Małgorzata Czupak

Stomatolog, Ortodonta

Wspaniała stomatolog, profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Wizyty planowane, okres oczekiwania na wizytę niezbyt długi. Godne polecenia.

Polecam panią Czupak każdemu. Mam wyprostowane zęby po 11 miesiącach a odwiedziny w gabinecie były dla mnie przyjemnością.

Pani Czupak bez watpienia nie należy do dobrych ortodontów. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Nie tylko chodzi o moje leczenie, ale nie dawno usłyszałam opinie znajomej na jej temat, również negatywną.

Moja córka miała bardzo poważną wadę zgryzu i dzięki leczeniu Pani Doktor efekt jest genialny. Poleciłam dr.Czupak już wielu znajomym i każdy jest bardzo zadowolony. Szczerze polecam!:) to naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie.

wspaniała lekarka od dłuższego czasu korzystam z usług nie tylko ja ale syn / aparat korygujący/ i polecam gorąco dorota winiarska

dorota winiarska

Polecam dentystkę, jest świetna, dobrze leczy zęby, miła, uprzejma, ceny w miarę przeciętne