lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardtlek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, jestem zauroczona. Tak jestem Panią Doktor zauroczona. Podejście do pacjenta super. Na takich lekarzy czekamy. Pani Doktor DZIĘKUJĘ do zobaczenia w maju 2019 r.

Najlepsza specjalistka u której byłam!!. Wcześniej chodziłam do różnych specjalistów i dopiero Pani dr. mi pomogła. Kasia

Niezwykle zyczliwa i rzeczowa Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta i zdecydowanie wysoki poziom empatii sprawiają, że jeśli tylko będę "w potrzebie" wrócę do Pani Doktor.

Mili państwo, już dawno nie spotkałam się z tak uśmiechniętym a przy tym kompetentnym lekarzem. Pani doktor dziekuje za pomoc. Mariola

Mariola

Pani Doktor bardzo rzetelnie przeprowadziła rozmowę rozpoczynając wizytę, przedstawiła różnorakie możliwości działania. Mimo że się spóźniłem na wizytę poświeciła mi czas nie przyśpieszając wizyty. Na pewno wrócę do Doktor Potembskiej.

Na pewno wrócę do Doktor Potembskiej.