lekarz Magdalena Domańska

Neurolog

Opinii21

Lekarz Domańska podejmuje leczenie schorzeń powodowanych dysfunkcjami układu nerwowego, likwidując ból i dyskomfort związany z dolegliwościami neurologicznymi.

Zajmuje się ...

Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, chorób naczyniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, osłabionej koncentracji, zespołów pourazowych, padaczek i utrat przytomności. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów.

Cena wizyty: 120zł

Iza

24.04.2015

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból

Katarzyna

23.03.2015

Dzieki doktor Domańskiej pozbyłam się uporczywego bólu głowy wynikającego, jak wyszło z diagnozy z wady kręgosłupa, o której nie miałam pojęcia. Szybka i trafna diagnoza pozwoliła mi znów normalnie funkcjonować

Jakub Przybylski

03.03.2014

Pani doktor poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Kompleksowe podejście na 5, jasne i klarowne przedstawienie sytuacji zdrowotnej pacjenta. Ręczę i polecam panią Domańską. Jest godna polecenia bez grama wątpliwości.

Anonim

21.11.2012

Dobry wywiad przeprowadzony przez dr Domańska sprawił, że szybko znalazła przyczynę męczących mnie od niedawna migren i miała pomysł jak się ich pozbyć. To ogromna ulga, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Anonim

06.07.2012

Z DOKTOR DOMAŃSKĄ KONSULTUJE SIĘ JUŻ OD 3LAT . MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA NEUROLOGAMI ,ALE WSZYSCY POZA PANIĄ DOKTOR ROZKŁADALI NADEMNĄ RĘCE ,DLATEGO ŻE MOIM PROBLEMEM NIE JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNA POWAŻNA CHOROBA .PANI DOKTOR BEZ NAMYSŁU KIERUJE NA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE BADANIA I PODTRZYMUJE PACJĘTA NA DUCHU ,A TAKIE WSPARCIE JEST BARDZO WAŻNE W WALCE Z CHOROBĄ .Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TEGO NEUROLOGA , OBY KAŻDY LEKARZ TAKI BYŁ . BARDZO DZIĘKUJE PANI DOKTOR WDZIĘCZNA PACJĘTKA.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b

rzeczypospolitej

Poznań
Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 31
NZOZ IMEDICA