lek. dent. Małgorzata Batkowska-Dyrda

Byłam w tym gabinecie około 1/2 miesiące temu. Przeszłam szereg różnych zabiegów. Prefesjonalizmu i dokładności tam nie brakuje ! Fajna atmosfera. Przemiła Pani doktor oraz Pani asystentka. Przyznam szczerze że ceny nie są wygórowane, a sadze ze powinny być ciut wyższe za taka prace. :)

Prefesjonalizmu i dokładności tam nie brakuje !
Fajna atmosfera. Przemiła Pani doktor oraz Pani asystentka.

Wszystko okej. Miła, sympatyczna i wesoła osoba. Rozumie, że panicznie boję się stomatologów;) ale u niej już się nie boje ! Lecząc się u niej nie jestem przerażona każdą wizytą. I z chęcią wracam.

Świetna pani doktor i asystentka. Na spokojnie wytłumaczyła mi gdzie leży problem w mojej jamie ustnej. Odwiedziłam już naprawdę wielu lekarzy stomatologów i przyznam szczerze, przyjście tutaj to był strzał w dziesiątkę !!!!

Świetna pani doktor i asystentka.

Świetna Pani doktor. Świetna asystentka Pani Natalia. Dzwoniąc i umawiając się na wizytę, rozmawiałam z Panią asystentka. Przesympatyczna osoba. Pani doktor doskonale poradziła sobie z moim lękiem przed dentystą i z wielką chęcią dokończyłam całe leczenie. Serdecznie Polecam!

Świetna Pani doktor.
Świetna asystentka Pani Natalia.

Bezbolesne wizyty i zdrowy uśmiech to efekt wizyt u Pani doktor.

Bezbolesne wizyty i zdrowy uśmiech to efekt wizyt u Pani doktor.

Niestety ale muszę krytycznie ocenić tą Pani stomatolog.. miałem zęba leczonego kanałowo przez tą panią i jedynie co po tym mi zostało to wyrwany ząb... ząb nie został wyczyszczony dokładnie przez co ropień podszedł i nie było już co ratować,, nie wspomnę juz o bólu...jakim musiałem przeżyć. Widać braki w wykształceniu,,, stomatologia idzie do przodu a ta Pani tkwi jeszcze w latach 80.

Niestety ale muszę krytycznie ocenić tą Pani stomatolog..

W tej chwili ogólnie nie mam problemów z zębami (chodzę do innej przychodni stomatologicznej), ale w tych które kiedyś "leczyła" pani doktor muszę ciągle coś poprawiać. Okazało się, że pani doktor chyba ma problemy z oczami, bo przed założeniem plomb niezbyt dokładnie borowała zęby. Paradoksalnie moje zęby są w gorszym stanie, niż były by gdybym nigdy nie trafiła na fotel dentystyczny Pani doktor...Uciekajcie od niej, bo w psuciu zębów jest gorsza niż próchnica.

Wg mnie ta lekarka mnie oszukałam. Widać, że dla niej pieniądze są ważniejsze niż pacjent. Ta kobieta wmówiła mi, że mam słabe zęby, leczyła co drugi kanałowo (Tak twierdziła). Cena jednego zęba to było ok. 170 zł kanałowe + ok.100 plomba światłoutwardzalna. Od kiedy nie ma kontraktu z NFZ postanowiłam raz iść do innego lekarza, bo obudziłam się z bólem (A ta lekarka bardzo niechętnie przyjmuje. pacjentów z bólem). Moja nowa dentystka nie chciała się wypowiadać, ale w końcu powiedziała mi, że ząb, który niby p. Batkowska leczyła kanałowo, tak nie był. Miazga była na swoim miejscu. Lekarka powiedział mi, że nie ma takiej możliwości, żeby ktoś to leczył kanałowo. Oprócz niej konsultowała śię z jeszcze jedną dentystka, która to potwierdziła (nie mogłam uwierzyć, że tak zostałam oszukana). P. Batkowska oszukała mnie. Nie leczył zębów kanałowo. Poza tym w 10 zębach mam zostawiona pod plombą próchnicę - w związku z tym muszę je znów leczyć. Najgorszy lekarz, jakiego spotkałam. Jak można oszukiwać pacjentów??? A do tego partolić robotę. Wszystko musi być szybko, żeby skasować i mieć spokój i czas na papierosa. Uciekajcie od niej.

Wszystko ok. Miła, sympatyczna osoba. Rozumie, że panicznie boję się stomatologów;) Lecząc się u niej nie jestem przerażona każdą wizytą