak i przy porodzie. Polecam w 100%!