Maciej Jackowski

Częstochowa
50,823809519,12315290 34 361 25 54

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
17 opinii

nie polecam, prosiliśmy o wykonanie telefonu do innego szpitala,nie był skoro do pomocy dopiero po otrzymaniu białej koperty z chęcią pomógł!

lekarz odpychający i niemiły.chcesz pożyć to omijaj szerokim lukiem tego pseudo lekarza.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam nie tylko chorym na SM.

Dla pacjentów z SM i nie tylko kompetentny i oddany lekarz

Będąc w gabinecie czuję się jak natrętny owad.Nie wiem czy pan doktor traktuje mnie jak symulantkę,czy hipochondryczkę.Przy rwie kulszowej wspaniały fachowiec,natomiast przy zawrotach będących następstwem tragicznego wypadku myślę o zmianie lekarza.

Jestem pełna podziwu dla kompetencji tego lekarza. Rozumie pacjenta jak również problemy rodziny pacjenta. Zdecydowanie polecam tego neurologa.

Nie znam bardziej kompetentnego neurologa. Jeżeli miałbym polecić prawdziwego lekarza byłby nim dr Jackowski Maciej. Od lat pozostaje człowiekiem, a tego niestety nie można powiedzieć o wielu częstochowskich neurologach i niestety o innych specjalistach też.

Nie polecam tego lekarza ! ! ! Po zwykłym TK głowy z kontrastem gdzie zwykły lekarz widział zmianę i guza mózgu, dr. Jackowski nie postawił rozponania tylko wypisał pacjentkę do domu mówić że nic się nie dzieje. Potem okazało sie po tygodniu że to był góz mózgu gwieździak 3 stopnia. NIE POLECAM LEKARZA ! ! !

polecam innym chorym na sm. Zna się doskonale na tej chorobie i nie jest nahalny po wizycie. Profesjonalnie podchodzi do każdego przypadku choroby

Wedlug mnie jest to lekarz beznadziejny zamiast mnie wyleczyc to moj stan pogorszyl sie pacjenta traktuje olewatorsko

może i dobry fachowiec, ale nieprzyjemne zachowanie wobec rodziny pacjenta. moja znajoma też ma podobne zdanie.Nie mogła się nic dowiedzieć o stanie zdrowia swojego męża i prosiła o to innych lekarzy.

dziwny facet i leczy się u niego taki wredny typ Widera Janusz

Po prostu polecam wszystkim. Lekarz konkretny z dużym doświadczeniem. Zależy mu na każdym pacjencie.

Dużo więcej informacji o przebiegu leczenia (pacjent lub rodzina mają za mało informacji o tym jak przebiega leczenie)

Kompetentny, uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie.Polecam

Chcę wiedziec co sie będzie ze mną działo w proponowanym leczeniu.

dobry lekarz ,mily , sympatyczny , kompetentny , polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny