Małgorzata Bondaryk

Środa Śląska
51,164171916,59176530 602 76 35 41

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
10 opinii

Zaczęłam leczyć zęba u tej Pani , rozwierciła , zatruła i przygotowała do kanałówki ( 50 zł). Na kolejnej wizycie zaczęła kontynuować i mówiąc fachowymi nazwami do asystentki "zakleiła" zęba i skasowała 80 zł nic nie wspominając o kontynuacji leczenia . Na drugi dzień byłam już spuchnięta jak chomik a o bólu nie wspomnę , nie poszłam do niej , udałam się do innego lekarza i dowiedziałam się że pani Bondaryk uzupełniła zęba amalgamatem. Długo jeszcze bolał a opuchlizna utrzymywała się chyba tydzień. Pani stomatolog z Kątów Wr leczyła go cierpliwie przez ok. 3 miesiące . Nie polecam

Korzystam z usług już kilka lat i oprócz paru niedociągnięć nie zauważam większych problemów, wiadomo że każdy jest człowiekiem i miewa słabsze dni...

Polecam z całego serca, to najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam. Ludzie, którzy piszą, ze jest droga, chyba nigdy wcześniej nie byli prywatnie u stomatologa np. w dużym mieście wojewódzkim nieopodal Środy Śląskiej. Pozdrawiam. Frustratom życzę więcej pogody ducha ;)

ROBIŁEM ZĘBA A NASTEPNIE POJAWIŁ SIE BÓL (PO OKOLO MIESIĄCU). NIE CHCIALEM ISC PONOWNIE DO PANI BONDAREK BO TO JUZ PRZERABIALEM WIĘC SKORZYSTAŁEM Z USŁUGI INNEJ OSOBY. OKAZAŁO SIĘ ŻE ZĄB NIE BYŁ ZROBIONY PROFESJONALNIE(ŹLE WYCZYSZCZONY I ZLE DOBRANE LEKARSTWO) TO JEST MASAKRA ABY WZIĄC KASE. NIE POLECAM

Genialny stomatolog, nie zamieniłabym na innego. :)

PRZESADNA CENA! SZYBKA ROBOTA A PO DWÓCH TYGODNIACH PONOWNY BÓL! ZMIENIAM STOMATOLOGA NIESZCZERZE UPRZEJMEGO, NIE MYSLĄCĄ TYLKO O WZIĘCIU KASY NA OSOBE BARDZIEJ WYKWALFIKOWANĄ BĘDACA DLA KLIENTA. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OMAMIAĆ, OTWORZCIE OCZY!

eeee aaaa zzzzz aaaaa aaaaa aaaa a aa aaaaa aaaa aaaaaaa aaaaaa. ;)

dobra robota za przystepna cene! POLECAM

Lekarz z sercem, przyjmie zawsze z bólem zęba bez kolejki.

polecam, najlepsza stomatolog na świecie :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny