dr n. med.Maciej Wszelaki

Lekarz rodzinny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
11 opinii

• 5

Najlepszy lekarz w Warszawie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Bardzo jestem zadowolony z leczenia tego lekarza, co do przywiazywania do siebie pacjentow to trudno mi sie zgodzic gdyz jak corka juz wyszla i pojechalismy z zona na konsultacje to w jego slowach dalo sie odczuc ze co my chcemy jak z corka jest wszystko ok i szkoda naszych pieniedzy, dlatego zbadal nas a nie ja i zwrocil uwage na co musimy uwazac. Przy drugiej wizycie na ktoerej chcial zobaczyc reakcje na leki ktore dostala corka nie wzial za wizyte ani grosza co nas mile zaskoczylo. Bardzo polecam

• 5

Najleszpszy lekarz jakiego znałam znam i w prawdopodobnie w przyszłości poznam. Cudowny człowiek.

• 1

Polecono mi pana Wszelakiego, a ponieważ chciałem zbadać się pod kątem alergii, pomyślałem, że "holistycznie" będzie najlepiej. Lekarz nic o mnie nie wiedząc - pierwsze 10 minut rozmowy - zdiagnozował emocjonalną traumę z dzieciństwa, która utrudnia mi do dziś oddychanie (od 3 lat chodze na terapię i nie potrzebuję osoby postronnej, która nie ma ku temu kwalifikacji, żeby grzebała w moich traumach - a takie ma KAŻDY!) Lekarz holistyczny pozwala sobie na osobiste komentarze, co do mojego związku, nie wiedząc nic na ten temat. Ogólnie porady pseudopsychologiczne "na chłopski rozum" działają może na bojące się życia i bogobojne starsze klientki, ale litości, trochę ogłady. Przez telefon koszt wizyty miał wynieść 150 złotych, a nieuprzejma pani w recepcji prosi o 300. Oczywiście aż na tyle nie byłem przygotowany, więc nie wykupiłem "leków", płacąc 210 - dodatkowo badanie moczu i ekg (można o takiej możliwości informować przez telefon lub przed badaniem). Badanie ekg odbyło się w pokoju z inną pacjentką, przy której miałem się rozebrać, po czym ubrać - pani się raczej nie krępowała, więc tak sobie na siebie popatrzyliśmy, gdy zakładałem koszulkę. Ilośc zaleceń jest ogromna, a nawet gdybym miał czas się do wszystkiego stosować (tydzień urlopu może na wdrożenie) i oczywiście pieniądze, by wykupić specyfiki na miejscu, to nie byłbym w stanie odczytać nabazgranych ręką doktora ilości i częstotliwości przyjmowania, nazw itp - jest to po prostu nie do odczytania - pani w recepcji nie była zbyt pomocna w tłumaczeniu (nawet zabrała mi podniszczoną teczkę tekturową, którą wręczył mi doktor :), bo to dla innych pacjentów, litości! - ale dała koszulkę w zamian). I jeszcze jedna sprawa - skoro podejrzewamy, że coś nie tak z sercem (choć ekg "właściwie" wykazało, że wszystko ok -ALE GDYBY... to trzeba iść do kardiologa na ekg drugie - tzn., że mam iść do lekarza i dostać skierowanie?). Ponadto mam w domu sam wykonać kilka badań diagnostycznych, czyli sam się zdiagnozować i potem panu doktorowi powiedzieć, czy coś było nie tak, w chodzić w szczegóły nie warto, choć to w sumie najzabawniejsza część - niech wystarczy, że chodzi tu o krzyż z jodyny na brzuchu, kredę w słoiku po łóżkiem... Generalnie może chodzi tu najbardziej o różnicę pokoleń (i prawdopodobnie wieków cywilizacji - bo holistyczność holistycznością, ale poszedłem głownie do lekarza medycyny, natomiast nie miałem poczucia, żebym z takowym rozmawiał).

• 5

Z DODYCHCZASOWYCH MOICH WIZYT U INNYCH LEKARZY JEST ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY>POLECAM KAZDEMU .

• 5

Pan Doktor ma kompleksowe podejście do pacjenta. Jest uprzejmy, poświęcił mi 1,5 godziny swojego czasu. Leczy przyczyny, a nie objawy chorób. Bardzo mi pomógł w momencie, gdy mój organizm był już 'wykończony' antybiotykami, które niestety nie zadziałały. Świetny lekarz dla osób z problemami gastrycznymi - ma ogromną wiedzę na temat ziół. Zdecydowanie polecam!

• 1

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Wmawia choroby z których chce leczyć...Zdiagnozował u mnie alergię na gluten i poważne odchylenia w wynikach badania moczu, następnego dnia z przerażenia powtórzyłam te badania w normalnym laboratorium - wszystkie wyniki są w normie. Oszustwo czy taka pomyłka??? Nigdy więcej nie chcę trafić do takiego lekarza...

• 5

byłam u wielu lekarzy, w tym u wielu profesorów i żaden nie był mi w stanie pomóc. jestem bardzo zadowolona z metod leczenia. podoba mi się kompleksowe podejście do pacjenta. poza tym bardzo dobry kontakt.

• 5

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA PONIEWAZ POMOGL MOJEMU SYNKOWI I TERAZ MALO CHORUJE.

• 5

Pan Doktor podchodzi kompleksowo do pacjenta, zwraca uwagę nie tylko na problem z którym się przychodzi, ale na ogolny stan zdrowia. Ja polecam tego lekarza.

• 1

Zdecydowanie odradzam, mocno starszy pan wykorzystuje pacjenta i stara sie go przywiazac do siebie.

Gdzie przyjmuję

place 11

Naturalna Medycyna

Kontuszowa 8
    52,219861920,90716570 22 665 29 70

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat