Maciej Szumski

Grodzisk Wielkopolski
52,2278816,3678940 61 444 56 79

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
22 opinie

Najlepszy jakiego znam, wszystkim polecam w 100%. Miły, kompetentny,uprzejmy, lubi żartować przez to wizyta nie jest stresująca:)

Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciążę i w momencie gdy zaczęło dziać się coś złego z moim dzieciątkiem podjął szybką decyzję ratowania nas. Gdyby nie on dziś nie byłoby mojego dziecka i mnie. POLECAM GO!

najlepszy lekarz jakiego znam, prowadził trzy moje ciąże,zawsze miły, uprzejmy i bardzo dba o pacjentki

Powiem krótko , aby więcej takich lekarzy było i przybywało a ubywało "świrów"

Pan doktor jest bardzo sympatycznym lekarzem,prowadzi moją ciąże od samego początku.Oczywiście ja jestem bardzo zadowolona z jego leczenia i prowadzenia calej ciąży.Na dnich będe rodzić i się niczego nie obawiam,bo wiem że wszystko bedzie ok.

Bardzo dobry lekarz. Fachowa opieka oraz profesjonalne podejście do pacjentek. Dzięki Panu doktorowi na świat przyszło mnóstwo dzieciątek :-) Polecam, naprawdę firmy zaufania.

nie polecam tego lekarza kobirty które jadą rodzić do gwlkp omijajcie szerokim lukiem szumskiego

świetny lekarz,wspaniały człowiek,prowadził całą moją ciąże, towarzyszył przez cały okres porodu i w ostateczności to on przeprowadził cesarskie cięcie,bardzo profesjonalnie. Ma wspaniałe podejście do pacjentek,i dzięki dr mamy z mężem wspaniałą i zdrową córkę. w 100% polecam tego lekarza

bardzo dobry lekarz, doświadczony, ale nie popadł w rutynę, poświęca uwagę i czas pacjentkom. Reaguje w sytuacjach kryzysowych, nie odsyłając "od Annasza do Kajfasza"

ja nie narzekam na tego lekarza jest najlepszy i ma super sprzet:):):)

polecam lekarz godny zaufania potrafi sie zaopiekowac pacjetka

Super lekarz,polecam w 100%.Miałam zagrożoną ciąże i wszystko skonczyło się dobrze.Ma fajne podejscie dla pacjentek,lubi żartowac i zna się na rzeczy..Nie zamieniłabym Go na nikogo innego !!!

Zdecydowanie polecam dr Szumskieg - przesympatyczny, znający się na tym co robi i co najważniejsze dzięki uprzejmości i poczuciu humoru sprawia, że cały stres związny z wizytą gdzieś ulatuje. O spełnieniu oczekiwań świadczy chociażby fakt, że na wizyty jeżdżę z Poznania (mimo, że w Poznaniu też są ginekolodzy).

Polecam super lekarz.Miałam ciąże zagrożoną i wysokie ciśnienie,ale pan Dr.Maciej Szumski pomógl i mam wspaniałego synka.Bardzo mu za to dziękuje.

Zdecydowanie mogę stwierdzić,że jestem w 100% zadowolona z dr.Macieja Szumskiego....prowadził całą moją ciąże i nie zawiódł mnie przy jej rozwiązaniu...to była pierwsza ciąża i mogłam liczyć na fachową opiekę wspierał mnie i starał robić wszystko by poród przebiegł bez powikłań.dziś jestem szczęśliwą mamą 10 dniowego Filipka . Dziękuje

Lekarz wzbudzający zaufanie - polecam .

Najlepszy ginekolog jakiego znam! Zawsze kompetentnie podchodzi do pacjenta, jest dobrym fachowcem.

Zdecydowanie polecam! Dzięku Panu doktorowi mamy dwójkę wspaniałych dzieciaczków, choć oba porody zakończone ceserskim cięciem (ułożenie posladkowe). Opieka w szpitalu w Grodzisku (rok 2005 i 2008) rewelwcyjna - jestem szczerze zadowolona z podejscia pana doktora i opieki zarówno na oddziale w szpitalu (druga ciąża zagrożona) jaki i prywatnie w gabinecie.

Trafiłam do pana doktora, gdy po wstępnej diagnozie innego lekarza, groziła mi utrata ciąży, Dzieki Niemu mam dwóch cudownych synów. Nie było łatwo, co dwa tygodnie wizyty(darmowe) i pelne zaufanie do lekarza. Udalo się, gorąco polecam

Gdy pojechałam do niego pierwszy raz, ponieważ miałam problem z częstymi bólami przedmiesiączkowymi, na dzień dobry zapytał czy po tabletki, czy w ciąży? Już to nie wzbudziło mojego zaufania. Jak odpowiedziałam że profilaktycznie to pod nosem zaczął się śmiać, bo gdzie profilaktyka u 22-latki.na mój problem znowu odpowiedział, żeby bóle mineły albo ciąża albo tabletki antykoncepcyjne. Wogóle nie zlecił badań, nie zrobił usg. Odradzam tego lekarza na pierwszą wizyte.

bardzo sympatyczny lekarz.

bardzo sympatyczny lekarz