Magdalena Bartkowiak

Kaźmierz
52,512649816,58490740 61 291 77 45

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
7 opinii

Świetna dentystka, w najbliższym regionie nie ma lepszej. W razie czego to jest strona internetowa www.twojadentystka.net

Polecam a jeśli komuś jest drogo to wybiera innego stomatologa urodzaj na te usługi jest ogromny .

Super !!!! Nareszcie nie boję się dentysty , Pani Bartkowiak jest świetnym lekarzem . Polecam !

jest bardzo dobra i profesjonalna ale nikt nie dodał że bardzo droga!!!

Super SPECJALISTKA !!! Miła obsługa, najdelikatniejsze zabiegi, przyjazna atmosfera. Gorąco polecam !

Jestem w 100% zadowolona ,Pani Bartkowiak to kompetentna osoba godna polecenia ,byłam z 6 letnim synkiem na wizycie i myslałam ,ze do wizyty nie dojdzie jak to dzieko boi sie dentysty,Pani magdalena podeszła do synka profesjonalnie i zwbudziła takie zaufanie ,ze synek bardzo zadowolony wyszedł z gabinetu teraz wybieram sie ja a potem maż,moge śmiało powiedzieć ,ze Pani bartkowiak została naszym stomatologiem:)))

Rewelacyjny stomatolog, jestem pacjentka juz ponad 3 lata i zawsze wychodze zadowolona!!!! Pani Bartkowiak jest bardzo kompetentna. Gabinet jest wyposarzony w nowoczesny sprzet. Zawsze tlumaczy co mam zamiar zrobic i wyjasnia dlaczego. Do tej pory mialam leczone zeby (plombowanie), usuwanie kamienia, wybielanie - wszystko zazwyczaj jest bezbolesne.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny