Maciej Wójcik

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
10 opinii

Specjalista Godny Polecenia. Podczas pobytu w szpitalu interesuje się pacjentem, i bardzo dobrze wykonał mi ablacje !!!

Lekarz konkretny i kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Bez egzaltacji mogę stwierdzić, że uratował moją siostrę, która b.długo tułała się po lekarzach (w przychodniach i prywatnie). Pan doktor zna się na swoim fachu i nie gwiazdorzy. Polecam i będę polecać swoim znajomym z czystym sumieniem.

Doskonale dobrane leki nadciśnienowe, jestem zaskoczona, polecam.

W tym przypadku trudno dobrać odpowiednie słowa. Lekarz jakich mało. I to zarówno w kwestii wiedzy i posiadanych umiejętności, jak i podejścia do człowieka. Jestem po jednej ablacji, czekam na drugą. Oczywiście, że tak po ludzku boję się, ale jednocześnie mam ogromne zaufanie do tego lekarza. Doktorze, życzę Panu dużo zdrowia, aby jeszcze przez długie lata służył Pan ludziom swoją wiedzą i umiejętnościami. Aby jeszcze przez długie lata zwracał Pan ludziom zdrowie i dawał nadzieję na lepsze życie...

Wspaniały,lekarz,bardzo kompetenty,wnikliwy,pragnący pomóc choremu, kontaktowy,polecam gorąco Pana Doktora

Lekarz jak z 'Leśnej Góry' SUPER wróciła mi wiara w lekarzy!!!marzena

Lekarz wykonuje zarówno badanie- ECHO serca jak i świadczy wizyty. Jest to o tyle wygodne że nie trzeba chodzić do kilku lekarzy. Do tego jest przesympatyczny i do tego największym fachowcem jakiego znam.

Jestem pacjentką Pana Doktora od dwóch lat i musze powiedzieć, że to prawdziwy profesjonalista. Pomógł rowniez mojemu mężowi, kiedy ten miał problem z sercem. Polecam go wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy

Dr Wójcik uratowal zycie mojemu tacie, jest to czlowiek, ktory ma wspaniale podejscie do wszystkiech ludzi , profesjonalny i standard operacji naprawde swiatowy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny