dr n. med. Magdalena Tomasz

Ortodonta

Profesjonalna obsługa, polecam! Pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu pacjentowi odpowiadając na każde pytanie.

Rzadko zdarza się, aby lekarz poświecił tyle czasu na wizytę i tak rzetelnie opisał problem i plan jego rozwiązania. Podczas konsultacji czułam się zaopiekowana i chetna do podjęcia leczenia u Pani doktor.

Lekarz godny polecenia! Z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Pomogła mi z moim problemem, gdy inni lekarze nie dali rady.

Uważam ze niektóre zęby np. ósemki najlepiej usuwać choćby profilaktycznie. Ja leczyłam sie u dr Tomasz wiele lat temu, od początku wiedziałam od pani doktor ze trzeba będziecie usunąć zeby mądrości aby nie narozrabiamy po zdjęciu aparatu. Nie było ich widać w ustach, ale dr Tomasz wiedziała po zobaczeniu zdjęcia ze sa zagrożeniem dla zgryzu. Usunęłam zaraz po zdjęciu aparatu. Wszystko sie trzyma w takim stanie jak po zdjeciu aparatu, a to juz ładnych pare lat. Kuzyn tez sie leczył u innego lekarza ale nie dostał od swojego ortodonty zalecenia usunięcia ósemek i po paru latach zęby się pokrzywiły na dole. Nie żałuje ze wypełniłam zalecenie dr Tomasz i usunęłam swoje ósemki. To była dobra decyzja.

Nie polecam dr Tomasz usunęła mi aż 8 zebow pod aparat stwierdziła ze nie mam wyjścia ja to zrobiłam a teraz żałuje zamiast poszerzyć ni mała szczękę to mi jeszcze zmniejszyła niedouczona pani doktor nie polecam nikomu

Dr Tomasz to specjalista godny zaufania. Z przyczyn niezależnych musiałam zmienić gabinet, trafiając do Orthodesign. I szybko poczułam się jak 'u siebie'. Na każdej wizycie dowiaduję się na jakim etapie leczenia jestem. Dostaję odpowiedzi na moje pytania bez pospiechu. A zmiana terminu wizyty nigdy nie jest problemem. Bardzo polecam !

Nie polecam. Radzę pójść na konsultacje do innego ortodonty po diagnozie pani Tomasz. Ja tak zrobiłam i dzięki temu ocaliłam 4 zdrowe zęby, które pani Tomasz poleciła wyrwać. Jestem już po leczeniu ortodontycznym u innego ortodonty, nie wyrwano mi ani jednego zęba i mam piękny zgryz. I z przerażaniem myślę, jakbym dziś wyglądała, gdybym zdecydowała się leczyć u pani Tomasz. Ortodonta, który mnie leczył powiedział, że w moim przypadku wyrwanie 4 stałych zębów to byłaby katastrofa (zapadnięta, przedwcześnia postarzała twarz, problemy ze zgryzem). Aha, mnie zraziła nie tylko ta szokująca diagnoza, ale również opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów. Rozumiem 15-20 minut, ale 2 godziny to po prostu brak szacunku dla pacjentów.

Polecam Panią Doktor, do wielu ortodontów chodziłam bo jestem niełatwym przypadkiem, ale Pani Doktor jako jedyna przejęła się mną i moje zabki znów się prosutują! Poświeciła mi dużo czasu na wizycie by wszystko dokładnie wytłumaczyc! Szczerze polecam!!!

Skuteczmie i konkretnie, do tego w miłej atmosferze

Skuteczmie i konkretnie, do tego w miłej atmosferze