Maciej Dwornik

Ostrów Wielkopolski
51,643810417,83216420 62 591 24 74

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.75
23 opinie

Straszny czlowiek, gbur, opryskliwy.Radiolog bez zadnych kompetencji.Bylismy u tego czlowieka z malym dzieckiem dziecko plakalo lekarz nie pozwolil wziac dziecka na rece i uspokoic. RODZICE tylko z daleka od tego lekarza, lekarz a raczej radiolog robi kopiuj wklej i drukuje badanie nie robi wywiadu nie tlumaczy badania milczy! Zapytany o badanie krzyczy i nie chce odpowiedziec na pytanie co swiadczy o jego braku kompetencji po prostu milczy bo nie wie co powiedziec Badanie bezuzyteczne, 100 zl wyrzucone do kosza!!!szkoda tylko ze zaplacilismy temu pseudo radiologowi za pseudo usluge! Jestem zbulwersowana jeszcze nigdy nie spotkalam takiego czlowieka!!!

Poprosiłam grzecznie pana doktora żeby zmienił zasady umawiania pacjentów na godziny bo po kilka osób( 3-4) zapisują na tą samą godzinę co zupełnie mija się z celem bo trzeba czekać ok.godziny.Jest to brak szacunku dla czasu pacjentów jak i ich samopoczucia,bo przecież mowa tu o osobach które przychodzą z określonymi dolegliwościami(bólowymi).Odpowiedź pana doktora była opryskliwa i obrażająca wszystkich pacjentów.Powiedział między innymi że jest wolny wybór i że taki system był i taki pozostanie bo on musi się śpieszyć bo w następnym miejscu musi być o godz.10. Powiedział mi też ,że tak jest żeby to on nie musiał czekać na pacjentów,ktorzy nie powiadamiają go jeśli nie mogą przyjść oraz że powinni być karani za taką nieobecność bo tak jest w Niemczech.Coś mi się wydaje że Szanowny Pan Doktor zapomniał co to jest SŁUŻBA zdrowia i że to pan doktor jest dla pacjentów a nie odwrotnie i "dzięki"temu ze chorujemy on ma pieniądze(na które wszyscy przez całe życie płacimy składki). Panu doktorowi w jego (...)główce coś się pomieszało i wydaje mu się że gabinet należący do NFZ jest jego prywatnym folwarkiem,bo tam też bada prywatnie i w pogoni za pieniądzem zapomniał o ludzkich odruchach. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Facet zamiast skupić się na badaniu wychwalał swój sprzęt obrazajac przy tym innych lekarzy. nie polecam...

Pierwszeństwo w kolejce mają "znajomi" Pana doktora.Podczas badania,milczy,po badaniu milczy.Zero kontaktu,trudny w obejściu.Nie polecam.

ON JEST PSYCHOPATĄ. BARDZO NIE MIŁY, OPRYSKLIWY . STRASZY SWOIM WIDOKIEM MAŁE DZIECI .

Lekarz wykonywał usg brzuszka u niemowlaka na kasę chorych. Już od samego początku był nieuprzejmy, tak jakby musiał badać z wielką łaską. Nie chciał powiedzieć w ogóle o wyniku badania i kazał się zgłosić do pediatry. Żałujemy że udaliśmy się do tego lekarza. Wolelibyśmy zapłacić i pójść do innego. Odradzam wszystkim.

Pani Magda która oceniła tego "lekarza" na 5, chyba nazywa się... Dwornik??? Nie polecam, szczególnie w celu zrobienia usg niemowlętom koszmar i trauma.Po tej wizycie moje dziecko boi się na widok każdego lekarza, a zaznaczę, iż wcześniej dwukrotnie miało robione usg brzuszka w ostrowskim szpitalu i zniosło to świetnie, ponieważ badanie prowadziła pani, która ma bardzo dobre, po prostu ludzkie podejście do pacjenta - w przeciwieństwie do pana D. Paulina

Pan Maciej Dwornik, niesamowity lekarz, absolutnie spełnił moje oczekiwania, niesamowicie uprzejmy, wszystko dokładnie zdiagnozował i pokierował mnie do odpowiednich lekarzy. Jeszcze tak miłego i tak kompetentnego lekarza nie spotkałam. Osobiście polecam i powyższymi opiniami proszę się nie kierować. Jeszcze raz bardzo polecam Magda

Jak stwierdził chirurg, usg od tego pana jest "bezuzuteczne". Lekarz bardzo nieuprzejmy, poprostu beznadzieja!!! Szkoda czasu!!!

Właśnie lekarz przebadal mi tętnicze i żyły szyi. Na szczęście wszystko dobrze! Lekarz uprzejmy, komunikatywny i przede wszystkim konkretny. Na koniec wizyty posunął mi pomysł na dalsze poszukiwanie przyczyny moich dolegliwości. Jestem za bardzo wdzięczna. Polecam tego lekarza. Korzystalam z jego pomocy już kilkakrotnie - prywatnie i państwowe. Niewielka różnica w podejściu do pacjenta była, ale takie czasy. Liczy sie efekt. Pozdrawiam i życzę zdrowia. W.w.

szkoda gadac ijeszcze aby sie zarejestrowac musialam przyjechac na 8 osobiscie ajestem zpoza ostrowa bo przy okienku pacjeci maja pierwszenstwo

Człowiek ten nie powinien zostać lekarzem. Gbur jakich mało. Robi tylko "kopiuj- wklej" na komputerze i do widzenia. W życiu nie chce już mieć z tym człowiekiem nic wspólnego! Cham!!

Nie widziałam bardziej nieuprzejmego lekarza.Badanie niedokładne.

Chamski, bezczelny !!! Gbur!!! Tylko wziąć kasę a pacjenta ma za śmiecia

Jest bardzo nieprzyjemny. Jednak jako fachowiec - uważam, że najlepszy w Ostrowie

chamski, bezczelny i olewajacy pacjentow , majacy ich za nic , przynajmniej tych na kase chorych

byłam i na NFZ i prywatnie .Zero kompetencji ,robil mi kilkakrotnie usg i zawsze znalazł organ ktorego nie mam kilkanaście lat a na moją uwagę nie przeprosil lecz powiedzial że nie zmienil pamieci w komputerze.Stanowczo odradzam

Kolejki!!!!!!!!!! spowodowane celebrą "PAŃ" rejestratorek.

Pan "łasy" na pieniądze, przyjmowanie na kase chorych 5 minut pracy "zero" wywiadu o chorobie, natomiast prywatnie bardzo milutki Pan. Szkoda, że tacy lekarze istnieją, a na nasze nieszczęście jest ich coraz więcej. Jak nie masz kasy to umierasz bo leczenie na fundusz tacy lekarze traktują jak zło konieczne.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! NIEKOMPETENTNY I NIE ZNAJĄCY SIĘ NA TYM CO ROBI.WEDŁUG NIEGO PŁUCA MOJEGO OJCA BYŁY W PORZĄDKU A W RZECZYWISTOŚCI BYŁY JUŻ ZAJĘTE PRZEZ NOWOTWÓR.

Bardzo dobry lekarz,diagnosta .Jeżeli masz problem z diagnozą zgłos sie do doktora a napewno będziesz zdiagnozowany.

ten lekarz nie umie postawić dobrej diagnozy, co zagraża życiu pacjentów!!! nie potrafi prawidłowo odczytać zdjęć rtg i widzi na nich rzeczy, których tak naprawdę tam nie ma!

TAKI SOBIE BEZ KOMENTAŻA

Wystaw opinię