Małgorzata Dańczak

3,9
3,1
3,6

17.12.2015

polecam .............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

20.03.2013

jak najbardziej kompetętna osoba bardzo miła i spokojna indywidualnie podchodzi do pacjenta.

24.10.2012

Po przełamaniu strachu jaki w sobie latami hodowałem, oraz mojej ogromnej wyobraźni (odnośnie bólu i cierpienia) jaki morze zadac mi dentysta,spotkałem mile zaskoczenie,mialem podwójne leczenie kanałowe, rwanie,plombowanie i zamiast cierpienia,zero bólu.Pani Doktor stosuje takie srodki znieczulające,ze polecam każdemu (PRAWDZIWEMU MEZCZYZNIE???) który latami tak jak ja ...

rwanie,plombowanie i zamiast cierpienia,zero bólu.Pani Doktor stosuje takie srodki znieczulające,ze polecam każdemu (PRAWDZIWEMU MEZCZYZNIE???) który latami tak jak ja omijał dentystę faszerując się tabletkami przeciw bólowymi.obecnie chodzę co jakiś czas do kontroli i wiem ze mogę polegać na Pani Doktor w stu procentach,polecam zdecydowanie Ryszard Pietrasz.

23.09.2011

Nie miło i nieprzyjemnie Nie polecam wybór jest dość duży radze wybrac innego stomatologa! A.

22.09.2011

Lekarka bardzo nie miła. Nie kompetentna. Nie pozwala się oddzywać bez pozwolenia. Zadaje bol w zdrowe miejsca żeby pokazać pacjentowi czym jest ból, aż do krwi. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Potrafi wyprosić klienta w trakcie wizyty z naruszonym zębem. Zdecydowanie nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kamienna Góra"?

Plac Kościelny 4

Prywatny Gabinet Lekarski