Magdalena Domańska

52,394178816,8979621509 376 900
lekarz@neurologia.poznan.pl

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć

Lekarz Domańska podejmuje leczenie schorzeń powodowanych dysfunkcjami układu nerwowego, likwidując ból i dyskomfort związany z dolegliwościami neurologicznymi.

Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, chorób naczyniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, osłabionej koncentracji, zespołów pourazowych, padaczek i utrat przytomności. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów.

Cena wizyty: 120zł

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
19 opinii

Pani doktor poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Kompleksowe podejście na 5, jasne i klarowne przedstawienie sytuacji zdrowotnej pacjenta. Ręczę i polecam panią Domańską. Jest godna polecenia bez grama wątpliwości.

Dobry wywiad przeprowadzony przez dr Domańska sprawił, że szybko znalazła przyczynę męczących mnie od niedawna migren i miała pomysł jak się ich pozbyć. To ogromna ulga, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Z DOKTOR DOMAŃSKĄ KONSULTUJE SIĘ JUŻ OD 3LAT . MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA NEUROLOGAMI ,ALE WSZYSCY POZA PANIĄ DOKTOR ROZKŁADALI NADEMNĄ RĘCE ,DLATEGO ŻE MOIM PROBLEMEM NIE JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNA POWAŻNA CHOROBA .PANI DOKTOR BEZ NAMYSŁU KIERUJE NA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE BADANIA I PODTRZYMUJE PACJĘTA NA DUCHU ,A TAKIE WSPARCIE JEST BARDZO WAŻNE W WALCE Z CHOROBĄ .Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TEGO NEUROLOGA , OBY KAŻDY LEKARZ TAKI BYŁ . BARDZO DZIĘKUJE PANI DOKTOR WDZIĘCZNA PACJĘTKA.

Kilka omdleń, które przytrafiło mi się w przeciągu miesiąca spowodowało, że udałam się do Dr Domańskiej z najgorszymi przeczuciami. Pani neurolog uspokoiła mnie, dokładnie przebadała i wskazała potencjalne przyczyny. Polecam wszystkim! (szczególnie tym, bardziej zestresowanym na punkcie swojego zdrowia.)

W moim przypadku leki były zapisane prawidłowo i jak w komentarzach poniżej, podkreślam uprzejmość i miłą atmosferę w gabinecie pani doktor, co w przypadku problemów neurologicznych bardzo pomaga. polecam!

Problem z doborem leków-gdy ktoś już zażywa inne leki i mówi o nich lekarzowi to chyba nie powinien otrzymać takich ,które powielają się wzajemnie lub też nie są wskazane przy problemach z ciśnieniem. Pani dr jest bardzo miła i nie chcę zrażać nikogo ,ale w moim przypadku leki,które zostały zapisane przekreślił zwykły lekarz rodzinny.

Super super super choć jestem bardzo chory i nie można mi pomóc podtrzymuje na duchu.Zawsze ma czas na rozmowe i pomoc.Pozdrawiam Adam

Do doktor Domańskiej trafiłam po wielu próbach walki z bezsennością. Teraz wiem, że z tą dolegliwością śmiało można iść właśnie do neurologa. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, która idzie w parze z kompetentnym podejściem pani doktor. Polecam osobom, które znowu chcą się porządnie wyspać 

Z doktor Domańską konsultuję moje częste bóle i zawroty głowy. Mieszkam poza Poznaniem więc bywa i tak, że muszę dojechać do pani neurolog w nagłej potrzebie w godzinach popołudniowych. Mimo to zawsze mogę liczyć na miłe przyjęcie, profesjonalną pomoc i wysłuchanie. Ta ostatnia cecha plasuje, moim zdaniem, dr Domańską, w czołówce poznańskich neurologów. Człowiek po takiej wizycie czuje, że nie jest ze swoim problemem sam.

wspaniała lekarka - jestem bardzo chora cały czas byłam zbywana przez wszystkich lekarzy,to pani Doktor pierwsza rozpoznała chorobę jest kochana współczująca i trafnie skutecznie leczy "nasz Polski Doktor Judym" wspaniały człowiek ,poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba.Lekarze uczcie się od Pani Doktor !!!

Polecam z czystym sercem!Sama dr.Domańską miałam z polecenia innej osoby.Bardzo sympatyczna,miła ,odpowie na każde pytanie,wytłumaczy na czym choroba polega jak ją leczyć.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile on potrzebuje nie zbywa patrząc na zegarek.Widać że to lekarz z powołania a nie jak większość dla pieniędzy.

Do neurologa poszedłem pierwszy raz, gdy go naprawdę potrzebowałem. Muszę przyznać, że nie mogłem trafić lepiej. Żadnego czekania, wizyta przeprowadzona bardzo rzeczowo, miła atmosfera, ale przede wszystkim i co najważniejsze - dobrze postawiona diagnoza! Dzięki pani doktor moje bolesne cierpienia minęły, choć naprawdę wątpiłem w szczęśliwe zakończenie. Za to jestem niezmiernie wdzięczny i z całym zaufaniem mogę polecić tego lekarza.

przede wszystkim wzbudza zaufanie pacjenta co jest bardzo pomocne przy psychice chorego człowieka. Bardzo miła i kompetentna

Pani doktor mogłaby być stawiana za wzór innym lekarzom. Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby lekarz był tak zaangażowany w swoją prace i robił to naprawdę z sercem i oddaniem. Gdyby nie pomoc dr Domańskiej może dzisiaj nie mogłabym normalnie pracować i żyć. Jestem jej naprawdę wdzięczna za pomoc.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu.

Wspaniała lekarka, godna polecenia innym, miła i otwarta. Lekarz w powołania,

Super lekarz, rozjaśniła moje wszystkie wątpliwości, wytłumaczyła i poleciła dalsze leczenie.

Trafna diagnoza została postawiona przez Panią doktor już na pierwszej wizicie, ale mimo wszytko wysłała mnie na dodatkowe badania aby się upewnić.

Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, kompetentna. Wyczerpujaco odpowiada na każde pytanie, dokładnie przeprowadza badania lekarskie, kieruje na potrzebne badania specjalistyczne czy konsultacje. Lekarz oddany pacjentom. Bardzo polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny