Małgorzata Dańczak

Kamienna Góra
50,71071216,0034550757447505, 0604186213

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
6 opinii

jak najbardziej kompetętna osoba bardzo miła i spokojna indywidualnie podchodzi do pacjenta.

Po przełamaniu strachu jaki w sobie latami hodowałem, oraz mojej ogromnej wyobraźni (odnośnie bólu i cierpienia) jaki morze zadac mi dentysta,spotkałem mile zaskoczenie,mialem podwójne leczenie kanałowe, rwanie,plombowanie i zamiast cierpienia,zero bólu.Pani Doktor stosuje takie srodki znieczulające,ze polecam każdemu (PRAWDZIWEMU MEZCZYZNIE???) który latami tak jak ja omijał dentystę faszerując się tabletkami przeciw bólowymi.obecnie chodzę co jakiś czas do kontroli i wiem ze mogę polegać na Pani Doktor w stu procentach,polecam zdecydowanie Ryszard Pietrasz.

Nie miło i nieprzyjemnie Nie polecam wybór jest dość duży radze wybrac innego stomatologa! A.

Lekarka bardzo nie miła. Nie kompetentna. Nie pozwala się oddzywać bez pozwolenia. Zadaje bol w zdrowe miejsca żeby pokazać pacjentowi czym jest ból, aż do krwi. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Potrafi wyprosić klienta w trakcie wizyty z naruszonym zębem. Zdecydowanie nie polecam.

Pani dr może kompetentna, posiadajaca dużą wiedzę, ale sprawiająca wrażenie osoby, która jest "ponad" innymi. Wchodząca w relacje z pacjentem na zasadzie JA-pani dr (czyt. "lepsza"), TY-pacjent (czyt. "gorszy")...

Kompetencja,fachowisc oraz niezwykla uprzejmosc!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny